Розпорядження ОДА
Юридичний департамент ОДА, від 06 жовтня 2021 р. № 375
Київ
Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин

Деякі питання надання адміністративних послуг 

у сфері земельних відносин

 

 Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг», із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2021 р. № 969-р «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523», враховуючи рішення виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради від 14 вересня 2021 р. № 109 «Про внесення змін до переліку адміністративних послуг», рішення Делятинської селищної ради від 14 вересня 2021 р. № 593-12/2021 «Про включення до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради, адміністративні послуги у сфері земельних відносин суб’єктом надання яких є обласна державна адміністрація», рішення Білоберізької сільської ради від 16 вересня 2021 р. № 367/8-8/2021 «Про внесення змін до рішення сесії Білоберізької сільської ради від 30 вересня 2020 року № 647/8-30/2020 (зі змінами)», з метою підвищення рівня доступності адміністративних послуг у сфері земельних відносин, суб’єктом надання яких є Івано-Франківська обласна державна адміністрація:

 1. Здійснювати надання Івано-Франківською обласною державною адміністрацією адміністративних послуг у сфері земельних відносин через:

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Старобогородчанської сільської ради;

Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради;

Центр надання адміністративних послуг Білоберізької сільської ради (далі – центри надання адміністративних послуг).

2. Затвердити Інформаційні та Технологічні картки адміністративних послуг у сфері земельних відносин, що додаються.

3. Юридичному департаменту облдержадміністрації (І. Темех) забезпечити:

3.1. Проведення за участю представників юридичного департаменту облдержадміністрації навчальних заходів для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг з метою належної організації надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин.

3.2. Визначення відповідальних осіб за налагодження роботи та взаємодію з центрами надання адміністративних послуг для належної організації надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин.

4. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Лакіза) забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті облдержадміністрації інформації про початок надання Івано-Франківською обласною державною адміністрацією адміністративних послуг у сфері земельних відносин через центри надання адміністративних послуг, зазначені в пункті 1 цього розпорядження, та затверджені Інформаційні картки адміністративних послуг у сфері земельних відносин.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – юридичний департамент Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Темех).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова Івано-Франківської

обласної державної адміністрації                               Світлана ОНИЩУК

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux