Інформація про конкурс

До уваги авторів, видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції! 

Сьогодні, 1 березня, розпочинається прийом документів для участі у конкурсі на визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску/закупівлі за кошти обласного бюджету у 2024 році.

Конкурс проводиться на виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2022-2026 роки управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Пропозиції на конкурс прийматимуться протягом 30 календарних днів.

Фінансова підтримка надаватиметься тим творам, які будуть визначені та погоджені експертною радою з питань книговидання.

Суб’єктами подання заявок можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Конкурсні заявки на випуск (або закупівлю) суспільно-значущих творів приймаються за такими тематичними напрямами:

«Художня література сучасності» художні, документально-художні твори письменників з Івано-Франківщини

«Художня класична література»: художні, документально-художні твори класиків української літератури, видання фольклору.

«Історико-патріотична література. Краєзнавство»: твори місцевих авторів з історії України та краю; видання, спрямовані на формування почуття патріотизму, національної самосвідомості й гідності, дбайливого ставлення до рідної мови, культури, традицій, готовності захищати Вітчизну; краєзнавчі видання та видання до визначних і пам’ятних дат.

Нагадуємо, що 2024 рік на Прикарпатті проголошено роком Легіону Українських Січових Стрільців. Тож просимо авторів, видавців книжкових видань подавати на конкурс твори даної тематики.

«Видання для дітей та юнацтва»: казки, художні твори для дітей та юнацтва авторів з Прикарпаття. Тож просимо авторів  і видавців дитячих творів активно долучатися до нашого конкурсу та поповнювати книгозбірні області цікавими дятячими виданнями.

«Мистецтва. Образотворчі видання»: мистецькі та презентаційні видання про історичні пам’ятки Івано-Франківщини 

«Перекладну літературу»: перекладні твори відомих зарубіжних авторів, здійснені місцевими видавцями та перекладачами.

Заявки у вигляді конкурсних пропозицій приймаються за адресою:

76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кабінет 464.

Телефон для довідок +380972417697

Для участі у конкурсі заявники подають наступні документи:

заяву на ім’я начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації про включення видання до переліку книжкових видань на випуск (або закупівлю) за бюджетні кошти із зазначенням тематичного напрямку та обґрунтуванням його суспільної значущості;

копію свідоцтва про внесення суб’єкта подання заявки до Державного реєстру видавців, виготовлювачів та розповсюджувачів видавничої продукції;

примірник видання, надрукованого не раніше 2022 року, яке пропонується до участі в конкурсі, або копію затвердженого оригінал-макету книги. При представленні оригінал-макету надається довідка від видавництва про узгодження з автором правок та затвердження внутрішнього наповнення й обкладинки видання;

авторський договір або оригінал чи нотаріально засвідчена копія документа (документів), що підтверджує (підтверджують) наявність у видавця виключного майнового права на використання твору (у разі наявності);

реєстраційну картку встановленого зразка (додаток 1) ( .doc , 42.50 Кб );

кошторис витрат на видання книжкової продукції (додаток 2 ( .doc , 35.33 Кб ));

технічне завдання на випуск книги (додаток 3 ( .doc , 31.23 Кб ));

технічне завдання для закупівлі книги (додаток 4 ( .doc , 31.23 Кб ))

рецензію та розширену анотацію на твір з повними даними про автора (авторський колектив, упорядника, перекладача, художника);

інші документи, які засвідчують значущість та актуальність видання.

* Оскільки договірними сторонами в подальшому визначаються управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації і видавець, статтями витрат, на які не передбачене фінансування зі сторони управління, є авторський гонорар та художній гонорар.

** Відповідно до п. 6-1 Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 норматив рентабельності виробництва (у разі випуску друкованої продукції за рахунок бюджетних коштів) не повинен перевищувати 15 відсотків.

*** Відомості про видання, які пропонуються для закупівлі, повинні бути включені до електронного каталогу «Книжки на ринку».

Випуск видань у подальшому також передбачатиме включення їх до електронного каталогу «Книжки на ринку».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux