Інформація про центри надання адміністративних послуг утворені в Івано-Франківській області

Станом на 01.12.2023 в Івано-Франківській області вже утворено всі 62 ЦНАПи при міських, селищних та сільських радах області. На сьогодні функціонує 54 ЦНАПи, 6 з яких Дія.Центри (село Устеріки, селища Богородчани, Кути, Лисець, та Рожнятів і місто Городенка), де обладнано робочі місця для суб'єктів звернень із застосунком Дія. Додатково для зручності відвідувачів прийом суб’єктів звернень організовано в 17 територіальних підрозділах і 209 віддалених робочих місцях адміністраторів ЦНАП, а також на базі 5 старостинських округів.

На сьогодні в Івано-Франківській області налагоджена співпраця центрами надання послуг з 22 суб’єктами надання адмінпослуг. При цьому за 9 місяців 2023 року через ЦНАПи області надано понад 702 тисячі (702 119) адмінпослуг, що на 88 565 адмінпослуг більше ніж за аналогічний період 2022 року.

Через міські ЦНАПи на сьогодні надається в середньому – 308 адмінпослуг, селищні – 211, сільські – 172 та ВРМ, терпідрозділи і старости в середньому – 132.

Оскільки більшість мережі ЦНАП Івано-Франківської області займають саме ВРМи, то середня кількість адмінпослуг, які можна отримати через ЦНАПи області, становить 224 адмінпослуги.

Для зменшення термінів обслуговування та збільшення переліків адмінпослуг, які можна отримати через ЦНАПи, в області активно проводитися робота щодо підключення адміністраторів ЦНАП до державних реєстрів та інформаційних систем.

Зокрема, на сьогодні активно доповнюються переліки послуг, які можна отримати через ЦНАП послугами у сфері реєстрації актів цивільного стану та адмінпослугами для ветеранів і їх сімей, а також тривають навчання для отримання доступу до ДЗК.

Також для розширення переліку адмінпослуг 8 ЦНАП (Бурштинської, Галицької, Івано-Франківської, Калуської, Коломийської та Надвірнянської міських, а також Рожнятівської і Яблунівської селищних рад) отримали від ДП «Поліграфічний комбінат Україна» комплекти комп’ютерного обладнання для виготовлення посвідчень водія та технічних паспортів для транспорту – Swiftpro K-60. Передача принтерів здійснювалася відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.01.2023 № 45-р. На сьогодні у 3 ЦНАПах області (Івано-Франківської, Коломийської та Надвірнянської міських рад) вже запроваджено виготовлення документів для водія. В решти – тривають роботи щодо виготовлення технічної документації.

Разом з тим, відповідно до чинного законодавства адмінпослуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки та документів, що дають право громадянину України на виїзд за кордон і містять безконтактний електронний носій можна отримати ЦНАП. Тому прийом суб’єктів звернення для надання цих послуг організовано в 10 ЦНАПах (Бурштинської, Івано-Франківської, Коломийської, Калуської та Надвірнянської міських і Брошнів-Осадської, Делятинської, Ланчинської селищних та Дзвиняцької, Витвицької сільських рад).

Окрім того, ще у 4 ЦНАПах (Болехівської міської, Заболотівської та Рожнівської селищних і Ямницької сільських рад) тривають технічні роботи щодо підключення обладнання для впровадження надання зазначених вище послуг.

Для розвитку мережі ЦНАП в Івано-Франківській області триває співпраця з ПРООН в Україні. Саме завдяки цьому вдалося реалізувати ініціативи громад та передати для ЦНАП: зчитувачі, комп’ютерну техніку, ноутбуки, принтери, зарядні станції, встановити електронні черги, а також обладнання для виготовлення паспортних документів, документів водія та автомобіль. Додатково було проведено навчальні семінари, study-тури та моніторинговий візит місії ПРООН в Україні.

Відповідно до рейтингу регіонів за рівнем оцінки рівня задоволеності ЦНАПи Івано-Франківської області посіли перше місце, як і за рівнем лояльності так і за кількістю відгуків.

Окрім того наша мережа посідає друге місце за кількістю точок доступу.

Під час Digital форуму: Дієвий ЦНАП мережа надання адміністративних послуг Івано-Франківської області отримала нагороду – «Найкраща територіальна доступність мережі ЦНАП», а ЦНАП м. Івано-Франківська нагороджений як «Лідер в забезпеченні якісного державного сервісу».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux