Електронні консультації

2023 рік

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Івано-Франківської області» (01.02.2023)

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Івано-Франківської області», розроблений управлінням екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Проєкт має на меті врегулювати питання встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Івано-Франківської області шляхом прийняття єдиного порядку.

Підставою для розробки проєкту є Закони України «Про місцеве самоврядування», «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про природно-заповідний фонд України», «Про охорону навколишнього природного середовища».

Проєкт рішення розміщено на офіційному сайті Івано-Франківської обласної ради https://orada.if.ua та офіційному сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації за посиланням https://bit.ly/3Jw8XOV, у місцевих друкованих або електронних засобах масової інформації.

Зауваження та пропозиції приймаються управлінням екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації у письмовій та/або електронній формі протягом одного місяця з дня оприлюднення цього повідомлення за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 23-А, та/або на електронну адресу управління: main@eco.if.gov.ua.

2022 рік 

   

Збір пропозицій до проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Івано-Франківської області на 2023 рік

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Івано-Франківська обласна військова адміністрація повідомляє про початок громадського обговорення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Івано-Франківської області на 2023 рік.

Проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Івано-Франківської області на 2023 рік розміщено на веб-сайті облдержадміністрації (меню «Документи», підрубрика «Проекти нормативно-правових документів»; документ за посиланням http://surl.li/eddbr ).

Строк громадського обговорення проєкту та надання зауважень і пропозицій до нього 5 (п’ять) днів з дати оприлюднення даної публікації.

Зауваження і пропозиції до проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Івано-Франківської області на 2023 рік надсилати департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації в електронному вигляді на електронну адресу main@industry.if.gov.ua

Збір пропозицій до проєкту розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації «Про схвалення Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Івано-Франківської області»

Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю:

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації

Назва проєкту акта, винесеного на обговорення:

Розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації «Про схвалення Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Івано-Франківської області»

Соціальні групи населення і заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення:

Соціальні групи: всі категорії громадян

Заінтересовані сторони: туристи і екскурсанти, суб’єкти туристичної діяльності, громадські організації

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

розвиток придорожньої інфраструктури для руху велосипедів;

просування «зелених» видів транспорту, забезпечення розвитку велосипедного руху в територіальних громадах;

посилення інтеграції велосипедного транспорту в загальну систему транспортної інфраструктури та туристичної галузі Івано-Франківської області.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: ums@if.gov.ua

Строк подання пропозицій та зауважень: до 25.02.2022 року

Форма подання пропозицій та зауважень: 

Пропозиції та зауваження учасників публічного громадського обговорення (у формі  електронних консультацій з громадськістю) подаються у письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення публічного громадського обговорення

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення: (0342) 55-19-25

Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади: начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення (у формі електронних консультацій з громадськістю): на вебсайті Івано-Франківської облдержадміністрації www.if.gov.ua; не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення

 Додатки: проєкт розпорядження, проєкт Концепції

2021 рік

 

Збір пропозицій до регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2022-2026 роки

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю оголошує збір пропозицій до регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2022-2026 роки

 Строк подання пропозицій: до 20 січня 2022 року.

Контактна особа: Юрків Ірина Тарасівна – заступник начальника відділу зв'язків із громадськістю управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, тел. (0342) 55-20-06.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: vp@if.gov.ua.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Усі отримані пропозиції будуть розглянуті та оприлюднені на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у відповідному розділі після 20 січня 2022 року.

Важливо! Публічні консультації «Рівні права та інклюзивність» (опубліковано 01.11.2021)

Івано-Франківська обласна державна адміністрація запрошує до публічних консультацій «Рівні права та інклюзивність», які проводить Міністерство соціальної політики України за сприяння Національного Демократичного Інституту (НДІ) та ГО «ВГО Інституту «Республіка», з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства.

Про консультації

Ціль консультації – визначення гендерних особливостей потреб та проблем, які існують у різних груп населення (з інвалідністю, з сільської місцевості, старшого віку, національних меншин, внутрішньо переміщених осіб, жінок і чоловіків, які живуть з ВІЛ тощо).

З ким консультування?

1. З жінками та чоловіками вразливих груп населення, які проживають у міській і сільській місцевостях.

2. З громадськими об’єднаннями, які працюють у сфері прав людини, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, представляють інтереси різних груп жінок і чоловіків.

3. З медичними та соціальними працівниками.

Про що консультування? 

Визначення першочергових заходів, які необхідно вжити для зменшення гендерної нерівності жінок і чоловіків з точки зору різних груп населення.

Формат консультації

Консультації відбудуться шляхом заповнення опитувальника та узагальнення отриманих результатів. З результатами консультацій можна буде ознайомитися на офіційному сайті Мінсоцполітики.

Як взяти участь у публічних консультаціях?

Всі зацікавлені особи зможуть долучитись до консультацій, заповнивши опитувальник, розміщений за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFZfbavR77ZWxMZQ6kyJIK48KD7S56M_NFZVf8L726MOaDNA/viewform

Результат публічних консультацій

Учасники та учасниці публічних консультацій особисто впливатимуть на прийняття рішень у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Результати консультацій будуть враховані в Плані на 2022-2024 роки з реалізації Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року.

З проектом Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та проектом плану дій на 2022-2024 роки можна ознайомитись за посиланням: https://www.msp.gov.ua/projects/709/  .

 Публічні консультації «Рівні права та інклюзивність» триватимуть до 21 листопада 2021 року.


Продовжено збір пропозицій до проекту обласного плану дій на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (опубліковано 23.10.2021)

Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення: Управління містобудування та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до проекту обласного плану дій на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації

Контактна особа: Шевчук Ігор Володимирович – заступник начальника управління-начальник відділу планування території та координації проектної діяльності управління містобудування та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: umaoda@meta.ua

Строк подання пропозицій та зауважень: до 28.10.2021 року

Додаток: Обласний план дій на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

Збір пропозицій до проекту обласного плану дій на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (опубліковано 18.10.2021)

Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення: Управління містобудування та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до проекту обласного плану дій на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації

Контактна особа: Шевчук Ігор Володимирович – заступник начальника управління-начальник відділу планування території та координації проектної діяльності управління містобудування та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: umaoda@meta.ua

Строк подання пропозицій та зауважень: до 22.10.2021 року

Додаток: Обласний план дій на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

Збір пропозицій до проєкту розпорядження облдержадміністрації «Про схвалення проєкту регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва Івано-Франківської області на 2022-2026 роки»

Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення:

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Назва проєкту акта, винесеного на обговорення:

Розпорядження облдержадміністрації «Про схвалення проєкту регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва Івано-Франківської області на 2022-2026 роки»

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до проєкту розпорядження облдержадміністрації «Про схвалення проєкту регіональної цільової програми розвитку міжнародного співробітництва Івано-Франківської області на 2022-2026 роки»

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації

Соціальні групи населення і заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення:

Соціальні групи: всі категорії громадян

Заінтересовані сторони: територіальні громади, громадські організації

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

розвиток міжрегіонального та міжнародного співробітництва;

залучення міжнародної технічної допомоги;

збільшення кількості прямих іноземних інвестицій

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: ums@if.gov.ua

Строк подання пропозицій та зауважень: до 25 жовтня 2021 року

Форма подання пропозицій та зауважень: 

Пропозиції та зауваження учасників публічного громадського обговорення (у формі  електронних консультацій з громадськістю) подаються у письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення публічного громадського обговорення

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення: (0342) 55-20-42

Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади: т. в. о. начальника управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Галина Макота.

Строки і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення (у формі електронних консультацій з громадськістю): на веб-сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації www.if.gov.ua; не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення

Додатки: проєкт розпорядження, проєкт програми


Збір пропозицій до заходів Регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2022-2023 роки (опубліковано 05.10.2021)

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації оголошує збір пропозицій до проєкту заходів Регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2022-2023 роки

Термін подання пропозицій: до 20 жовтня 2021

Контактна особа: Манюк Зоряна Романівна – начальник відділу тел. (0342) 55-20-16

Електронна скринька для подання пропозицій у режимі електронного листування: zoryanam@industry.if.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації.

Отримані пропозиції будуть розглянуті та оприлюднені на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у відповідному розділі після 21 жовтня 2021

Додаток: Заходи Регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2022-2023 рокиЗбір пропозицій до проєкту розпорядження облдержадміністрації «Про схвалення проєкту регіональної цільової програми розвитку туризму в Івано-Франківській області на 2022-2027 роки» (опубліковано 26.08.2021)

 Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення:

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Назва проєкту акта, винесеного на обговорення:

Розпорядження облдержадміністрації «Про схвалення проєкту регіональної цільової програми розвитку туризму в Івано-Франківській області на 2022-2027 роки»

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до проєкту розпорядження облдержадміністрації «Про схвалення проєкту регіональної цільової програми розвитку туризму в Івано-Франківській області на 2022-2027 роки»

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації

Соціальні групи населення і заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення:

 • Соціальні групи: всі категорії громадян
 • Заінтересовані сторони: туристи і екскурсанти, суб’єкти туристичної діяльності, громадські організації

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

 • розвиток туристичної та придорожньої інфраструктури;
 • диверсифікація доступу до туристичних послуг;
 • зростання зайнятості населення в туризмі та супутніх галузях економіки

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: ums@if.gov.ua

Строк подання пропозицій та зауважень: до 10.09.2021 року

Додатки: проект розпорядження, проект програми

Збір пропозицій до плану заходів з відзначення в області 30-ої річниці незалежності України  (опубліковано 06.10.2021)

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю оголошує  збір пропозицій до плану заходів з  відзначення в області 30-ї річниці незалежності України.

Строк подання пропозицій: до 1 липня 2021 року.

Контактна особа: Мацюк Ірина Тарасівна – заступник начальника відділу зв'язків із громадськістю управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, тел. (0342) 55-20-06.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: vp@if.gov.ua.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ,  вул. Грушевського, 21, Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Усі отримані пропозиції будуть розглянуті та оприлюднені на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у відповідному розділі після 10 липня 2021 року.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux