Закупівлі за державні кошти в департаменті освіти і науки


02.07.2024 м. Івано-Франківськ

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: Департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністраціїм. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, код за ЄДЕРПОУ – 39356695.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів 5-6 класів (Код за ДК 021:2015 (CPV)- 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання).

3. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями,
UA-2024-07-02-008094-a

4. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 43 903 700,00 гривень з ПДВ. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме: методом порівняння ринкових цін.

5. Обсяг закупівлі: 408 комплектів.

6. Розмір бюджетного призначення: 43 903 700,00 гривень з ПДВ згідно з кошторисними призначеннями на 2024 рік за кодами бюджетних програм 0611291 та 0611292.

 

7. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліСкладені у відповідності до потреб закладів загальної середньої освіти області та прописані в тендерній документації наступним чином:

Найменування, технічні та якісні характеристики

Одиниця

виміру

Кількість 

Комплект мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів 5-6 класів включає:

комплект

408

1.1

Інтерактивна панель 65":

Діагональ: не менше 65"

Роздільна здатність екрану: не менше 4K UHD 3840 × 2160 пікселів

Яскравість не менше 350 кд/м2

Частота оновлення не менше 60Гц
Контрастність: не менше 5000:1

Дотикова технологія управління контентом за допомогою дотиків пальців, стилуса або інші непрозорі предмети діаметром не менше ніж 5 мм

Кількість одночасних дотиків: не менше 20

Точність позиціювання: ± 2 мм для більш ніж 90% дотику

Характеристики дисплею: не менше 10 біт

Ресурс роботи матриці: не менше 50000 годин.

Захисне, загартоване скло екрану - наявне

Вбудована акустична система не менше 2 х 10W

Інтерфейси панелі:

Наявність портів не менше VGA, HDMI, USB, вихід на навушники

Вбудовуваний комп’ютерний модуль OPS з характеристиками:

процесор не гірше Іntel Core і5 10-го покоління, операційної пам’яті не менше 8 Гб, вбудованої пам’яті SSD не менше 256 Гб;

предінстальована операційна система Windows 11 Professional або більш пізніша версія

Інтерфейси OPS:

не менше Мікрофоний вхід - 1, аудіовихід -1, Type C - 1, HDMI -1, DP - 1, LAN - 1, USB2.0 - 4, USB3.0 – 2

В комплектацію панелі має входити:

- пульт керування, стилус, кабель живлення.


Особливості програмного забезпечення для інтерактивної панелі (постачається в комплекті):

Програмне забезпечення повинно мати функціонал створення інтерактивного контенту та роботи з зовнішніми пристроями. Програмне забезпечення повинно мати функціонал: Збереження в режимі реального часу: контент автоматично зберігається в режимі реального часу, щоб запобігти втраті файлів і операцій через вимкнення світла. Веб браузер. Функція захоплення вмісту веб сторінки. Багатоекранний режим. Підтримка форматів імпорту *.ubz *.ubx *.pdf *.bmp*.gif *.ico *.jpeg *.jpg *.mng *.pbm *.pgm *.png * .ppm *.svg *.svgz *.tga *.tif *.tiff *.xbm*.xpm *.iwb. Математичні інструменти для розрахунків, побудова графіків системи координати, математичні функції такі як сінус, косинус. Інструменти для розділення зображень і тексту. Робота за аудіофалами. Інструмент для роботи з оффлайн картами.

Учасник у складі пропозиції повинен надати посилання на офіційний сайт виробника для можливості перевірки інформації щодо відповідності запропонованої інтерактивної панелі вимогам тендерної документації, що зазначені в п 1.1. Таблиці №1 Додатку №2 до тендерної докумнтації***.

шт

1

1.2

Електронні освітні ресурси:

Електронні освітні ресурси (далі ЕОР) - спеціалізоване програмне забезпечення. ЕОР – являє собою інтерактивний мультимедійний застосунок з можливістю користування на інтерактивній поверхні, з можливістю роботи без підключення до мережі Інтернет та функціоналом для конструювання уроків. Застосунок повинен містити наступні електронні освітні ресурси, що повинні відповідати вимогам навчальної програми Міністерства освіти і науки України, а саме: «Математика 5 клас», «Математика 6 клас».

Застосунок повинен передбачати наявність бібліотеки з темами уроків, демонстрацій. Кожна тема повинна містити різноманітні мультимедійні засоби для її пояснення, а саме: зображення, та/або анімації, та/або анімації дикторський супровід, та/або анімації аудіо- та відеофрагменти тощо. Для перевірки знань повинні бути передбачені контрольні запитання, завдання, тести.

Застосунок повинен мати функцію захисту та керування авторськими правами (підтримка функцій DRM)

Учасник у складі пропозиції повинен надати посилання на офіційний сайт розробника та/або власника (офіційного розповсюджувача) для можливості скачування ЕОР та перевірки інформації щодо відповідності ЕОР вимогам тендерної документації, що зазначені в п 1.2. Таблиці №1 Додатку №2 до тендерної докумнтації. У випадку необхідності активації коду чи ліцензії, учасник в складі пропозиції повинен надати відповідний код для тестування ЕОР***.

шт

1

1.3

Мобільна стійка: 

Мобільна стійка сумісна з інтерактивною панеллю.

Розміри, мм: не менше 2320 х 1055 х 470.

Кількість полиць не менше 2.

Колір – чорний.

Матеріал кронштейна – метал.

Чотири маневрених колеса із вбудованими гальмами та фіксацією нерухомого стану.

Пересування мобільного кріплення має бути легким та вільним для однієї людини.

Учасник повинен надати фото мобільної стійки.

Учасник у складі пропозиції повинен надати посилання на офіційний сайт виробника для можливості перевірки інформації щодо відповідності запропонованої мобільної стійки вимогам тендерної документації, що зазначені в п 1.3. Таблиці №1 Додатку №2 до тендерної докумнтації***.

шт

1
=========

01.07.2024

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формуваньДепартамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, код за ЄДРПОУ – 39356695.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: обладнання для медіатеки (Код за ДК 021:2015 (CPV)- 99999999-9 Не відображене в інших розділах).

3. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:

Відкриті торги з особливостями, UA-2024-07-01-002959-a

4. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 9 499 500,00 гривень з ПДВ. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме: методом порівняння ринкових цін.

5. Обсяг закупівлі: 9 комплектів.

6. Розмір бюджетного призначення: 9 499 500,00 гривень з ПДВ згідно з кошторисними призначеннями на 2024 рік за кодом бюджетної програми 0611142.


7. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Складені у відповідності до потреб закладів професійної (професійно-технічної) освіти та закладів фахової передвищої освіти області та прописані в тендерній документації наступним чином:


Найменування

Одиниця виміру

Кількість у комплекті

Обладнання для медіатеки

комплект

9

Один комплект обладнання для медіатеки включає:


Персональний комп’ютер

шт.

11


Багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір)

шт.

1


Інтерактивна панель

шт.

1


Електронна книга

шт.

3


Акустична система

шт.

1


Навушники

шт.

11


Маршрутизатор інтернет

шт.

1


Комутатор

шт.

1


Парта одномісна

шт.

12


Стіл комп’ютерний вчителя

шт.

1


Стіл комп’ютерний учня

шт.

10


Стіл трансформер

шт.

8


Стілець учнівський

шт.

12


Крісло вчителя

шт.

1


Крісло поворотне

шт.

10


Безкаркасне крісло

шт.

10


Стілець складний

шт.

8


Килим малий

шт.

8


Килим великий

шт.

1


Стелаж для зберігання

шт.

16


Стелаж бібліотечний

шт.

10


Дошка магнітно-маркерна

шт.

1


Фліпчарт білий

шт.

1


Найменування

Технічні та якісні характеристики


Персональний комп'ютер

 • Корпус

 • форм-фактор - ALL-IN-ONE (моноблок) монітор та системний блок в одному корпусі, з одним блоком живлення, застосування кріплень, перехідників, тощо не допускається.

 • Процесор:

 • Intel або AMD з продуктивністю не менше ніж 13500 балів в тестуванні багатопотоковості CPU Mark на сайті PassMark (www.passmark.com).

 • Кількість фізичних ядер - не менше ніж 4;

 • Кількість потоків - не менше ніж 8;

 • Обсяг кеш-пам’яті - не менше 12 MB.

 • Оперативна пам'ять - DDR4 – частота не менше 3200 МГц, об’єм не менше 16 ГБ

 • Зберігання даних - тип SSD, загальний об’єм - не менше 256 ГБ;

 • Вбудовані в корпус порти вводу\виводу (застосування кріплень, перехідників, тощо не допускається):

 • Не менше ніж 1 порт HDMI;

 • Не менше ніж 1 порт RJ-45;

 • Не менше ніж 2 порти USB 3.0 або вище;

 • Не менше ніж 4 порти USB 2.0;

 • Не менше ніж 1 порт для зчитування зовнішніх карток зберігання даних (cardreader);

 • Не менше ніж 1 Аудіо порт.

 • Графіка інтегрована, не гірше Intel UHD Graphics 730.

 • Блок живлення - потужність не менше 120 Вт.

 • Дисплей:

 • вбудований в корпус моноблока

 • не гірше Full HD IPS (1920x1080)

 • діагональ не менше 23,8”

 • повинен мати безрамкову технологію.

 • Камера - вбудована не менше 5 мп (технологія Pop-Up) з мікрофоном.

 • Мережевий зв'язок- не менше ніж 1 Ethernet-порт (RJ-45 з підтримкою стандартів 100BASE-TX та 1000BASE-T.

 • Бездротові технології – вбудований модуль WIFI + Bluetooth з підтримкою стандартів IEEE - Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.2.

 • Операційна система - попередньо встановлена ліцензійна ОС на основі ліцензій вільного поширення або пропрієтарна з україномовним інтерфейсом, яка підтримує повноцінну підтримку роботи користувачів з особливими потребами та має безкоштовне оновлення на весь період функціонування, але не менше 3 років, та має вбудований антивірусний захист;

 • Комплект клавіатура та миша в складі персонального комп’ютера:

 • дротовий комплект з інтерфейсом USB від виробника моноблоку, довжина кабелю не менше ніж 1,5 метра;

 • Персональний комп’ютер має бути продуктом виробника, який має власне сертифіковане за стандартами виробництво – на підтвердження надати копію наступних сертифікатів, виданих на ім’я виробника запропонованих персональних комп’ютерів:

 • Сертифікату на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 (виробництво, ремонт та торгівля);

 • Сертифікату на систему екологічного керування ДСТУ ISO 14001:2015;

 • Сертифікату на системи менеджменту інформаційної безпеки ISO 27001:2023;

 • Сертифікату на систему управління заходами боротьби з корупцією ISO 37001:2016;

 • Сертифікату на системи менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці. Вимоги та настанови щодо застосовування ISO 45001:2019.

 • Якщо Учасник не є виробником персональних комп’ютерів він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника від виробника або його офіційного представника в Україні для підтвердження відносин Учасника з виробником, в якому засвідчуються партнерські відносини Учасника з виробником. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника.

 • Гарантія на персональний комп’ютер має бути не менше 36 місяців. Для можливості перевірки гарантії (дата протягом якої діють гарантійні зобов’язання) на запропоновані персональні комп’ютери учасник повинен зазначити посилання на сайт виробника запропонованих персональних комп’ютерів, де можливо відслідкувати в режимі online статус гарантії за серійним номером персонального комп’ютера.;

 • Гарантія на клавіатуру та маніпулятор типу «миша» - не менше ніж 36 місяців від виробника.


Багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір)

 • Тип апарата - монохромний лазерний багатофункціональний принтер.

 • Функціонал - друк, копіювання, сканування, надсилання, зберігання.

 • Наявність ємнісного дисплею діагоналлю не менше ніж 10 дюймів з підтримкою україномовного меню.

 • Формат друкуА4, А5, А6.

 • Швидкість друку А4 не менше ніж 52 сторінок за хвилину.

 • Швидкість друку А5 не менше ніж 80 сторінок за хвилину.

 • Можливість автоматичного двостороннього друку (дуплекс).

 • Роздільна здатність друку не менше ніж 1200х1200 точок на дюйм.

 • Мова опису сторінкиPCL 6, PS 3.

 • Оперативна пам'ять - не менше ніж 3 Гб.

 • Зберігання даних - тип SSD, загальний об’єм - не менше 250 ГБ.

 • Тривалість прогріву не більше 10 с.

 • Загальна кількість лотків подачі паперу – не менше 1 внутрішнього, та 1 багатоцільового лотків.

 • Загальна ємність лотків подачі паперу не менше 550 аркушів А4 80 г/м2.

 • Ємність автоподавача не менше ніж 100 аркушів.

 • Тип паперу- розміром А4, А5, А6 щільністю 60–199 г/м2.

 • Швидкість сканування не менше ніж 190 зобр./хв.

 • Вбудовані інтерфейси:

 • 1000Base-T/100Base-TX/10Base-T;

 • безпроводова локальна мережа (IEEE 802.11 b/g/n);

 • USB 3.0.

 • Витратні матеріали в комплекті поставки - оригінальний картридж від виробника обладнання для друку не менш ніж на 51 000 аркушів (5% покриття, А4)

 • Вбудоване програмне забезпечення з наступним функціоналом:

 • Авторизація користувача на пристрої за допомогою пін-коду/картки/логіну-паролю;

 • Збір статистичних даних у режимі реального часу по користувачу/відділу/групі відділів по кількості і вартості зроблених робот;

 • Якщо Учасник не є виробником багатофункціональних пристроїв, він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника від виробника або його офіційного представника в Україні для підтвердження відносин Учасника з виробником, в якому засвідчується джерело походження пропонованої продукції. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України (вказати адресу, контактний телефон).

 • Гарантія не менше ніж 12 місяців від виробника.


Інтерактивна панель

 • Мінімальна діагональ 86″.

 • Мінімальна роздільна здатність зображення 3840 × 2160 пікселів.

 • Співвідношення сторін – 16:9.

 • Тип матриці – IPS.

 • Мінімальна яскравість 450ніт.

 • Мінімальна контрастність 1200:1.

 • Час відгуку матриці не більше 8мс.

 • Колірна гамма 72% NTSC або краще.

 • Глибина кольору 10 біт.

 • Дотикова технологія управління контентом за допомогою дотиків пальців руки або стилуса/маркера.

 • Сенсорна технологія на базі інфрачервоних датчиків з часом відгуку не більше 10мс.

 • Захисне, загартоване, антивідблискове скло екрану твердістю не гірше ніж 9Н.

 • Термін служби підсвічування не менше 50000 годин.

 • Вбудовані: акустична система потужністю не менше 40 Вт., датчик освітлення, ІЧ-датчик.

 • Наявність зовнішніх інтерфейсів:

 • USB-A V2.0 не менше ніж 3шт.

 • USB-A V3.0 не менше ніж 5шт.

 • USB-C не менше ніж 2шт.

 • USB-B не менше ніж 2шт.

 • VGA не менше ніж 1шт.

 • HDMI не менше ніж 4шт.

 • Display Port V1.4 не менше ніж 1шт.

 • LAN 10/100/1000 (RJ45) не менше ніж 2шт.

 • лінійний вхід не менше ніж 1шт.

 • лінійний вихід не менше ніж 1шт.

 • вбудований слот для ПК, S/PDIF, PC-232.

 • Бездротові з’єднання - наявність WI-FI 802.11ax та Bluetooth 5.2.

 • Базове програмне забезпечення для інтерактивної панелі попередньо встановлена операційна система з безкоштовними оновленнями.

 • Наявність ОС Android 11(або новіше) та Windows 11.

 • Для функціонування ОС Android наявність:

 • об’єм оперативної пам’яті не менше ніж 4 Гб.

 • об’єм накопичувача не менше 32 Гб.

 • 4-х ядерний процесор А55 або більш потужний.

 • графічний процесор G52 або більш потужний.

 • Для функціонування ОС Windows наявність:

 • об’єм оперативної пам’яті не менше ніж 8 Гб DDR4.

 • об’єм накопичувач не менше 256 Гб SSD.

 • 10-х ядерний процесор або більш потужний.

 • графічний процесор з 80 виконавчими блоками з підтримкою DirectX 12.1 та OpenGL 4.6 або більш потужний.

 • Можливість створення, перегляду та програвання інтерактивного навчального контенту, наявність бездротового спільного доступу до екрана.

 • Комплект постачання:

 • Кабель VGA (3m.) – 1шт.

 • Кабель HDMI (3m.) – 1шт.

 • Кабель USB-B (3m.) – 1шт.

 • Кабель USB-C (1.5m.) – 1шт.

 • Настінне кріплення– 1шт.

 • Стілус – 2шт.

 • Пульт динстанційного керування – 1шт.

 • мобільний стенд для транспортування в приміщенні.


-Якщо Учасник не є виробником інтерактивної панелі, він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника від виробника або його офіційного представника в Україні для підтвердження партнерських відносин Учасника. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України.

 • Гарантія не менше ніж 12 місяців від виробника.


Електронна книга

 • Діагональ дисплея не менше ніж 6"-7" (дюймів).

 • Тип матриці E-Ink Carta.

 • Тип дисплея монохромний.

 • Розподільна здатність дисплея не менше ніж 1448х1072.

 • Гарантія не менше ніж 12 місяців від виробника.


Акустична система

 • Формула акустики не гірше ніж 2.0.

 • Кількість динаміків не менше ніж 2.

 • Сумарна номінальна потужність не менше ніж 6 Вт (2x3 Вт).

 • Інтерфейс підключення:

 • USB

 • mini jack

 • Матеріал корпуса пластик або аналогічний за міцністю.

 • Гарантія не менше ніж 12 місяців від виробника.


Навушники

 • Тип дротові.

 • Вид навушників накладні.

 • Тип навушників закриті.

 • Наявність мікрофона

 • Частотний діапазон не гірше ніж 20 - 20000 Гц.

 • Підключення по інтерфейсу USB /Plug and Play.

 • Гарантія не менше ніж 12 місяців від виробника.


Маршрутизатор інтернет

 • Частота роботи Wi-Fi - 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний).

 • Швидкість LAN портів – 100мбіт-1 Гбіт/с.

 • Стандарт зв'язку Wi-Fi 6 (802.11ax).

 • WAN-порт – не менше 1 шт., тип Ethernet.

 • Вбудовані інтерфейси:

 • 1 x WAN/LAN.

 • Не менше 2 x LAN.

 • Гарантія не менше 12 місяців від виробника.


Комутатор

 • Тип – некерований.

 • Матеріал корпусу – метал/пластмаса.

 • Кількість і тип портів Ethernet – не менше ніж 8 портів 10/100/1000 Base-T Ethernet портів (Auto MDI/MDIX).

 • Комплект поставки повинен включати:

 • не менше 12 шт. неекранованих комп'ютерних розеток RJ-45 8p-8c категорія 5 FD-6165 з 1 гніздом, матеріал корпусу пластик.`

 • не менше 100 метрів кабелю типу вита пара КПВЭ-ВП (100) FTP, CAT5е, 4х2х0.46 білого кольору.

 • Гарантія не менше 12 місяців від виробника.


Парта одномісна

 • Габаритні розміри стільниці: 700-710х590-600 мм.

 • Стіл має регулюватись по висоті: 640 мм (№4); 700 мм (№5); 760 мм (№6); 820 мм (№7).

 • Стіл повинен складатись з 5-ти кутної стільниці ергономічної форми (заокруглені кути з усіх сторін) та екрану між металевими каркасами. Форма стільниці і конструкція каркасу повинна дозволяти встановлювати столи в коло. На бокових стійках каркасу повинні бути закріплені гачки.

 • Деревинні деталі столу мають бути виготовлені з ламінованої ДСП товщиною 18 мм і кромковані крайковою стрічкою ПВХ (в колір ДСП) товщиною не менше 1,8 мм.; металеві частини столу - круглі труби діаметром 32 та 25 мм, товщиною не менше 1,2 мм, покриті захисним декоративним покриттям – порошковою фарбою.

 • Стіл учнівський має комплектуватись пластиковим лотком розміром 310-315х360-365х70-75 мм, що кріпиться до стільниці пластиковими направляючими.

 • Для організації внутрішнього простору лоток має ділитись цільнозлитими пластиковими перетинками (товщиною не менше 2 мм) на 3 відділи: найбільший відділ призначений для зберігання листів А4, зошитів, книг, папок, середній - для ручок, олівців, маркерів, найменший - для зберігання дрібного канцелярського приладдя.

 • Для зручності користування /виймання лотка з-під столу – на ньому присутні вирізи (виямки) з усіх сторін, також на направляючих та лотках у відповідних місцях передбачено виступи для фіксації лотка у вставленому положенні та унеможливлювання його самовільного висування чи випадання.

 • Лоток повинен мати ергономічну форму з заокругленими кутами та овальний отвір для USB-кабелю (орієнтовно 30 мм), що дозволяє розміщувати/зберігати в ньому гаджети чи інші пристрої, які можуть паралельно підзаряджатись.

 • Регулювання висоти столу має здійснюватись за допомогою гвинтів по отворах каркасу і ніжки, між якими встановлена пластикова перехідна втулка. На торцях каркасу мають закріплюватися пластикові наконечники, які запобігають травмуванню та пошкодженню підлоги.

 • На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних сертифікатів

 1. Копії сертифікатів ДСТУ ISO 9001:2018, ДСТУ ISO 14001:2015, ДСТУ ISO 45001:2019, ДСТУ ISO 28000:2008 щодо виробництва меблів.

 2. Копію сертифікату відповідності та протоколів випробувань до нього, виданого на ім’я виробника меблів. Сертифікат має підтверджувати відповідність товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам, а саме ДСТУ ГОСТ 16371:2016, ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ДСТУ 1729-1:2004, ДСТУ 1729-2:2004, ДСТУ ГОСТ 19917:2016, ДСТУ 4414:2005, ДСТУ EN 14434:2009. Сертифікат відповідності та протоколи до нього повинні бути видані акредитованими НААУ органами з сертифікації.

 3. Копії сертифікату відповідності на комплектуючі до меблів, а саме на:

 • пластикові лотки, що виданий акредитованим НААУ органом з сертифікації, яким підтверджується відповідність пропонованих лотків, діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ EN 71-1:-2019, ДСТУ EN 71-2:2-2018, ДСТУ EN 71-3:-2019;

 • фурнітуру (зовнішні наконечники, єврогвинти, мініфікси, пластикові направляючі, меблеві ручки, опори, замки, гвинти, гачки, пластикові втулки тощо) на відповідність ДСТУ 2259-93, що виданий органом з сертифікації.

 1. Якщо Учасник не є виробником парти одномісної та пластикових лотків, він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника для підтвердження відносин з виробником, в якому засвідчується джерело походження пропонованої продукції. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України (вказати адресу, контактний телефон).

 2. Протоколи випробувань металевих труб, фарби порошкової, ДСП, ХДФ, крайки ПВХ та фурнітури на відповідність вимогам НРБУ-97 щодо показників питомої активності природних радіонуклідів. Протоколи повинні бути видані акредитованою НААУ випробувальною лабораторією/центром.

 3. Гарантійний лист про постачання нового товару належної якості відповідно до умов технічного завдання.

 4. Гарантійний лист від постачальника, яким гарантується ремонт або заміна бракованого виробу протягом 5 робочих днів після письмової заявки замовника;

 5. Гарантійного листа про надання гарантії на товар строком не менше 24 місяців;


Стіл комп’ютерний вчителя

 • Габаритні розміри: 1200-1220х600-610х760-780 мм.

 • Стіл повинен складатися з стільниці, екрану та підвісної тумби між металевими каркасами. Металеві каркаси мають з`єднуватись за допомогою металевих стяжок. Тумба має полицю, закриту дверима, та шухляду на кулькових напрямних повного висуву. Шухляда та двері обладнані замком.

 • Металеві частини столу повинні бути виготовленні з плоскоовальних труб розміром 50х30х1,5 мм та 38х20х1,2 мм і покриватися захисним декоративним покриттям – порошковою фарбою. Лижі каркасу повинні мати вертикальне розташування (меншою вертикальною стороною до підлоги), торці яких закриваються зовнішніми наконечниками, що запобігатиме травмуванню та пошкодженню підлоги.

 • Деревинні деталі столу повинні бути виготовленні з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, фасад та видимі частини кромковані крайковою стрічкою ПВХ (в колір ДСП) товщиною 1 мм, інші частини - ПВХ товщиною 1 мм, дно шухляд - біла одностороння ХДФ товщиною 2,5 мм.

 • Фурнітура: ручки меблеві чорні пластикові, мініфікси, єврогвинти, направляючі кулькові повного висуву, замки меблеві.

 • Колір каркасу на вибір замовника: сірий (RAL7035), чорний (RAL9005).

 • Кольори/комбінація кольорів ДСП на вибір замовника: бук артізан перламутровий, дуб урбан кавовий, дуб молочний, сірий.

 • На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних сертифікатів

 1. Копії сертифікатів ДСТУ ISO 9001:2018, ДСТУ ISO 14001:2015, ДСТУ ISO 45001:2019, ДСТУ ISO 28000:2008 щодо виробництва меблів.

 2. Копію сертифікату відповідності та протоколів випробувань до нього, виданого на ім’я виробника меблів. Сертифікат має підтверджувати відповідність товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам, а саме ДСТУ ГОСТ 16371:2016, ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ДСТУ 1729-1:2004, ДСТУ 1729-2:2004, ДСТУ ГОСТ 19917:2016, ДСТУ 4414:2005, ДСТУ EN 14434:2009. Сертифікат відповідності та протоколи до нього повинні бути видані акредитованими НААУ органами з сертифікації.

 3. Копії сертифікату відповідності на комплектуючі до меблів, а саме на:

 • пластикові лотки, що виданий акредитованим НААУ органом з сертифікації, яким підтверджується відповідність пропонованих лотків, діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ EN 71-1:-2019, ДСТУ EN 71-2:2-2018, ДСТУ EN 71-3:-2019;

 • фурнітуру (зовнішні наконечники, єврогвинти, мініфікси, пластикові направляючі, меблеві ручки, опори, замки, гвинти, гачки, пластикові втулки тощо) на відповідність ДСТУ 2259-93, що виданий органом з сертифікації.

 1. Якщо Учасник не є виробником стола комп’ютерного вчителя та пластикових лотків, він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника для підтвердження відносин з виробником, в якому засвідчується джерело походження пропонованої продукції. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України (вказати адресу, контактний телефон).

 2. Протоколи випробувань металевих труб, фарби порошкової, ДСП, ХДФ, крайки ПВХ та фурнітури на відповідність вимогам НРБУ-97 щодо показників питомої активності природних радіонуклідів. Протоколи повинні бути видані акредитованою НААУ випробувальною лабораторією/центром.

 3. Гарантійний лист про постачання нового товару належної якості відповідно до умов технічного завдання.

 4. Гарантійний лист від постачальника, яким гарантується ремонт або заміна бракованого виробу протягом 5 робочих днів після письмової заявки замовника;

 5. Гарантійного листа про надання гарантії на товар строком не менше 24 місяців.


Стіл комп’ютерний учня

 • Габаритні розміри: 700-710х500-510х760-780 мм.

 • Стіл повинен складатися з стільниці та екрану.

 • Металеві частини столу повинні бути виготовленні з плоскоовальних труб розміром 50х30х1,5 мм та 38х20х1,2 мм і покриватися захисним декоративним покриттям – порошковою фарбою; каркаси мають з`єднуватись за допомогою металевих стяжок. Лижі каркасу повинні мати вертикальне розташування (меншою вертикальною стороною до підлоги), торці яких закриваються зовнішніми наконечниками, що запобігатиме травмуванню та пошкодженню підлоги. Деревинні деталі стола повинні бути виготовленні з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, фасад та видимі частини кромковані крайковою стрічкою ПВХ (в колір ДСП) товщиною 1 мм, інші частини - ПВХ товщиною 0,5 мм.

 • Фурнітура: мініфікси, євро гвинти.

 • Колір каркасу: сірий (RAL7035), чорний (RAL9005) (на вибір замовника).

 • Кольори/комбінація кольорів ДСП: бук артізан перламутровий, дуб урбан кавовий, дуб молочний, сірий (на вибір замовника).

 • На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних сертифікатів

 1. Копії сертифікатів ДСТУ ISO 9001:2018, ДСТУ ISO 14001:2015, ДСТУ ISO 45001:2019, ДСТУ ISO 28000:2008 щодо виробництва меблів.

 2. Копію сертифікату відповідності та протоколів випробувань до нього, виданого на ім’я виробника меблів. Сертифікат має підтверджувати відповідність товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам, а саме ДСТУ ГОСТ 16371:2016, ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ДСТУ 1729-1:2004, ДСТУ 1729-2:2004, ДСТУ ГОСТ 19917:2016, ДСТУ 4414:2005, ДСТУ EN 14434:2009. Сертифікат відповідності та протоколи до нього повинні бути видані акредитованими НААУ органами з сертифікації.

 3. Копії сертифікату відповідності на комплектуючі до меблів, а саме на:

 • пластикові лотки, що виданий акредитованим НААУ органом з сертифікації, яким підтверджується відповідність пропонованих лотків, діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ EN 71-1:-2019, ДСТУ EN 71-2:2-2018, ДСТУ EN 71-3:-2019;

 • фурнітуру (зовнішні наконечники, єврогвинти, мініфікси, пластикові направляючі, меблеві ручки, опори, замки, гвинти, гачки, пластикові втулки тощо) на відповідність ДСТУ 2259-93, що виданий органом з сертифікації.

 1. Якщо Учасник не є виробником стола комп’ютерного учня та пластикових лотків, він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника для підтвердження відносин з виробником, в якому засвідчується джерело походження пропонованої продукції. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України (вказати адресу, контактний телефон).

 2. Протоколи випробувань металевих труб, фарби порошкової, ДСП, ХДФ, крайки ПВХ та фурнітури на відповідність вимогам НРБУ-97 щодо показників питомої активності природних радіонуклідів. Протоколи повинні бути видані акредитованою НААУ випробувальною лабораторією/центром.

 3. Гарантійний лист про постачання нового товару належної якості відповідно до умов технічного завдання.

 4. Гарантійний лист від постачальника, яким гарантується ремонт або заміна бракованого виробу протягом 5 робочих днів після письмової заявки замовника;

 5. Гарантійного листа про надання гарантії на товар строком не менше 24 місяців.


Стіл трансформер

 • Габаритні розміри не менше 60х42х77см (ШхГхВ).

 • Металевий каркас повинен бути виготовлений з труби не менше d-25х1,5 мм.

 • Стільниця фанера 15 мм, виготовлена з HPL пластику.

 • Колір на вибір замовника.

На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних документів:

 • сертифікати ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015IDT), ДСТУ

-протокол випробувань робочих поверхонь меблів для навчальних закладів з фанери вкритої HPL-пластиком, який підтверджує стійкість покриттів робочих поверхонь до плямоутворення, ударну міцність декоративних покриттів, виданий уповноваженим випробувальним центром.


Стілець учнівський

 • Сидіння та спинка повинні бути дутим цільнолитим моноблоком, що виготовлені з якісного, стійкого до подряпин та ковзання, поліпропілену. Моноблок повинен мати заокруглені кути, що запобігають пошкодженню одягу та травмуванню. Форма моноблоку вигнута, на спинці повинен бути отвір для легкого пересування стільця. Каркас виготовлений з металевої труби діаметром 20 мм та товщиною 1,5 мм та кріпиться до моноблоку за допомогою шестигранного гвинта. Каркас повинен мати захисне декоративне покриття – порошкову фарбу. На торцях каркасу мають бути закріплені пластикові наконечники, які запобігають травмуванню та пошкодженню підлоги.

 • Колір каркаса: сірий (RAL7035), чорний (RAL9005) (на вибір замовника).

 • Колір моноблока на вибір замовника: апельсиновий, жовтий, синій, зелений, сірий.

 • На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних сертифікатів:

 1. Копії сертифікатів ДСТУ ISO 9001:2018, ДСТУ ISO 14001:2015, ДСТУ ISO 45001:2019, ДСТУ ISO 28000:2008 щодо виробництва меблів.

 2. Копію сертифікату відповідності та протоколів випробувань до нього, виданого на ім’я виробника меблів. Сертифікат має підтверджувати відповідність товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам, а саме ДСТУ ГОСТ 16371:2016, ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ДСТУ 1729-1:2004, ДСТУ 1729-2:2004, ДСТУ ГОСТ 19917:2016, ДСТУ 4414:2005, ДСТУ EN 14434:2009. Сертифікат відповідності та протоколи до нього повинні бути видані акредитованими НААУ органами з сертифікації.

 3. Копії сертифікату відповідності на комплектуючі до меблів, а саме на:

 • пластикові лотки, що виданий акредитованим НААУ органом з сертифікації, яким підтверджується відповідність пропонованих лотків, діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ EN 71-1:-2019, ДСТУ EN 71-2:2-2018, ДСТУ EN 71-3:-2019;

 • фурнітуру (зовнішні наконечники, єврогвинти, мініфікси, пластикові направляючі, меблеві ручки, опори, замки, гвинти, гачки, пластикові втулки тощо) на відповідність ДСТУ 2259-93, що виданий органом з сертифікації.

 1. Якщо Учасник не є виробником стільця учнівського та пластикових лотків, він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника для підтвердження відносин з виробником, в якому засвідчується джерело походження пропонованої продукції. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України (вказати адресу, контактний телефон).

 2. Протоколи випробувань металевих труб, фарби порошкової, ДСП, ХДФ, крайки ПВХ та фурнітури на відповідність вимогам НРБУ-97 щодо показників питомої активності природних радіонуклідів. Протоколи повинні бути видані акредитованою НААУ випробувальною лабораторією/центром.

 3. Гарантійний лист про постачання нового товару належної якості відповідно до умов технічного завдання.

 4. Гарантійний лист від постачальника, яким гарантується ремонт або заміна бракованого виробу протягом 5 робочих днів після письмової заявки замовника;

 5. Гарантійного листа про надання гарантії на товар строком не менше 24 місяців.


Крісло вчителя

 • Повинне бути реалізоване таким чином, щоб забезпечити вільне гойдання.

 • Регулювання сили відхилення.

 • Повинно бути фіксація спинки у вертикальній позиції.

 • Керування механізмом та газліфтом повинно здійснюватися за допомогою одного важеля.

 • Повинно бути розраховано на дорослу людину , витримувати навантаження не менше 120 кг.


Крісло поворотне

- Повинні бути встановлені ергономічні спинка і сидіння.

- Керування механізмом та газліфтом повинно здійснюватися за допомогою одного важеля.

- Максимальне навантаження не менше 100 кг

- повинно бути розраховано на підлітка 15-18 років


Безкаркасне крісло

Матеріал - пінополістирольні гранули 2-5 мм.

- Колір на вибір замовника.

- Об'єм не менше ніж 400 літрів

- Висота не менше ніж 130 см

- Ширина не менше ніж 95 см

- Глибина не менше ніж 95 см

- Гарантія не менше 12 місяців від виробника.


Стілець складний

 • Ширина не менше 45 см.

 • Глибина не менше 47 см.

 • Висота не менше 76 см.

 • Ширина сидіння не менше 37 см.

 • Глибина сидіння не менше 40 см.

 • Висота сидіння не менше 45 см.

 • Повинен мати пластикові опори.

 • Каркас повинен бути виготовлений з металевої труби не менше 25х1,2.

 • Фарбування каркасу повинно бути виконано з фарби порошкової кольором на вибір замовника.

 • Сидіння та спинка повинні бути м’які, виготовлені на основі з гнутоклеєної фанери, покриття – шкірвініл (екошкіра) різних кольорів, кольори на вибір замовника. На сидінні повинен бути наповнювач пінополіуретан підвищеної густини товщиною не менше 18 мм, на спинці – не менше 10мм (з кожної сторони)

 • Повинен складатися та розкладатися.


Килим малий

 • Килимок з ворсом , габарити 1500мм*1500мм


Килим великий

 • Килимок з ворсом , габарити 3000мм*3000мм


Стелаж для зберігання

 • Габаритні розміри: не менше 800х300х1500 мм.

 • Стелаж призначений для комплектації кабінетів у навчальних закладах, бібліотеках та офісних приміщеннях.

 • Корпус стелажу та полиці виготовляються з ламінованої ДСП товщиною не менше 18 мм.

 • Частини стелажу оклеюються крайковою стрічкою ПВХ товщиною 0,5 мм-1мм.

 • Фурнітура: єврогвинти. Стелаж двобічний має не менше ніж 3 полиці (4 ніші).


Стелаж бібліотечний

 • Габаритні розміри: не менше 1000х400х2000 мм.

 • Стелаж призначений для комплектації бібліотек.

 • Корпус стелажу та полиці виготовляються з ламінованої ДСП товщиною не менше 18 мм.

 • Частини стелажу оклеюються крайковою стрічкою ПВХ товщиною 0,5 мм-1мм.

 • Фурнітура: єврогвинти.

 • Стелаж двобічний повинен мати не менше ніж 5 полиць (6 ніш).

 • Конструкція повинна витримувати навантаження книжок.


Дошка магнітно-маркерна

 • Дошка аудиторна з однією робочою поверхнею під маркер

 • Габаритні розміри: 1200х1000 мм.

 • Робоча поверхня дошки - металева з магнітними якостями та зносостійким покриттям. Колір поверхні: білий.


Фліпчарт білий

 • Поверхня:магнітно-маркерна

 • Розміри поверхні: 60 х 90 см

 • Тип рамки: алюмінієва

 • Фіксація блоків паперу: прижимна планка

 • Особливості: лоток для приладдя

10.06.2024 

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формуваньДепартамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, код за ЄДЕРПОУ – 39356695.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: Обладнання для медіатеки (Код за ДК 021:2015 (CPV)- 99999999-9 - Не відображене в інших розділах).

3. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями,
UA-2024-06-10-007251-a

4. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 8 399 600,00 гривень з ПДВ. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме: методом порівняння ринкових цін.

5. Обсяг закупівлі: 11 комплектів.

6. Розмір бюджетного призначення: 8 399 600,00 гривень з ПДВ згідно з кошторисними призначеннями на 2024 рік за кодом бюджетної програми 0611142.


7. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Складені у відповідності до потреб закладів професійної (професійно-технічної) освіти та закладів фахової передвищої освіти області та прописані в тендерній документації наступним чином:


Найменування Технічні та якісні характеристики

Персональний комп'ютер
 • Процесор Intel або AMD з продуктивністю не менше ніж 5264 балів в тестуванні багатопотоковості CPU Mark на сайті PassMark (www.passmark.com).
 • Кількість фізичних ядер - не менше ніж 4;
 • Кількість потоків - не менше ніж 4;
 • Обсяг кеш-пам’яті - не менше 6 MB.
 • Оперативна пам'ять - DDR4 – частота не менше 3200 ГГц, об’єм не менше 8 ГБ
 • Зберігання даних - тип SSD, загальний об’єм - не менше 480 ГБ;
 • Форм-фактор М.2 або 2,5”;
 • Iнтерфейc не гірше SATA III.
 • Порти вводу\виводу:
 • Не менше ніж 1 порт HDMI;
 • Не менше ніж 1 порт COM;
 • Не менше ніж 1 порт RJ-45;
 • Не менше ніж 2 порти USB 3.1;
 • Не менше ніж 4 порти USB 2.0;
 • Не менше ніж 2 Аудіо порти.
 • ГрафікаІнтегрована, не гірше Intel UHD Graphics.
 • Блок живлення - потужність не більше 65 Вт.
 • Дисплей - не гірше Full HD IPS (1920x1080), діагональ не менше 60,45см (23,8”).
 • Камера - не гірше Web Camera Full HD, технологія Pop-Up.
 • Мережевий зв'язок- не менше ніж 1 Ethernet-порт (RJ-45 з підтримкою стандартів 10/100/1000 Mbps.
 • Бездротові технології - модуль WIFI + Bluetooth з підтримкою стандартів IEEE - не гірше Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 4.0.
 • Операційна система: попередньо встановлена виробником Операційна система Windows 11 professional;
 • Комплект клавіатура та миша:
 • дротовий комплект з інтерфейсом USB, довжина кабелю не менше ніж 1,2 метра;
 • роздільна здатність оптичного сенсора маніпулятора типу «миша» - не менше ніж 1000 dpi.
 • Наявність в комплекті підставки з регулюванням висоти та повороту екрану.
 • Персональний комп’ютер має бути продуктом виробника, який має власне сертифіковане за стандартами виробництво – на підтвердження надати копію Декларації відповідності вимогам наступних нормативних документів:
 • Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання, затверджений постановою Кабінету Міністрів в від 16 грудня 2015 р. N 1077;
 • Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання, затверджений постановою Кабінету Міністрів в від 16 грудня 2015 р. N 1067.
 • Технічний регламент обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (ПКМУ №139 від 10.03.2017).
 • Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 24 травня 2017 р. № 355).
 • На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних сертифікатів:
 • Сертифікату експертизи типу, у разі використання обладнання з радіодоступом (Wi-Fi/Bluetooth);
 • Сертифікату на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2018;
 • Сертифікату на систему екологічного керування ДСТУ ISO 14001:2015;
 • Сертифікату на системи менеджменту інформаційної безпеки ISO/IEC 27001:2022.
 • Сертифікату на системи менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці. Вимоги та настанови щодо застосовування ISO 45001:2018.
 • Якщо Учасник не є виробником персональних комп’ютерів він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника від виробника або його офіційного представника в Україні для підтвердження відносин Учасника з виробником, в якому засвідчується джерело походження пропонованої продукції. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України (вказати адресу, контактний телефон).
 • Гарантія на моноблок не менше ніж 36 місяців від виробника;
 • Гарантія на клавіатуру та маніпулятор типу «миша» - не менше ніж 12 місяців від виробника.

Багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір)
 • Тип апарата - монохромний лазерний багатофункціональний принтер.
 • Функціонал - друк, копіювання, сканування, надсилання, зберігання.
 • Наявність ємнісного дисплею діагоналлю не менше ніж 10 дюймів з підтримкою україномовного меню.
 • Формат друкуА4, А5, А6.
 • Швидкість друку А4 не менше ніж 52 сторінок за хвилину.
 • Швидкість друку А5 не менше ніж 80 сторінок за хвилину.
 • Можливість автоматичного двостороннього друку (дуплекс).
 • Роздільна здатність друку не менше ніж 1200х1200 точок на дюйм.
 • Мова опису сторінкиPCL 6, PS 3.
 • Оперативна пам'ять - не менше ніж 3 Гб.
 • Зберігання даних - тип SSD, загальний об’єм - не менше 250 ГБ.
 • Тривалість прогріву не більше 10 с.
 • Загальна кількість лотків подачі паперу – не менше 1 внутрішнього, та 1 багатоцільового лотків.
 • Загальна ємність лотків подачі паперу не менше 550 аркушів А4 80 г/м2.
 • Ємність автоподавача не менше ніж 100 аркушів.
 • Тип паперу- розміром А4, А5, А6 щільністю 60–199 г/м2.
 • Швидкість сканування не менше ніж 190 зобр./хв.
 • Вбудовані інтерфейси:
 • 1000Base-T/100Base-TX/10Base-T;
 • безпроводова локальна мережа (IEEE 802.11 b/g/n);
 • USB 3.0.
 • Витратні матеріали в комплекті поставки - оригінальний картридж від виробника обладнання для друку не менш ніж на 51 000 аркушів (5% покриття, А4)
 • Вбудоване програмне забезпечення з наступним функціоналом:
 • Авторизація користувача на пристрої за допомогою пін-коду/картки/логіну-паролю;
 • Збір статистичних даних у режимі реального часу по користувачу/відділу/групі відділів по кількості і вартості зроблених робот;
 • Якщо Учасник не є виробником багатофункціональних пристроїв, він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника від виробника або його офіційного представника в Україні для підтвердження відносин Учасника з виробником, в якому засвідчується джерело походження пропонованої продукції. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України (вказати адресу, контактний телефон).
 • Гарантія не менше ніж 12 місяців від виробника.

Інтерактивна панель Діагональ: не менше 75"
Роздільна здатність екрану: не менше 4K UHD 3840 × 2160 пікселів
Яскравість не менше 350 кд/м2
Контрастність: не менше 5000:1
Дотикова технологія управління контентом за допомогою дотиків пальців руки або стилуса/маркера
Кількість одночасних дотиків: не більше 20
Розпізнавання ручки і дотику. Функція стирання долонею
Ресурс роботи матриці: не менше 50000 годин.
Захисне, загартоване, антиблікове скло екрану
Вбудована акустична система не менше 2 х 15W

- вбудовуваний комп’ютерний модуль OPS з характеристиками не нижче: процесор Іntel Core і5 12-го покоління, операційної пам’яті 8 Гб, вбудованої пам’яті SSD 256 Гб; предінстальована операційна система
Windows 11 Professional

Інтерфейси:
Фронтальна панель: HDMI 2.0, USB 2.0, USB Touch, USB-C
Задня та/або бокова панелі: HDMI 2.0, USB 2.0, USB Touch, Lan-In, Lan-Out, VGA, RS-232
Наявність модулю TPM
Відповідність стандарту енергоефективності EnergyStar (підтвердити посиланням на відповідний сайт)
Енергоспоживання в робочому режимі: не більше 135Вт
Відповідність вимогам ЄС щодо електромагнітної сумісності, низьковольтного електричного обладнання, обмеження використання небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні, екодизайну для електронних дисплеїв (Надати декларацію відповідності у складі пропозиції)
Для перевірки відповідності запропонованого обладнання учасник у складі пропозиції має надати детальні технічні характеристики інтерактивної панелі та комп’ютерного модулю із зображеннями та технічними кресленнями виробів.

В комплектацію панелі повинні входити:
- мобільна стійка, сумісна з інтерактивною панеллю

Гарантія на панель не менше 3 (трьох) років. Замовник повинен мати можливість зареєструвати серійний номер на сайті виробника і можливість перевірити підтвердження наданої гарантії. Для перевірки учасник повинен надати посилання на відповідний сайт з прикладом не менше 3х серійних номерів. За результатами перевірки сайт має відобразити артикул, серійний номер та термін дії гарантії.

Програмне забезпечення для інтерактивної панелі:
1) Програмне забезпечення для створення, перегляду та програвання інтерактивного навчального контенту з безстроковою ліцензією:
- Набір стандартних інструментів: ручка, маркер, ластик, заливка;
- Бібліотека геометрічних фігур (квадрат, коло тощо). Не менше 40;
- Функція з'єднувальної лінії для закріплення об'єктів один до одного;
- Набір математичних інструментів: лінійка, косинець, транспортир, циркуль, обертання фігури навколо завданої осі;
- Функція розпізнавання намальованих геометрічних фігур;
- Функція «Магічне чорнило» (Magic Ink), що дозволяє приховувати написане та відкривати будь яку його частину;
- Функція «шторка» для можливості приховання і відображення частини слайду як по горизонталі, так і по вертикалі;
- Лихтарик для підсвічування певної зони або її приховання. Повинен бути можливість обрати форму кола чи квадрату та вільно змінювати розмір;
- Функція захвату частини зображення у формі квадрату, формі ліній, довільній формі («ласо»), захвату всього екрану та активного вікна;
- Функція рядку, що біжить. Рядок, що біжить повинен відображатися поверх будь-яких додатків чи зображень;
- Введення математичних формул та виразів;
- Можливість створення інтерактивних опитувань з використанням пристроїв учнів;
- Можливість вставити мультимедійні елементи – зображення, відео, звук, посилання на веб-сторінки;
- Наявність в програмному забезпечені бібліотеки готових об’єктів для створення уроків (зображення, схеми, звуки, анімація) – не менше 5000 об’єктів;
- Конструктор для створення інтерактивних завдань з елементами гри: розподілення за категоріями, флеш-карти, відповідність, тренування пам’яті, послідовності, часова шкала, діаграма Венна;
- Можливість робити запис уроку (як всього екрану так і певної його частини). Можливість робити окремий запис звуку;
- Наявність у вільному он-лайн доступі бібліотеки готових уроків (не менше 50000 готових уроків), створених за допомогою програмного забезпечення, що постачається в комплекті з панеллю. Учасник у складі пропозиції повинен надати посилання на таку бібліотеку.

Замовник повинен мати можливість завантаження пробної версії ПЗ для ознайомлення з функціоналом. Термін дії пробної версії – не менше 60 днів. Надати посилання у складі пропозиції.
Програмне забезпечення повинно мати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». (Надати відповідний документ у складі пропозиції)

2) Веб-сервіс для централізованого керування панелями в організації:
- Можливість створення окремого аккаунту для домену Замовника для керування та моніторінгу роботи панелей, в т.ч. за допомогою аккаунтів Google, Microsoft;
- Можливість оновлення панелей онлайн;
- Можливість віддаленого вимкнення панелей за розкладом;
- Можливість блокування оновлень, налаштувань, встановлення сторонніх додатків;
Учасник у складі пропозиції повинен надати посилання на такий сервіс у вільному он-лайн доступі та надати скріншоти, що підтверджують наявний функціонал.
Для підтвердження якості і походження товару надати наступні документи у складі пропозиції:
- Декларації щодо відповідності технічному регламенту з електромагнітної сумісності та низьковольтного електричного обладнання для інтерактивна панель;
- Авторизаційний лист від виробника або дистриб’ютора виробника інтерактивної панелі з вказанням назви замовника та номеру закупівлі. У разі надання авторизаційного листа дистриб'ютором, надати посилання на офіційний сайт виробника для можливості перевірки інформації що підтверджує наявність дистриб’ютора виробника в Україні.

Електронна книга
 • Діагональ дисплея не менше ніж 6" (дюймів).
 • Тип матриці E-Ink Carta.
 • Тип дисплея монохромний.
 • Розподільна здатність дисплея не менше ніж 1448х1072.
 • Гарантія не менше ніж 12 місяців від виробника.

Акустична система
 • Формула акустики не гірше ніж 2.0.
 • Кількість динаміків не менше ніж 2.
 • Сумарна номінальна потужність не менше ніж 6 Вт (2x3 Вт).
 • Інтерфейс підключення:
 • USB (живлення)
 • mini jack
 • Матеріал корпуса пластик або аналогічний за міцністю.
 • Гарантія не менше ніж 12 місяців від виробника.

Навушники
 • Тип дротові.
 • Вид навушників накладні.
 • Тип навушників закриті.
 • Наявність мікрофона
 • Частотний діапазон не гірше ніж 20 - 20000 Гц.
 • Підключення по інтерфейсу USB /Plug and Play.
 • Гарантія не менше ніж 12 місяців від виробника.

Маршрутизатор інтернет
 • Частота роботи Wi-Fi - 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний).
 • Швидкість LAN портів – не менше 100 мбіт/с.
 • Стандарт зв'язку Wi-Fi 6 (802.11ax).
 • WAN-порт – не менше 1 шт., тип Ethernet.
 • Вбудовані інтерфейси:
 • 1 x WAN/LAN.
 • 4 x LAN.
 • Гарантія не менше 12 місяців від виробника.

Комутатор
 • Тип – некерований.
 • Матеріал корпусу – метал/пластмаса.
 • Кількість і тип портів Ethernet – не менше ніж 8 портів 10/100/1000 Base-T Ethernet портів (Auto MDI/MDIX).
 • Комплект поставки повинен включати:
 • не менше 12 шт. неекранованих комп'ютерних розеток RJ-45 8p-8c категорія 5 FD-6165 з 1 гніздом, матеріал корпусу пластик.`
 • не менше 100 метрів кабелю типу вита пара КПВЭ-ВП (100) FTP, CAT5е, 4х2х0.46 білого кольору.
 • Гарантія не менше 12 місяців від виробника.

Парта одномісна
 • Габаритні розміри стільниці: 700-710х590-600 мм.
 • Стіл має регулюватись по висоті: 640 мм (№4); 700 мм (№5); 760 мм (№6); 820 мм (№7).
 • Стіл повинен складатись з 5-ти кутної стільниці ергономічної форми (заокруглені кути з усіх сторін) та екрану між металевими каркасами. Форма стільниці і конструкція каркасу повинна дозволяти встановлювати столи в коло. На бокових стійках каркасу повинні бути закріплені гачки.
 • Деревинні деталі столу мають бути виготовлені з ламінованої ДСП товщиною 18 мм і кромковані крайковою стрічкою ПВХ (в колір ДСП) товщиною не менше 1,8 мм.; металеві частини столу - круглі труби діаметром 32 та 25 мм, товщиною не менше 1,2 мм, покриті захисним декоративним покриттям – порошковою фарбою.
 • Стіл учнівський має комплектуватись пластиковим лотком розміром 310-315х360-365х70-75 мм, що кріпиться до стільниці пластиковими направляючими.
 • Для організації внутрішнього простору лоток має ділитись цільнозлитими пластиковими перетинками (товщиною не менше 2 мм) на 3 відділи: найбільший відділ призначений для зберігання листів А4, зошитів, книг, папок, середній - для ручок, олівців, маркерів, найменший - для зберігання дрібного канцелярського приладдя.
 • Для зручності користування /виймання лотка з-під столу – на ньому присутні вирізи (виямки) з усіх сторін, також на направляючих та лотках у відповідних місцях передбачено виступи для фіксації лотка у вставленому положенні та унеможливлювання його самовільного висування чи випадання.
 • Лоток повинен мати ергономічну форму з заокругленими кутами та овальний отвір для USB-кабелю (орієнтовно 30 мм), що дозволяє розміщувати/зберігати в ньому гаджети чи інші пристрої, які можуть паралельно підзаряджатись.
 • Регулювання висоти столу має здійснюватись за допомогою гвинтів по отворах каркасу і ніжки, між якими встановлена пластикова перехідна втулка. На торцях каркасу мають закріплюватися пластикові наконечники, які запобігають травмуванню та пошкодженню підлоги.
 • На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних сертифікатів
 1. Копії сертифікатів ДСТУ ISO 9001:2018, ДСТУ ISO 14001:2015, ДСТУ ISO 45001:2019, ДСТУ ISO 28000:2008 щодо виробництва меблів.
 2. Копію сертифікату відповідності та протоколів випробувань до нього, виданого на ім’я виробника меблів. Сертифікат має підтверджувати відповідність товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам, а саме ДСТУ ГОСТ 16371:2016, ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ДСТУ 1729-1:2004, ДСТУ 1729-2:2004, ДСТУ ГОСТ 19917:2016, ДСТУ 4414:2005, ДСТУ EN 14434:2009. Сертифікат відповідності та протоколи до нього повинні бути видані акредитованими НААУ органами з сертифікації.
 3. Копії сертифікату відповідності на комплектуючі до меблів, а саме на:
 • пластикові лотки, що виданий акредитованим НААУ органом з сертифікації, яким підтверджується відповідність пропонованих лотків, діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ EN 71-1:-2019, ДСТУ EN 71-2:2-2018, ДСТУ EN 71-3:-2019;
 • фурнітуру (зовнішні наконечники, єврогвинти, мініфікси, пластикові направляючі, меблеві ручки, опори, замки, гвинти, гачки, пластикові втулки тощо) на відповідність ДСТУ 2259-93, що виданий органом з сертифікації.
 1. Якщо Учасник не є виробником парти одномісної та пластикових лотків, він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника для підтвердження відносин з виробником, в якому засвідчується джерело походження пропонованої продукції. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України (вказати адресу, контактний телефон).
 2. Протоколи випробувань металевих труб, фарби порошкової, ДСП, ХДФ, крайки ПВХ та фурнітури на відповідність вимогам НРБУ-97 щодо показників питомої активності природних радіонуклідів. Протоколи повинні бути видані акредитованою НААУ випробувальною лабораторією/центром.
 3. Гарантійний лист про постачання нового товару належної якості відповідно до умов технічного завдання.
 4. Гарантійний лист від постачальника, яким гарантується ремонт або заміна бракованого виробу протягом 5 робочих днів після письмової заявки замовника;
 5. Гарантійного листа про надання гарантії на товар строком не менше 24 місяців.

Стіл комп’ютерний вчителя
 • Габаритні розміри: 1200х600х760 мм.
 • Стіл повинен складатися з стільниці, екрану та підвісної тумби між металевими каркасами. Металеві каркаси мають з`єднуватись за допомогою металевих стяжок. Тумба має полицю, закриту дверима, та шухляду на кулькових напрямних повного висуву. Шухляда та двері обладнані замком.
 • Металеві частини столу повинні бути виготовленні з плоскоовальних труб розміром 50х30х1,5 мм та 38х20х1,2 мм і покриватися захисним декоративним покриттям – порошковою фарбою. Лижі каркасу повинні мати вертикальне розташування (меншою вертикальною стороною до підлоги), торці яких закриваються зовнішніми наконечниками, що запобігатиме травмуванню та пошкодженню підлоги.
 • Деревинні деталі столу повинні бути виготовленні з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, фасад та видимі частини кромковані крайковою стрічкою ПВХ (в колір ДСП) товщиною 1 мм, інші частини - ПВХ товщиною 1 мм, дно шухляд - біла одностороння ХДФ товщиною 2,5 мм.
 • Фурнітура: ручки меблеві чорні пластикові, мініфікси, єврогвинти, направляючі кулькові повного висуву, замки меблеві.
 • Колір каркасу на вибір замовника: сірий (RAL7035), чорний (RAL9005).
 • Кольори/комбінація кольорів ДСП на вибір замовника: бук артізан перламутровий, дуб урбан кавовий, дуб молочний, сірий.
 • На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних сертифікатів
 1. Копії сертифікатів ДСТУ ISO 9001:2018, ДСТУ ISO 14001:2015, ДСТУ ISO 45001:2019, ДСТУ ISO 28000:2008 щодо виробництва меблів.
 2. Копію сертифікату відповідності та протоколів випробувань до нього, виданого на ім’я виробника меблів. Сертифікат має підтверджувати відповідність товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам, а саме ДСТУ ГОСТ 16371:2016, ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ДСТУ 1729-1:2004, ДСТУ 1729-2:2004, ДСТУ ГОСТ 19917:2016, ДСТУ 4414:2005, ДСТУ EN 14434:2009. Сертифікат відповідності та протоколи до нього повинні бути видані акредитованими НААУ органами з сертифікації.
 3. Копії сертифікату відповідності на комплектуючі до меблів, а саме на:
 • пластикові лотки, що виданий акредитованим НААУ органом з сертифікації, яким підтверджується відповідність пропонованих лотків, діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ EN 71-1:-2019, ДСТУ EN 71-2:2-2018, ДСТУ EN 71-3:-2019;
 • фурнітуру (зовнішні наконечники, єврогвинти, мініфікси, пластикові направляючі, меблеві ручки, опори, замки, гвинти, гачки, пластикові втулки тощо) на відповідність ДСТУ 2259-93, що виданий органом з сертифікації.
 1. Якщо Учасник не є виробником стола комп’ютерного вчителя та пластикових лотків, він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника для підтвердження відносин з виробником, в якому засвідчується джерело походження пропонованої продукції. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України (вказати адресу, контактний телефон).
 2. Протоколи випробувань металевих труб, фарби порошкової, ДСП, ХДФ, крайки ПВХ та фурнітури на відповідність вимогам НРБУ-97 щодо показників питомої активності природних радіонуклідів. Протоколи повинні бути видані акредитованою НААУ випробувальною лабораторією/центром.
 3. Гарантійний лист про постачання нового товару належної якості відповідно до умов технічного завдання.
 4. Гарантійний лист від постачальника, яким гарантується ремонт або заміна бракованого виробу протягом 5 робочих днів після письмової заявки замовника;
 5. Гарантійного листа про надання гарантії на товар строком не менше 24 місяців.

Стіл комп’ютерний учня
 • Габаритні розміри: 700х500х760 мм.
 • Стіл повинен складатися з стільниці та екрану.
 • Металеві частини столу повинні бути виготовленні з плоскоовальних труб розміром 50х30х1,5 мм та 38х20х1,2 мм і покриватися захисним декоративним покриттям – порошковою фарбою; каркаси мають з`єднуватись за допомогою металевих стяжок. Лижі каркасу повинні мати вертикальне розташування (меншою вертикальною стороною до підлоги), торці яких закриваються зовнішніми наконечниками, що запобігатиме травмуванню та пошкодженню підлоги. Деревинні деталі стола повинні бути виготовленні з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, фасад та видимі частини кромковані крайковою стрічкою ПВХ (в колір ДСП) товщиною 1 мм, інші частини - ПВХ товщиною 0,5 мм.
 • Фурнітура: мініфікси, євро гвинти.
 • Колір каркасу: сірий (RAL7035), чорний (RAL9005) (на вибір замовника).
 • Кольори/комбінація кольорів ДСП: бук артізан перламутровий, дуб урбан кавовий, дуб молочний, сірий (на вибір замовника).
 • На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних сертифікатів
 1. Копії сертифікатів ДСТУ ISO 9001:2018, ДСТУ ISO 14001:2015, ДСТУ ISO 45001:2019, ДСТУ ISO 28000:2008 щодо виробництва меблів.
 2. Копію сертифікату відповідності та протоколів випробувань до нього, виданого на ім’я виробника меблів. Сертифікат має підтверджувати відповідність товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам, а саме ДСТУ ГОСТ 16371:2016, ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ДСТУ 1729-1:2004, ДСТУ 1729-2:2004, ДСТУ ГОСТ 19917:2016, ДСТУ 4414:2005, ДСТУ EN 14434:2009. Сертифікат відповідності та протоколи до нього повинні бути видані акредитованими НААУ органами з сертифікації.
 3. Копії сертифікату відповідності на комплектуючі до меблів, а саме на:
 • пластикові лотки, що виданий акредитованим НААУ органом з сертифікації, яким підтверджується відповідність пропонованих лотків, діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ EN 71-1:-2019, ДСТУ EN 71-2:2-2018, ДСТУ EN 71-3:-2019;
 • фурнітуру (зовнішні наконечники, єврогвинти, мініфікси, пластикові направляючі, меблеві ручки, опори, замки, гвинти, гачки, пластикові втулки тощо) на відповідність ДСТУ 2259-93, що виданий органом з сертифікації.
 1. Якщо Учасник не є виробником стола комп’ютерного учня та пластикових лотків, він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника для підтвердження відносин з виробником, в якому засвідчується джерело походження пропонованої продукції. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України (вказати адресу, контактний телефон).
 2. Протоколи випробувань металевих труб, фарби порошкової, ДСП, ХДФ, крайки ПВХ та фурнітури на відповідність вимогам НРБУ-97 щодо показників питомої активності природних радіонуклідів. Протоколи повинні бути видані акредитованою НААУ випробувальною лабораторією/центром.
 3. Гарантійний лист про постачання нового товару належної якості відповідно до умов технічного завдання.
 4. Гарантійний лист від постачальника, яким гарантується ремонт або заміна бракованого виробу протягом 5 робочих днів після письмової заявки замовника;
 5. Гарантійного листа про надання гарантії на товар строком не менше 24 місяців;

Стіл трансформер
 • Габаритні розміри не менше 60х42х77см (ШхГхВ).
 • Металевий каркас повинен бути виготовлений з труби не менше d-25х1,5 мм.
 • Стільниця фанера 15 мм, виготовлена з HPL пластику.
 • Колір на вибір замовника.
На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних документів:
 • сертифікати ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015IDT), ДСТУ
-протокол випробувань робочих поверхонь меблів для навчальних закладів з фанери вкритої HPL-пластиком, який підтверджує стійкість покриттів робочих поверхонь до плямоутворення, ударну міцність декоративних покриттів, виданий уповноваженим випробувальним центром.

Стілець учнівський
 • Сидіння та спинка повинні бути дутим цільнолитим моноблоком, що виготовлені з якісного, стійкого до подряпин та ковзання, поліпропілену. Моноблок повинен мати заокруглені кути, що запобігають пошкодженню одягу та травмуванню. Форма моноблоку вигнута, на спинці повинен бути отвір для легкого пересування стільця. Каркас виготовлений з металевої труби діаметром 20 мм та товщиною 1,5 мм та кріпиться до моноблоку за допомогою шестигранного гвинта. Каркас повинен мати захисне декоративне покриття – порошкову фарбу. На торцях каркасу мають бути закріплені пластикові наконечники, які запобігають травмуванню та пошкодженню підлоги.
 • Колір каркаса: сірий (RAL7035), чорний (RAL9005) (на вибір замовника).
 • Колір моноблока на вибір замовника: апельсиновий, жовтий, синій, зелений, сірий.
 • На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних сертифікатів:
 1. Копії сертифікатів ДСТУ ISO 9001:2018, ДСТУ ISO 14001:2015, ДСТУ ISO 45001:2019, ДСТУ ISO 28000:2008 щодо виробництва меблів.
 2. Копію сертифікату відповідності та протоколів випробувань до нього, виданого на ім’я виробника меблів. Сертифікат має підтверджувати відповідність товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам, а саме ДСТУ ГОСТ 16371:2016, ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ДСТУ 1729-1:2004, ДСТУ 1729-2:2004, ДСТУ ГОСТ 19917:2016, ДСТУ 4414:2005, ДСТУ EN 14434:2009. Сертифікат відповідності та протоколи до нього повинні бути видані акредитованими НААУ органами з сертифікації.
 3. Копії сертифікату відповідності на комплектуючі до меблів, а саме на:
 • пластикові лотки, що виданий акредитованим НААУ органом з сертифікації, яким підтверджується відповідність пропонованих лотків, діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ EN 71-1:-2019, ДСТУ EN 71-2:2-2018, ДСТУ EN 71-3:-2019;
 • фурнітуру (зовнішні наконечники, єврогвинти, мініфікси, пластикові направляючі, меблеві ручки, опори, замки, гвинти, гачки, пластикові втулки тощо) на відповідність ДСТУ 2259-93, що виданий органом з сертифікації.
 1. Якщо Учасник не є виробником стільця учнівського та пластикових лотків, він повинен в складі пропозиції надати лист на ім’я учасника для підтвердження відносин з виробником, в якому засвідчується джерело походження пропонованої продукції. Лист має містити номер закупівлі, предмет закупівлі, назву замовника, країну походження товару, гарантійні зобов'язання виробника/постачальника та інформацію про наявність сервісних центрів виробника/постачальника на території України (вказати адресу, контактний телефон).
 2. Протоколи випробувань металевих труб, фарби порошкової, ДСП, ХДФ, крайки ПВХ та фурнітури на відповідність вимогам НРБУ-97 щодо показників питомої активності природних радіонуклідів. Протоколи повинні бути видані акредитованою НААУ випробувальною лабораторією/центром.
 3. Гарантійний лист про постачання нового товару належної якості відповідно до умов технічного завдання.
 4. Гарантійний лист від постачальника, яким гарантується ремонт або заміна бракованого виробу протягом 5 робочих днів після письмової заявки замовника;
 5. Гарантійного листа про надання гарантії на товар строком не менше 24 місяців.

Крісло вчителя
 • Повинне бути реалізоване таким чином, щоб забезпечити вільне гойдання.
 • Регулювання сили відхилення.
 • Повинно бути фіксація спинки у вертикальній позиції.
 • Керування механізмом та газліфтом повинно здійснюватися за допомогою одного важеля.
 • Повинно бути розраховано на дорослу людину , витримувати навантаження не менше 120 кг.

Крісло поворотне
 • Повинні бути встановлені ергономічні спинка і сидіння.
 • Керування механізмом та газліфтом повинно здійснюватися за допомогою одного важеля.
 • Максимальне навантаження не менше 100 кг
 • повинно бути розраховано на підлітка 15-18 років

Безкаркасне крісло
 • Матеріал - пінополістирольні гранули 2-5 мм.
 • Колір на вибір замовника.
 • Об'єм не менше ніж 400 літрів
 • Висота не менше ніж 130 см
 • Ширина не менше ніж 95 см
 • Глибина не менше ніж 95 см
 • Гарантія не менше 12 місяців від виробника.

Стілець складний
 • Ширина не менше 45 см.
 • Глибина не менше 47 см.
 • Висота не менше 76 см.
 • Ширина сидіння не менше 37 см.
 • Глибина сидіння не менше 40 см.
 • Висота сидіння не менше 45 см.
 • Повинен мати пластикові опори.
 • Каркас повинен бути виготовлений з металевої труби не менше 25х1,2.
 • Фарбування каркасу повинно бути виконано з фарби порошкової кольором на вибір замовника.
 • Сидіння та спинка повинні бути м’які, виготовлені на основі з гнутоклеєної фанери, покриття – шкірвініл (екошкіра) різних кольорів, кольори на вибір замовника. На сидінні повинен бути наповнювач пінополіуретан підвищеної густини товщиною не менше 18 мм, на спинці – не менше 10мм (з кожної сторони)
 • Повинен складатися та розкладатися.
 • На підтвердження відповідності товару Учасник повинен надати копію наступних документів:
 • протокол випробувань робочих поверхонь меблів для навчальних закладів з фанери вкритої HPL-пластиком, який підтверджує стійкість покриттів робочих поверхонь до плямоутворення, ударну міцність декоративних покриттів, виданий уповноваженим випробувальним центром.

Килим малий
 • Килимок з ворсом , габарити 1500мм*1500мм

Килим великий
 • Килимок з ворсом , габарити 3000мм*3000мм

Стелаж для зберігання
 • Габаритні розміри: не менше 800х300х1500 мм.
 • Стелаж призначений для комплектації кабінетів у навчальних закладах, бібліотеках та офісних приміщеннях.
 • Корпус стелажу та полиці виготовляються з ламінованої ДСП товщиною не менше 18 мм.
 • Частини стелажу оклеюються крайковою стрічкою ПВХ товщиною 0,5 мм-1мм.
 • Фурнітура: єврогвинти. Стелаж двобічний має не менше ніж 3 полиці (4 ніші).

Стелаж бібліотечний
 • Габаритні розміри: не менше 1000х400х2000 мм.
 • Стелаж призначений для комплектації бібліотек.
 • Корпус стелажу та полиці виготовляються з ламінованої ДСП товщиною не менше 18 мм.
 • Частини стелажу оклеюються крайковою стрічкою ПВХ товщиною 0,5 мм-1мм.
 • Фурнітура: єврогвинти.
 • Стелаж двобічний повинен мати не менше ніж 5 полиць (6 ніш).
 • Конструкція повинна витримувати навантаження книжок.

Дошка магнітно-маркерна
 • Дошка аудиторна з однією робочою поверхнею під маркер
 • Габаритні розміри: 1200х1000 мм.
 • Робоча поверхня дошки - металева з магнітними якостями та зносостійким покриттям. Колір поверхні: білий.

Фліпчарт білий
 • Поверхня:магнітно-маркерна
 • Розміри поверхні: 60 х 90 см
 • Тип рамки: алюмінієва
 • Фіксація блоків паперу: прижимна планка
 • Особливості: лоток для приладдя10.06.2024  

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формуваньДепартамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, код за ЄДЕРПОУ – 39356695.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: Засоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів для пілотних класів (Код за ДК 021:2015 (CPV)-80520000-5- Навчальні засоби).

3. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями,
UA-2024-06-10-005019-a

4. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 3 430 600,00 гривень з ПДВ. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме: методом порівняння ринкових цін.

5. Обсяг закупівлі: 4 комплекти.

6. Розмір бюджетного призначення: 3 430 600,00 гривень з ПДВ згідно з кошторисними призначеннями на 2024 рік за кодами бюджетних програм 0611291 та 0611292.

7. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Складені у відповідності до потреб закладів загальної середньої освіти, що є учасниками всеукраїнського інноваційного освітнього проекту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» з урахуванням вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 29.04.2020 № 574 «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій» та прописані в тендерній документації наступним чином:


Комплект засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів для пілотних класів –Тип 1
Найменування Характеристики, вимоги Кількіcть у комплекті, шт.
1 Персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук Персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук (зазначити марку, модель, артикул, виробника)
Процесор не гірше ніж Intel Core i3-1215U кількість фізичних обчислювальних ядер без використання технологій розподілу ресурсів між ядрами - не менше ніж 6;
кількість потоків - не менше ніж 8;
тактова частота - не менше ніж 1,2 GHz
оперативна пам’ять: об’єм пам’яті - не менше 8 GB (DDR4)
накопичувач SSD- об’єм не менше ніж 128 GB
графічний адаптер: дискретний або інтегрований;
апаратна підтримка DirectX - не нижче версії 12.1
апаратна підтримка OpenGL - не нижче версії 4.6
відеомонітор інтегрований з корпусом;
розмір діагоналі - не менше ніж 15.6 дюймів, з роздільною здатністю не менше ніж 1920 x 1080;
тип матриці - IPS 300nits
веб-камера: інтегрована у корпус фронтальна с захисною шторкою - з роздільною здатністю не менше ніж 720p (1280 x 720);
батарея ємністю не менше ніж 45Wh.
звуковий адаптер інтегрований;
інтегровані мікрофон та динаміки
мережевий інтерфейс бездротової мережі
інтегрований;
з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11aс;
мережевий адаптер Ethernet інтегрований;
з підтримкою стандартів 100BASE-TX та 1000BASE-T
наявність Bluetooth версії не нижче 5.1
зовнішні інтерфейси:
- не менше ніж 2 порти USB type A;
- не менше ніж 1 порт USB Type C;
- не менше ніж 1 Ethernet-порт (RJ-45);
- не менше ніж 1 порт HDMI;
- не менше ніж 1 порт для підключення гарнітури (роз’єм під штекер TRS 3.5 mm).
Клавіатура: повнорозмірна, інтегрована у корпус, латинсько-кирилична, з нанесеними літерами латинського та українського алфавітів.
Безпека: наявність технології TMP 2.0.
Операційна система: попередньо встановлена виробником Операційна система Windows 11 professional предінстальована виробником моноблоку, з використанням технологію ОЕМ активації ОА 3.0. Справжність встановленої ліцензії повинна бути підтверджена GML наліпкою на ноутбуці без ключа активації, ключ активації повинен бути вшитий у BIOS ноутбука. Мова операційної системи українська. Безкоштовне оновлення на весь період функціонуванн, але не менше 3 років. Можливість динамічного оновлення дистанційно. Наявність дистанційного робочого столу.
Гарантія не менше 36 місяців.


На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію сертифікату з додатком ISO 14001:2015
На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію сертифікату з додатком ISO 9001:2015
На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію декларації про відповідність.
Документальне підтвердження у вигляді авторизаційного листа (електронна копія) від виробника запропонованого Товару або його офіційного представника на території України щодо партнерських відносин з Учасником, які необхідні для продажу (постачання) запропонованого Товару, із зазначенням найменування Замовника, найменування запропонованого Товару та номера оголошення в електронній системі закупівель. У разі, якщо авторизаційний лист (електронна копія) надається Учасником від офіційного представника на території України, Учасник додатково у складі своєї пропозиції повинен надати лист (електронна копія) від виробника запропонованого Товару на офіційного представника компанії виробника на території України щодо повноважень по наданню (підписанню) авторизаційних листів.
Інформаційний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні , в якому підтверджується термін гарантії на обладнання, наявність гарантійної підтримки в місті поставки обладнання та надається перелік авторизованих сервісних центрів.
Лист про відповідність обладнання технічним вимогам підписаний виробником товару або його офіційним представництвом / представником в Україні.
Гарантійний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні щодо, що товар, який пропонується учасником до постачання, є оригінальним та офіційно завезеним на територію України.
Гарантійний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні щодо, що товар, який пропонується учасником до постачання, не є EOL.
5
2 Персональний комп'ютер Процесор Кількість фізичних ядер: не менше ніж 4;
Кількість потоків: не менше ніж 8;
Обсяг кеш-пам’яті: не менше 6 MB;
Базова тактова частота процесора: не менше 3,0 GHz;
Максимальна тактова частота у режимі Turbo Boost: не менше 4,0 GHz.
Оперативна пам’ять Об'єм пам'яті: не менше ніж 16 GB;
Тип пам'яті: не гірше DDR4;
Частота пам'яті: не менше ніж 2666 MHz.
Накопичувач SSD Об’єм накопичувача: не менше ніж 256 GB
Графічний адаптер: Інтегрований - не гірше ніж Intel UHD 610;
Материнська плата Порти вводу\виводу:
1 порт D-Sub;
1 порт HDMI;
1 порт RJ-45;
1 порт PS/2 для підключення клавіатури або миші;
2 порти USB 3.0;
2 портів USB 2.0;
3 Аудіо порти;
Корпус Блок живлення: потужністю не менше 500 Вт, Форм-фактор корпусу: ATX;
Операційна система Операційна система Microsoft Windows 11 Professional OEM
Гарантія Від виробника, не менше ніж 36;
Комплект клавіатура + мишка
Монітор (зазначити марку, модель, артикул, виробника)
Діагональ дисплея Не менше 22"
Частота оновлення Не менше 60 Гц
Максимальна роздільна здатність дисплея Не менше 1920x1080 (FullHD)
Час реакції матриці Не менше 2 мс
Яскравість дисплея Не менше 200 кд/м²
Інтерфейси Не гірше DisplayPort/HDMI/VGA
Відношення сторін Не менше 16:9
Гарантія не менше 24 місяці
6
3 Лоток для заряджання та зберігання планшетних пк
(на 15 пристроїв)
Загальна вихідна потужність (RMS) Не менше 100 Вт
Інтерфейси - USB
Джерело живлення - Мережа
Швидка зарядка: Quick Charge 2.0
Вихідний струм, А: Не менше 2.4 A
Наявність не менше 15 відсіків з перегородками
Гарантія не менше 6 місяців
2
4 Інтерактивна панель мінімальна діагональ 65″ з вбудованим OPS комп'ютером та стійкою Діагональ – не менше 65” (зазначити марку, модель, артикул, виробника)
Тип – інтерактивний;
Операційна система – не нижче Android 13 з можливістю її відключення.
Комп'ютер OPS в комплекті:  не гірше Intel i5 12th generation, 8GB RAM, 256GB SSD, 4K@60 fps Windows 10/11 Pro
Кріплення : підлогова пересувна платформа , на яку кріпиться панель, повинна надійно витримувати навантаження панелі, та бути стійкою до перевертання, мати коліщатка.
Програмне забезпечення та додатки
Встановлені програми на ОС Android повинні дозволяти працювати, змінювати, відправляти файли в таких форматах, як Word, Excel, PowerPoint, PDF. Обов'язкова наявність функції розпізнавання жестів в цих форматах.
Наявність в ОС Android додатку «біла дошка» з можливістю збереження анотацій на диску Google за допомогою QR-коду. Додаток повинен підтримувати поділ екрану на три автономні робочі зони.
Налаштування дисплея в ОС Android повинні мати можливість персоналізації: установка та відображення логотипу, герба, прапора та ін. на робочий стіл дисплея. Логотип повинен бути постійно видно в напівпрозорому режимі.
У комплекті з дисплеєм має поставлятися програмне забезпечення:
- магазин App Store з розділами для освіти та бізнесу;
- програмне забезпечення, що забезпечує двосторонню передачу даних з використанням бездротового зв'язку
- програмне забезпечення, що забезпечує централізоване управління інтерактивними дисплеями в будь-якому місці через виділений веб-портал, настройки відображення нового рядка, використання функцій цифрових вивісок або екстрену трансляцію повідомлення на всі інтерактивні дисплеї .
- програмне забезпечення, що забезпечує трансляції контенту по мережі з дисплея будь-якому підключеному учаснику (до 300 учасників)
- програмне забезпечення для навчального процесу (конструктор уроків та презентацій) українською мовою з можливістю імпорту наявних уроків.

Технічні характеристики
Сенсорна технологія - інфрачервона.
Кількість торкань – в ОС Android не менше 20; в ОС Windows не менше 50; в Mac не менше 20; в ОС Linux не менше 20;
Точність – не більше 1мм;
Роздільна здатність - не нижче 3840 x 2160;
Яскравість - не нижче 450nit;
Контраст - не нижче 5000: 1;
Аудіосистема - вбудована, фронтальна, не менше 2х20 Вт;
Скло – матове з антибактеріальним покриттям, сертифіковане TÜV, технологія Certified Zero Bonding
Час роботи на відмову - ≥50000 годин
RAM – не менше 8GB DDR4
ROM – не менше 128 GB
Модуль WiFi – не менше WiFi 6, з’ємний
Bluetooth – не менше 5.2
Контроль – наявність функції контролю по локальній мережі
Гарантійний термін – не менше 36 місяців
Підключення зовнішніх комп'ютерів - одночасне підключення не менше 4 зовнішніх комп'ютерів з функцією управління ними з дисплея в сенсорному режимі.
Інтерфейси:
Наявність динамічних USB (Dynanic USB). USB-накопичувач повинен одночасно відображатися / управлятися в ОС Android дисплея, в ОС Windows на OPS (за умови його використання), а також на всіх підключених до дисплея комп'ютерах.
Інтерфейси фронтальної панелі, не менше ніж:
USB Type-C (PD 65 W) - 1
HDMI IN 2.0 - 1
USB Type-B (Touch) - 1
USB 3.0 Type-A - 2
Microphone In – 1

Тильні порти, не менше ніж:
HDMI IN 2.0 (4k@ 60 Hz) - 2
DisplayPort 1.2 - 1
USB Type-B 3.0 (Touch) - 3
USB Type-C (no PD) - 1
USB Type-A 3.0 - 2
USB 3.0 Type-A to Android - 1
HDMI OUT 2.0 (4k@ 60 Hz) - 1
RS232 - 1
RJ45 (Gigabit) IN x 1 & OUT x 1
OPS - 1
SPDIF - 1
Audio Line out (Jack 3,5 mm) - 1
VGA Adaptor (Cable) - 1
Power Delivery Connection (180W) – 1

Підтримка відео - обов'язкова підтримка і відтворення відео, знятого в режимі 60FPS;
Захист від перегріву - наявність автоматичного захисту від перегріву;
Вага дисплея – не більше 39 кг
Учасниками у складі тендерної пропозиції надається документальне підтвердження у вигляді авторизаційного (-их) листа (-ів) від виробника (-ів) інтерактивної панелі, або його (їх) офіційного (-их) представництва виробника в Україні
1
5 Інтерактивний комплекс Інтерактивний комплект у складі :
Інтерактивна дошка з програмним забезпеченням  (зазначити марку, модель, артикул, виробника)
 • Дошка прямої проекції з можливістю настінного кріплення:
Діагональ активної області екрану: не менше 77"
Робоча поверхня білого кольору, тверда, зі спеціальним, стійким до ушкоджень антивідблисковим покриттям, розрахована, зокрема, для письма на ній маркерами на водяній основі;
Габаритні розміри дошки повинна бути не більше: ширина - 166 см, висота - 126 см.;
Дошка повинна забезпечувати можливість управління контентом безпосередньо за допомогою дотиків пальців руки, стилуса і будь-яких непрозорих предметів;
Дотикова технологія дошки повинна підтримувати: не менше 10-ти одночасних дотиків,
Дошка повинна комлектуватися не менше ніж 2-ма стилусами та мати відповідні кріплення для 2-х стилусів;
Вся активна поверхня дошки повинна бути доступна для використання, не допускається наявність додаткових зайвих елементів («гарачі» клавіши, написи тощо)
Технологія – інфрачервона;
Роздільна здатність позиціонування дотику – не менше ніж 32000×32000 точок;
Підключення: USB 2.0 (кабель USB довжиною не менше 3 м в комплекті)
Гарантія на дошку не менше 5 (п’яти) років. Замовник повинен мати можливість перевірити підтвердження наданої гарантії на сайті виробника. Для перевірки функціоналу учасник повинен надати посилання на відповідний сайт з прикладом не менше 3х серійних номерів. За результатами перевірки сайт має відобразити артикул, серійний номер та термін дії гарантії.
В комплекті має бути програмне забезпечення для створення, перегляду та програвання інтерактивного навчального контенту – конструктор інтерактивних уроків, з безстроковою ліцензією для кожного пристрою (інтерактивної дошки, панелі):
2) Програмне забезпечення для створення, перегляду та програвання інтерактивного навчального контенту з безстроковою ліцензією-конструктор інтерактивних уроків:
- Набір стандартних інструментів: ручка, маркер, ластик, заливка;
- Бібліотека геометрічних фігур (квадрат, коло тощо). Не менше 40;
- Функція з'єднувальної лінії для закріплення об'єктів один до одного;
- Набір математичних інструментів: лінійка, косинець, транспортир, циркуль, обертання фігури навколо завданої осі;
- Функція розпізнавання намальованих геометрічних фігур;
- Функція «Магічне чорнило» (Magic Ink), що дозволяє приховувати написане та відкривати будь яку його частину;
- Функція «шторка» для можливості приховання і відображення частини слайду як по горизонталі, так і по вертикалі;
- Лихтарик для підсвічування певної зони або її приховання. Повинен бути можливість обрати форму кола чи квадрату та вільно змінювати розмір;
- Функція захвату частини зображення у формі квадрату, формі ліній, довільній формі («ласо»), захвату всього екрану та активного вікна;
- Функція рядку, що біжить. Рядок, що біжить повинен відображатися поверх будь-яких додатків чи зображень;
- Введення математичних формул та виразів;
- Можливість створення інтерактивних опитувань з використанням пристроїв учнів;
- Можливість вставити мультимедійні елементи – зображення, відео, звук, посилання на веб-сторінки;
- Наявність в програмному забезпечені бібліотеки готових об’єктів для створення уроків (зображення, схеми, звуки, анімація) – не менше 5000 об’єктів;
- Конструктор для створення інтерактивних завдань з елементами гри: розподілення за категоріями, флеш-карти, відповідність, тренування пам’яті, послідовності, часова шкала, діаграма Венна;
- Можливість робити запис уроку (як всього екрану так і певної його частини). Можливість робити окремий запис звуку;
- Наявність у вільному он-лайн доступі бібліотеки готових уроків (не менше 50000 готових уроків), створених за допомогою програмного забезпечення, що постачається в комплекті з панеллю. Бібліотека повинна мати можливість налаштування фільтрів уроків за предметом, мовою, датою додавання. Учасник у складі пропозиції повинен надати посилання на таку бібліотеку.
Замовник повинен мати можливість завантаження пробної версії ПЗ для ознайомлення з функціоналом. Термін дії пробної версії – не менше 60 днів. Надати посилання у складі пропозиції.
Програмне забезпечення повинно мати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». (Надати відповідний документ у складі пропозиції)
Для навчання роботі з програмним забезпеченням для створення інтерактивних уроків повинен бути наявним зразок створення уроку українською мовою в запропонованому програмному забезпеченні, відповідно до шкільної програми України. Учасник у складі пропозиції повинен надати зразок такого уроку та посилання на відеоінструкції з його створення (посилання повинно бути прямим, без запиту додаткових ключів (логіну, паролю тощо).
2. Короткофокусний проектор в комплекті з кріпленням та кабелями
(зазначити марку, модель, артикул, виробника)
Мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом:
світловий потік не менше 3000 ANSI люменів;
Технологія відтворення зображення – DLP
роздільна здатність проектора повинна бути не менше WXGA,
1280 × 800 пікселів, оригінальне співвідношення зображення 16:10 з підтримкою роздільної здатності 1024х768;
ресурс роботи лампи не менше 5000 годин у стандартному режимі;
проекційне співвідношення не більше 0,4:1;
проектор повинен комплектуватись спеціальним підвісом,
який кріпиться безпосередньо над верхнім краєм інтерактивної дошки до стіни або до стелі;
відстань від об’єктива проєктора до площини проекції не більше 0.6 м при забезпеченні зображення на всій активній поверхні інтерактивної дошки з п.1;
довжина інтерфейсного дроту - не менша, ніж необхідна для підключення пристрою до ПК педагогічного працівника у місці його встановлення;
гарантія на проєктор не менше 3 років

Для підтвердження якості і походження товару надати наступні документи у складі пропозиції:
- Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на інтерактивну дошку, спеціалізоване програмне забезпечення-конструктор інтерактивних уроків, що підтверджує можливість використання обладнання та ПЗ у сфері освіти;
- декларації щодо відповідності технічним регламентам відповідно до чинного законодавства на інтерактивну дошку, проектор;
- Учасниками у складі тендерної пропозиції надається документальне підтвердження у вигляді авторизаційного (-их) листа (-ів) від виробника (-ів) інтерактивної дошки, проектора, спеціалізованого програмного забезпечення, або його (їх) офіційного (-их) представництва виробника в Україні
1
6 Цифровий фрезерувальний верстат з ЧПУ зазначити марку, модель, артикул, виробника
Робоче поле – не менше ніж 300х400х100 мм
Швидкість переміщення не менше ніж 5000 мм/хв
Робоча подача, не менше ніж 3000 мм/хв
Точність позиціонування інструменту не менше 0,05 мм
Тип крокового двигуна - NEMA 23
Тип приводу: КГП
Наявність драйверу крокових двигунів не менше ніж 2,5А та регульованого контролеру швидкості обертів шпинделя
Відстань по осі Z до робочого столу не менше 100мм
Потужність шпинделя не менше ніж 800 Вт
Інвертор (VFD): не менше ніж 0,75 Кв
Оберти шпинделя в діапазоні не гіршому до 24000 об/хв
Цанга для кріплення інструменту ER11/3,175 мм
Програмне забезпечення CNCut
Інтерфейс підключення USB
Підтримка операційної системи Windows 10
Підтримка G-code, Mach2, mm
Верстат повинен бути обладнаний захисним екраном з дверцятами, що виключає доступ в робочу зону верстата в процесі його роботи
Наявність базового набору інструментів для забезпечення роботи з верстатом
Наявність кнопки екстреного вимкнення
Наявність датчику температури шпинделя
Наявність кінцевих датчиків
Наявність методичних рекомендацій роботи з верстатом
Мова інтерфейсу керування верстатом: українська
Матеріал корпусу алюміній
Живлення 220В
Габарити не більше ніж 610Х650Х430 мм
Вага не більше ніж 60 кг
1
7 Багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір) Тип апаратаМонохромний лазерний багатофункціональний принтер
ФункціоналДрук, копіювання, сканування, надсилання, зберігання
Наявність кольорового сенсорного дісплеюТак, обов’язково, Діагональ не менше ніж 5 дюймів
Формат друкуА4, А5, А6
Швидкість друкуНе менше ніж 40 сторінок за хвилину формату А4 До 65,4 стор/хв (A5, альбомна)
ДуплексАвтоматичний двусторонній друк (дуплекс)
Роздільна здатність друкуНе менше ніж 1200х1200 точок на дюйм
Мова опису сторінкиPCL 6, Adobe PostScript Level 3
ОЗПНе менше ніж 1 Гб
Зберігання4 ГБ (eMMC)
Час виведення першої роздруківкиНе більше 5 секунд
Подача паперуЗагальна емність внутрішніх лотків подачи паперу не менше 250 аркушів А4 80 г/м2; Ємність автоподовача - не менше ніж 50 аркушів А4 80 г/м2;
Тип паперуА4, А5, А6 щільністю 60–199 г/м2
Сканування1. Швидкість двостороннього сканування А4: не менше ніж 100 зобр/хв. (чб режим) та не менше ніж 80 зобр/хв.(кольор. режим) 2. Сканування по email/SMB/FTP 3. Сканування в мережеві папки та на зовнішні USB-носії 4. Сканування в формати TIFF, JPEG, PDF (компактний, доступний для пошуку, з пошуком, шифруванням)
Операційні системи які підтримуютьсяWindows® 11 / Windows® 10 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 / Mac OS X 10.13 і вище Linux9
ІнтерфейсUSB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASETX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n
Програмне забезпеченняАвторизація користувача на пристрої за допомогою пін-коду/картки/логіну-паролю; Налаштування правил друку/копіювання/сканування з можливістю заблокувати функції друку/копіювання/сканування для користувача/відділа/групи відділів; Інтерфейс віддаленого користувача керування ідентифікаторами відділів
Витратні матеріалиОригінальний картридж: не менш ніж 10 600 аркушів (5% покриття, А4) у комплекті
Гарантійний термінНе менше ніж 12 місяців
 1. Надати копію декларації про відповідність. Об’єкт декларації повинен відповідати вимогам відповідних технічних регламентів, а саме:
 2. Технiчного регламенту низьковольтного електричного обладнання, затвердженого Постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 16 грудня 2015р. № 1067;
 3. Технiчного регламенту з електромагнiтної сумiсностi обладнання, затвердженого Постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 16 грудня 2015р. № 1077;
 4. Технiчного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнаннi», затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 10 березня 2017 р. № 139;
 5. Технiчного регламенту щодо вимог до екодизайну для споживання електроенергiї електричним i електронним побутовим та офiсним обладнанням у режимi "очiкування", "вимкнено" та мережевому режимi "очiкування", затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 14 серпня 2019 р. № 733.
 6. Надати копію висновку наукової санітарно-епідеміологічної експертизи на відповідність санітарному законодавству
 7. Надати копію декларації про відповідність. Об’єкт декларації повинен відповідати вимогам, а саме:
 8. Технiчного регламенту радiообладнання, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 24.05.2017 р. № 355
 9. Надати копію сертифікату експертизи ТИПУ з додатками.
Якщо Учасник не є виробником товару, то він повинен надати авторизаційний лист від виробника, який підтверджує представницькі (партнерські, дилерські, агентські, дистриб’юторські тощо) повноваження учасника. Лист повинен бути адресований Учаснику або Замовнику, та містити інформацію з посиланням на номер і дату оприлюднення оголошення на веб-порталі Уповноваженого органу, найменування запропонованого Товару
1Комплект засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів для пілотних класів –Тип 2

Найменування Характеристики, вимоги Кількіcть у комплекті, шт
1 Персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук Персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук (зазначити марку, модель, артикул, виробника)
Процесор не гірше ніж Intel Core i3-1215U кількість фізичних обчислювальних ядер без використання технологій розподілу ресурсів між ядрами - не менше ніж 6;
кількість потоків - не менше ніж 8;
тактова частота - не менше ніж 1,2 GHz
оперативна пам’ять: об’єм пам’яті - не менше 8 GB (DDR4)
накопичувач SSD- об’єм не менше ніж 128 GB
графічний адаптер: дискретний або інтегрований;
апаратна підтримка DirectX - не нижче версії 12.1
апаратна підтримка OpenGL - не нижче версії 4.6
відеомонітор інтегрований з корпусом;
розмір діагоналі - не менше ніж 15.6 дюймів, з роздільною здатністю не менше ніж 1920 x 1080;
тип матриці - IPS 300nits
веб-камера: інтегрована у корпус фронтальна с захисною шторкою - з роздільною здатністю не менше ніж 720p (1280 x 720);
батарея ємністю не менше ніж 45Wh.
звуковий адаптер інтегрований;
інтегровані мікрофон та динаміки
мережевий інтерфейс бездротової мережі
інтегрований;
з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11aс;
мережевий адаптер Ethernet інтегрований;
з підтримкою стандартів 100BASE-TX та 1000BASE-T
наявність Bluetooth версії не нижче 5.1
зовнішні інтерфейси:
- не менше ніж 2 порти USB type A;
- не менше ніж 1 порт USB Type C;
- не менше ніж 1 Ethernet-порт (RJ-45);
- не менше ніж 1 порт HDMI;
- не менше ніж 1 порт для підключення гарнітури (роз’єм під штекер TRS 3.5 mm).
Клавіатура: повнорозмірна, інтегрована у корпус, латинсько-кирилична, з нанесеними літерами латинського та українського алфавітів.
Безпека: наявність технології TMP 2.0.
Операційна система: попередньо встановлена виробником Операційна система Windows 11 professional предінстальована виробником моноблоку, з використанням технологію ОЕМ активації ОА 3.0. Справжність встановленої ліцензії повинна бути підтверджена GML наліпкою на ноутбуці без ключа активації, ключ активації повинен бути вшитий у BIOS ноутбука. Мова операційної системи українська. Безкоштовне оновлення на весь період функціонуванн, але не менше 3 років. Можливість динамічного оновлення дистанційно. Наявність дистанційного робочого столу.
Гарантія не менше 36 місяців.
На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію сертифікату з додатком ISO 14001:2015
На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію сертифікату з додатком ISO 9001:2015
На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію декларації про відповідність.
Документальне підтвердження у вигляді авторизаційного листа (електронна копія) від виробника запропонованого Товару або його офіційного представника на території України щодо партнерських відносин з Учасником, які необхідні для продажу (постачання) запропонованого Товару, із зазначенням найменування Замовника, найменування запропонованого Товару та номера оголошення в електронній системі закупівель. У разі, якщо авторизаційний лист (електронна копія) надається Учасником від офіційного представника на території України, Учасник додатково у складі своєї пропозиції повинен надати лист (електронна копія) від виробника запропонованого Товару на офіційного представника компанії виробника на території України щодо повноважень по наданню (підписанню) авторизаційних листів.
Інформаційний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні , в якому підтверджується термін гарантії на обладнання, наявність гарантійної підтримки в місті поставки обладнання та надається перелік авторизованих сервісних центрів.
Лист про відповідність обладнання технічним вимогам підписаний виробником товару або його офіційним представництвом / представником в Україні.
Гарантійний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні щодо, що товар, який пропонується учасником до постачання, є оригінальним та офіційно завезеним на територію України.
Гарантійний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні щодо, що товар, який пропонується учасником до постачання, не є EOL.
15
2 Інтерактивна панель мінімальна діагональ 65″ з стійкою зазначити марку, модель, артикул, виробника
Діагональ – не менше 65”
Тип – інтерактивний;
Операційна система – не нижче Android 13 з можливістю її відключення.
Кріплення : підлогова пересувна платформа , на яку кріпиться панель, повинна надійно витримувати навантаження панелі, та бути стійкою до перевертання, мати коліщатка.
Програмне забезпечення та додатки
Встановлені програми на ОС Android повинні дозволяти працювати, змінювати, відправляти файли в таких форматах, як Word, Excel, PowerPoint, PDF. Обов'язкова наявність функції розпізнавання жестів в цих форматах.
Наявність в ОС Android додатку «біла дошка» з можливістю збереження анотацій на диску Google за допомогою QR-коду. Додаток повинен підтримувати поділ екрану на три автономні робочі зони.
Налаштування дисплея в ОС Android повинні мати можливість персоналізації: установка та відображення логотипу, герба, прапора та ін. на робочий стіл дисплея. Логотип повинен бути постійно видно в напівпрозорому режимі.
У комплекті з дисплеєм має поставлятися програмне забезпечення:
- магазин App Store з розділами для освіти та бізнесу;
- програмне забезпечення, що забезпечує двосторонню передачу даних з використанням бездротового зв'язку
- програмне забезпечення, що забезпечує централізоване управління інтерактивними дисплеями в будь-якому місці через виділений веб-портал, настройки відображення нового рядка, використання функцій цифрових вивісок або екстрену трансляцію повідомлення на всі інтерактивні дисплеї.
- програмне забезпечення, що забезпечує трансляції контенту по мережі з дисплея будь-якому підключеному учаснику (до 300 учасників)
- програмне забезпечення для навчального процесу (конструктор уроків та презентацій) українською мовою з можливістю імпорту наявних уроків, включаючи IWB, SMART Notebook і Promethean Flipcharts.
Технічні характеристики
Сенсорна технологія - інфрачервона.
Кількість торкань – в ОС Android не менше 20; в ОС Windows не менше 50; в Mac не менше 20; в ОС Linux не менше 20;
Точність – не більше 1мм;
Роздільна здатність - не нижче 3840 x 2160;
Яскравість - не нижче 450nit;
Контраст - не нижче 5000: 1;
Аудіосистема - вбудована, фронтальна, не менше 2х20 Вт;
Скло – матове з антибактеріальним покриттям, сертифіковане TÜV, технологія Certified Zero Bonding
Час роботи на відмову - ≥50000 годин
RAM – не менше 8GB DDR4
ROM – не менше 128 GB
Модуль WiFi – не менше WiFi 6, з’ємний
Bluetooth – не менше 5.2
Контроль – наявність функції контролю по локальній мережі
Гарантійний термін – не менше 36 місяців
Підключення зовнішніх комп'ютерів - одночасне підключення не менше 4 зовнішніх комп'ютерів з функцією управління ними з дисплея в сенсорному режимі.
Інтерфейси:
Наявність динамічних USB (Dynanic USB). USB-накопичувач повинен одночасно відображатися / управлятися в ОС Android дисплея, в ОС Windows на OPS (за умови його використання), а також на всіх підключених до дисплея комп'ютерах.
Інтерфейси фронтальної панелі, не менше ніж:
USB Type-C (PD 65 W) - 1
HDMI IN 2.0 - 1
USB Type-B (Touch) - 1
USB 3.0 Type-A - 2
Microphone In – 1

Тильні порти, не менше ніж:
HDMI IN 2.0 (4k@ 60 Hz) - 2
DisplayPort 1.2 - 1
USB Type-B 3.0 (Touch) - 3
USB Type-C (no PD) - 1
USB Type-A 3.0 - 2
USB 3.0 Type-A to Android - 1
HDMI OUT 2.0 (4k@ 60 Hz) - 1
RS232 - 1
RJ45 (Gigabit) IN x 1 & OUT x 1
OPS - 1
SPDIF - 1
Audio Line out (Jack 3,5 mm) - 1
VGA Adaptor (Cable) - 1
Power Delivery Connection (180W) – 1

Підтримка відео - обов'язкова підтримка і відтворення відео, знятого в режимі 60FPS;
Захист від перегріву - наявність автоматичного захисту від перегріву;
Вага дисплея – не більше 39 кг
Учасниками у складі тендерної пропозиції надається документальне підтвердження у вигляді авторизаційного (-их) листа (-ів) від виробника (-ів) інтерактивної панелі, або його (їх) офіційного (-их) представництва виробника в Україні.
2
3 Тригонометричне коло

Модель повинна бути виготовлена з пластику та оснащена магнітним кріпленням для демонстрації на металевій класній дошці.
Змонтована модель повинна мати формат 600х600 мм. Постачається в чохлі для зберігання
1
4 Комплект осі координат (пластик)

Посібник повинен складатись з трьох координатних осей (X, Y, Z), які вивішуються на металевій класній дошці на весь період вивчення теми і дозволяють економити час уроку при побудовах. Не заважають стиранням крейди з дошки.
осі координат надруковані на пластику
шкали не оцифровані, ціна ділення 5 см
осі не скріплені між собою
посібник кріпиться на класну дошку магнітними кнопками.
1
5 Набір прозорих геометричних фігур з розгорткою

Склад набору, не гірше :
8 геометричних фігур (висотою не меньше 80 мм) виготовлених з міцного прозорого пластику. В середині кожної фігури розміщуєтеся площинна, геометрична розгортка даної фігури , що виготовлена з кольорового пластику. Для демонстрації розгортки кожної фігури її можна дістати та розгорнути на площині.
Пакування: картонна коробка не більше 32*32*9 см
1
6 Набір стереометричний

Набір повинен дозволяти самостійно зібрати 16 стереометричних тіл, зокрема 10 з перетинами, і 2 з пересічними площинами. 1
7 Набір моделей геометричних тіл та фігур (пластик)

Набір має містити 12 основних геометричних тіл, що виготовлені з прозорого міцного пластику.
Постачаються в ложементі та картонній коробці
1
8 Набір геометричних тіл та фігкр (дерево)

Набір має бути виготовлений з бука, покриття - льняна олія з бджолиним воском, або фарбою на водній основі.
Склад набору, не менше:
• прямокутний паралелепіпед - 1 шт.
• конус - 1 шт.
• куля - 1 шт.
• куб - 1 шт.
• циліндр - 1 шт
трикутник, прямокутник, коло, квадрат.
Виготовлено з натурального дерева. Пофарбовано фарбою на водній основі.
Розмір: не менше 60мм.
6
9 Набір для навчання Танграм (105 елементів)

У наборі має бути три форми п'яти кольорів і різних розмірів, пластикова коробка з засувкою, інструкція з прикладами готових картинок. З семи плоских геометричних фігур необхідно скласти зображення людини, тварини, предмета. При вирішенні головоломки потрібно дотримуватися умови: використовувати сім фігур танграма, які не повинні перетинати один одного ..
Найменша діагональ фігур 2,5 см, найбільша 10 см.
Розмір не менше 190 * 150 * 70 мм
Вага: не більше 600 грам
Кількість деталей не менше 105 шт
Кількість моделей для збирання не менше 15 шт
10Комплект засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів для пілотних класів –Тип 3

Найменування Характеристики, вимоги Кількіcть у комплекті, шт
1 Персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук Персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук (зазначити марку, модель, артикул, виробника)
Процесор не гірше ніж Intel Core i3-1215U кількість фізичних обчислювальних ядер без використання технологій розподілу ресурсів між ядрами - не менше ніж 6;
кількість потоків - не менше ніж 8;
тактова частота - не менше ніж 1,2 GHz
оперативна пам’ять: об’єм пам’яті - не менше 8 GB (DDR4)
накопичувач SSD- об’єм не менше ніж 128 GB
графічний адаптер: дискретний або інтегрований;
апаратна підтримка DirectX - не нижче версії 12.1
апаратна підтримка OpenGL - не нижче версії 4.6
відеомонітор інтегрований з корпусом;
розмір діагоналі - не менше ніж 15.6 дюймів, з роздільною здатністю не менше ніж 1920 x 1080;
тип матриці - IPS 300nits
веб-камера: інтегрована у корпус фронтальна с захисною шторкою - з роздільною здатністю не менше ніж 720p (1280 x 720);
батарея ємністю не менше ніж 45Wh.
звуковий адаптер інтегрований;
інтегровані мікрофон та динаміки
мережевий інтерфейс бездротової мережі
інтегрований;
з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11aс;
мережевий адаптер Ethernet інтегрований;
з підтримкою стандартів 100BASE-TX та 1000BASE-T
наявність Bluetooth версії не нижче 5.1
зовнішні інтерфейси:
- не менше ніж 2 порти USB type A;
- не менше ніж 1 порт USB Type C;
- не менше ніж 1 Ethernet-порт (RJ-45);
- не менше ніж 1 порт HDMI;
- не менше ніж 1 порт для підключення гарнітури (роз’єм під штекер TRS 3.5 mm).
Клавіатура: повнорозмірна, інтегрована у корпус, латинсько-кирилична, з нанесеними літерами латинського та українського алфавітів.
Безпека: наявність технології TMP 2.0.
Операційна система: попередньо встановлена виробником Операційна система Windows 11 professional предінстальована виробником моноблоку, з використанням технологію ОЕМ активації ОА 3.0. Справжність встановленої ліцензії повинна бути підтверджена GML наліпкою на ноутбуці без ключа активації, ключ активації повинен бути вшитий у BIOS ноутбука. Мова операційної системи українська. Безкоштовне оновлення на весь період функціонуванн, але не менше 3 років. Можливість динамічного оновлення дистанційно. Наявність дистанційного робочого столу.
Гарантія не менше 36 місяців.
На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію сертифікату з додатком ISO 14001:2015
На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію сертифікату з додатком ISO 9001:2015
На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію декларації про відповідність.
Документальне підтвердження у вигляді авторизаційного листа (електронна копія) від виробника запропонованого Товару або його офіційного представника на території України щодо партнерських відносин з Учасником, які необхідні для продажу (постачання) запропонованого Товару, із зазначенням найменування Замовника, найменування запропонованого Товару та номера оголошення в електронній системі закупівель. У разі, якщо авторизаційний лист (електронна копія) надається Учасником від офіційного представника на території України, Учасник додатково у складі своєї пропозиції повинен надати лист (електронна копія) від виробника запропонованого Товару на офіційного представника компанії виробника на території України щодо повноважень по наданню (підписанню) авторизаційних листів.
Інформаційний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні , в якому підтверджується термін гарантії на обладнання, наявність гарантійної підтримки в місті поставки обладнання та надається перелік авторизованих сервісних центрів.
Лист про відповідність обладнання технічним вимогам підписаний виробником товару або його офіційним представництвом / представником в Україні.
Гарантійний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні щодо, що товар, який пропонується учасником до постачання, є оригінальним та офіційно завезеним на територію України.
Гарантійний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні щодо, що товар, який пропонується учасником до постачання, не є EOL.
22
2 Інтерактивна панель мінімальна діагональ 65″ з вбудованим OPS комп'ютером та стійкою зазначити марку, модель, артикул, виробника
Діагональ – не менше 65”
Тип – інтерактивний;
Операційна система – не нижче Android 13 з можливістю її відключення.
Комп'ютер OPS в комплекті:  не гірше Intel i5 12th generation, 8GB RAM, 256GB SSD, 4K@60 fps Windows 10/11 Pro
Кріплення : підлогова пересувна платформа , на яку кріпиться панель, повинна надійно витримувати навантаження панелі, та бути стійкою до перевертання, мати коліщатка.
Програмне забезпечення та додатки
Встановлені програми на ОС Android повинні дозволяти працювати, змінювати, відправляти файли в таких форматах, як Word, Excel, PowerPoint, PDF. Обов'язкова наявність функції розпізнавання жестів в цих форматах.
Наявність в ОС Android додатку «біла дошка» з можливістю збереження анотацій на диску Google за допомогою QR-коду. Додаток повинен підтримувати поділ екрану на три автономні робочі зони.
Налаштування дисплея в ОС Android повинні мати можливість персоналізації: установка та відображення логотипу, герба, прапора та ін. на робочий стіл дисплея. Логотип повинен бути постійно видно в напівпрозорому режимі.
У комплекті з дисплеєм має поставлятися програмне забезпечення:
- магазин App Store з розділами для освіти та бізнесу;
- програмне забезпечення, що забезпечує двосторонню передачу даних з використанням бездротового зв'язку
- програмне забезпечення, що забезпечує централізоване управління інтерактивними дисплеями в будь-якому місці через виділений веб-портал, настройки відображення нового рядка, використання функцій цифрових вивісок або екстрену трансляцію повідомлення на всі інтерактивні дисплеї.
- програмне забезпечення, що забезпечує трансляції контенту по мережі з дисплея будь-якому підключеному учаснику (до 300 учасників)
- програмне забезпечення для навчального процесу (конструктор уроків та презентацій) українською мовою з можливістю імпорту наявних уроків, включаючи IWB, SMART Notebook і Promethean Flipcharts.
Технічні характеристики
Сенсорна технологія - інфрачервона.
Кількість торкань – в ОС Android не менше 20; в ОС Windows не менше 50; в Mac не менше 20; в ОС Linux не менше 20;
Точність – не більше 1мм;
Роздільна здатність - не нижче 3840 x 2160;
Яскравість - не нижче 450nit;
Контраст - не нижче 5000: 1;
Аудіосистема - вбудована, фронтальна, не менше 2х20 Вт;
Скло – матове з антибактеріальним покриттям, сертифіковане TÜV, технологія Certified Zero Bonding
Час роботи на відмову - ≥50000 годин
RAM – не менше 8GB DDR4
ROM – не менше 128 GB
Модуль WiFi – не менше WiFi 6, з’ємний
Bluetooth – не менше 5.2
Контроль – наявність функції контролю по локальній мережі
Гарантійний термін – не менше 36 місяців
Підключення зовнішніх комп'ютерів - одночасне підключення не менше 4 зовнішніх комп'ютерів з функцією управління ними з дисплея в сенсорному режимі.
Інтерфейси:
Наявність динамічних USB (Dynanic USB). USB-накопичувач повинен одночасно відображатися / управлятися в ОС Android дисплея, в ОС Windows на OPS (за умови його використання), а також на всіх підключених до дисплея комп'ютерах.
Інтерфейси фронтальної панелі, не менше ніж:
USB Type-C (PD 65 W) - 1
HDMI IN 2.0 - 1
USB Type-B (Touch) - 1
USB 3.0 Type-A - 2
Microphone In – 1

Тильні порти, не менше ніж:
HDMI IN 2.0 (4k@ 60 Hz) - 2
DisplayPort 1.2 - 1
USB Type-B 3.0 (Touch) - 3
USB Type-C (no PD) - 1
USB Type-A 3.0 - 2
USB 3.0 Type-A to Android - 1
HDMI OUT 2.0 (4k@ 60 Hz) - 1
RS232 - 1
RJ45 (Gigabit) IN x 1 & OUT x 1
OPS - 1
SPDIF - 1
Audio Line out (Jack 3,5 mm) - 1
VGA Adaptor (Cable) - 1
Power Delivery Connection (180W) – 1

Підтримка відео - обов'язкова підтримка і відтворення відео, знятого в режимі 60FPS;
Захист від перегріву - наявність автоматичного захисту від перегріву;
Вага дисплея – не більше 39 кг
Учасниками у складі тендерної пропозиції надається документальне підтвердження у вигляді авторизаційного (-их) листа (-ів) від виробника (-ів) інтерактивної панелі, або його (їх) офіційного (-их) представництва виробника в Україні
1
3 Набір «Скелети хордових»

До складу набору має входити:
 1. Скелет голуба
 2. Скелет кроля
 3. Скелет риби
 4. Скелет жаби
1
4 Мікроскоп біологічний

1) збільшення мікроскопа не гірше 40 – 400х
2) збільшення об’єктивів не гірше 4х;10х;40х;
3) окуляр не менше FW10X, F.N. 18мм
4) освітлення за допомогою вмонтованого освітлювача з лампою 5W/220V або 12W/6V
5) предметний столик прямокутний або круглий з координатним переміщенням
6) довжина тубуса не менше 160мм
Біологічний мікроскоп, призначений для типових лабораторних досліджень та демонстрації досліджуваних зразків з метою навчання. Діапазон збільшення мікроскопа не гірше 40x-1600x:
До комплектації моделі має бути включено 4 ахроматичних об'єктиви (4x, 10x, 40x і 100x), найпотужніший з них розрахований на роботу імерсійним методом.
Вузли управління мікроскопом влаштовано так, що більшість налаштувань можна виконати, не відволікаючись від спостережень. Зокрема, мікрометричні механізми переміщення слайду і руху столика в горизонтальній площині мають коаксіальні барабани регулювання. Ручки тонкого і грубого фокусування також розташовані коаксіально.
Мікроскоп, для зручності, працює від електромережі або вбудованого акумулятора. Світлодіодна лампа в підставці колектора надае рівномірне освітлення платформи. Перемикач для підсвічування та ручка регулювання яскравості розташовані по різні сторони корпуса. Час безперервної роботи мікроскопа – 8-10 годин (без дозарядки) в залежності від інтенсивності підсвічування.
6
5 Метоестанція цифрова, бездротова

Метеостанція має мати наступні параметри:
Погодні функції
Прогноз погоди/Гістограма тиску/Внутрішня температура/зовнішня температура/Внутрішня вологість/зовнішня вологість/барометричне значення/барометричний графік/Напрямок вітру/Кількість опадів/Швидкість вітру
сигнали тривоги/рівень опадів/напрямок і сила вітру/Вологість/температура/Атмосферний тиск/шторм
живлення - батарейки
Тип зовнішнього датчика
провідний, будильник, підсвічування дисплея, годинники, календар
Спосіб установки - Настільний / настінний
Максимальна кількість зовнішніх датчиків не менше 3
дисплей ЖК
Додаткові характеристики
Частота передачі даних: не більше 868 МГц
Дальність передачі даних: не менше 100
Діапазон вимірювань швидкості вітру не гірше 0-180 км / год
Реєстрація min / max значернія
Діапазон вимірювань рівня опадів не гірше 0-9999 мм
Оновлення інформації кожні не менше 48 сек
Матеріал корпусу - пластик
Комплектація – метеостанція,зовнішній датчик , термо / гигро датчик, анемометр, Відро для збору опадів,Інструкція,Гарантійний талон
Габарити станції (ВхШхГ) не більше 16 х 15 х 3 см
Вимірюється температура в приміщенні Min / Max - 0 / + 65 ° С
Тип термометра (вимір температури повітря) - цифровий
Підключення додаткових датчиків - є
Фіксація Min / Max значень температури - є
Вимірюється температура зовнішнього повітря Min / Max - -40 / + 65 ° С
Точність вимірювання температури - +/- 1 ° С
Точність вимірювання відносної вологості
Внутрішня: +/- 5%
Зовнішня: +/- 3%
Вимірюється вологість зовнішнього повітря Min / Max 1/99%
Фіксація Min / Max значень відносної вологості є
Вимірюється вологість в приміщенні Min / Max 10/99%
Тип гігрометра (вимір відносної вологості)механічний
1
6 Прилад для порівняння вмісту СО2 у повітрі, що вдихається і видихається

Циліндр мірний не менше 2шт
Пробка з двома отворами та 2 трубками не менше 2шт
Шланг із трійником не менше 1шт
Підставка не менше 1шт
1
7 Глобус-модель «Паралелі та меридіани Землі»
Діаметр моделі не менше 320 мм.
2
8 Модель-глобус "Будова Землі" Материал - пластик
Діаметр моделі не менше 320мм.
2
9 Глобус-модель "Будова Сонця" Виготовлена з пластика у формі глобуса.
Діаметр моделі не менше 320мм.
1
10 Телурій (діюча модель Сонце-Земля-Місяць) Модель має демонструвати траєкторію обертання Землі і Місяця навколо Сонця та зміни сезонів на Землі в залежності від її розташування відповідно до Сонця. Виконання - для північної півкулі.
Технічна характеристика:
Матеріал - пластик
Лампа з елементом живлення вбудована в модель Сонця.
Текст на моделі виконаний українською мовою.
Розмір, не менше:
довжина - 43 см
висота -26 см
ширина -19 см
сонце - 9 см
земля - 6 см
місяць - 2 см
1
11 Набір демонстраційний «Механіка»

Набір має містити:
1. Трибометр демонстраційний з блоком, бруском з отворами для важків, дугой транспортиром та інше додаткове обладнання
2. Демонстраційний важіль з основою, важками та шальками терезів
3. Тіла неправильної форми
4. Жолоб
5. Набір кульок
6. Циліндр 100 мл
7. Циліндр 50 мл
8. Термометр 0 -100 С
9. Цифрові ваги 200 грамм
10. Секундомір
11. Набір важків з міліграммами
12. Штангельциркуль
13. Динамометр 5 Н
14. Зливна посудина
15. Набір пружин ( 0,5 Н; 1Н; 2Н; 3Н; 5Н)
16. Диск для вивчення обертального руху.
17. Пробірки (2 шт) з корком
18. Вимірювальна стрічка
19. Тіла рівного об'ему
20. Тіла рівної маси
21. Набір важків з гачками
22. Ложемент
23. Пакувальна коробка
1
12 Прилад для демонстрації інерції та інертності тіла Прилад для демонстрації інерції та інертності тіла - це демонстраційний прилад, який застосовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу та призначений для демонстрації явища інерції і властивості інертності тіла.
Габаритні розміри в упаковці (ДхШхВ) – не менше 10*15*14см
1
13 Набір капілярів

Прилад являє собою пластикову підставку зі шкалою, на який закріплені 3 скляних капіляра довжиною 100мм, і внутрішніми діаметрами 0,4 / 2,4 / 3,4мм.
Склад, не менше:
- капіляр скляний з внутрішнім діаметром 0,4мм - 1шт
- капіляр скляний з внутрішнім діаметром 2,4мм - 1шт
- капіляр скляний з внутрішнім діаметром 3,4мм - 1шт
- піпетка ПП - 1шт
1
14 Двигун генератор (Машина електрична)

Комплектація, не гірше: 
статор спеціальної форми - 1 шт;
рамка - 1 шт;
магніт - 2 шт;
рукоятка для обертання осі вручну - 1 шт.
1
15 Тригонометричне коло

Модель повинна бути виготовлена з пластику та оснащена магнітним кріпленням для демонстрації на металевій класній дошці.
Змонтована модель повинна мати формат 600х600 мм. Постачається в чохлі для зберігання
1
16 Комплект осі координат (пластик)

Посібник повинен складатись з трьох координатних осей (X, Y, Z), які вивішуються на металевій класній дошці на весь період вивчення теми і дозволяють економити час уроку при побудовах. Не заважають стиранням крейди з дошки.
осі координат надруковані на пластику
шкали не оцифровані, ціна ділення 5 см
осі не скріплені між собою
посібник кріпиться на класну дошку магнітними кнопками.
1
17 Набір прозорих геометричних фігур з розгорткою

Склад набору, не гірше :
8 геометричних фігур (висотою не меньше 80 мм) виготовлених з міцного прозорого пластику. В середині кожної фігури розміщуєтеся площинна, геометрична розгортка даної фігури , що виготовлена з кольорового пластику. Для демонстрації розгортки кожної фігури її можна дістати та розгорнути на площині.
Пакування: картонна коробка не більше 32*32*9 см
1
18 Набір для навчання Танграм (105 елементів)

У наборі має бути три форми п'яти кольорів і різних розмірів, пластикова коробка з засувкою, інструкція з прикладами готових картинок. З семи плоских геометричних фігур необхідно скласти зображення людини, тварини, предмета. При вирішенні головоломки потрібно дотримуватися умови: використовувати сім фігур танграма, які не повинні перетинати один одного ..
Найменша діагональ фігур 2,5 см, найбільша 10 см.
Розмір не менше 190 * 150 * 70 мм
Вага: не більше 600 грам
Кількість деталей не менше 105 шт
Кількість моделей для збирання не менше 15 шт
6

Комплект засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів для пілотних класів –Тип 4

Найменування Характеристики, вимоги Кількіcть у комплекті, шт.
1 Персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук Персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук (зазначити марку, модель, артикул, виробника)
Процесор не гірше ніж Intel Core i3-1215U кількість фізичних обчислювальних ядер без використання технологій розподілу ресурсів між ядрами - не менше ніж 6;
кількість потоків - не менше ніж 8;
тактова частота - не менше ніж 1,2 GHz
оперативна пам’ять: об’єм пам’яті - не менше 8 GB (DDR4)
накопичувач SSD- об’єм не менше ніж 128 GB
графічний адаптер: дискретний або інтегрований;
апаратна підтримка DirectX - не нижче версії 12.1
апаратна підтримка OpenGL - не нижче версії 4.6
відеомонітор інтегрований з корпусом;
розмір діагоналі - не менше ніж 15.6 дюймів, з роздільною здатністю не менше ніж 1920 x 1080;
тип матриці - IPS 300nits
веб-камера: інтегрована у корпус фронтальна с захисною шторкою - з роздільною здатністю не менше ніж 720p (1280 x 720);
батарея ємністю не менше ніж 45Wh.
звуковий адаптер інтегрований;
інтегровані мікрофон та динаміки
мережевий інтерфейс бездротової мережі
інтегрований;
з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11aс;
мережевий адаптер Ethernet інтегрований;
з підтримкою стандартів 100BASE-TX та 1000BASE-T
наявність Bluetooth версії не нижче 5.1
зовнішні інтерфейси:
- не менше ніж 2 порти USB type A;
- не менше ніж 1 порт USB Type C;
- не менше ніж 1 Ethernet-порт (RJ-45);
- не менше ніж 1 порт HDMI;
- не менше ніж 1 порт для підключення гарнітури (роз’єм під штекер TRS 3.5 mm).
Клавіатура: повнорозмірна, інтегрована у корпус, латинсько-кирилична, з нанесеними літерами латинського та українського алфавітів.
Безпека: наявність технології TMP 2.0.
Операційна система: попередньо встановлена виробником Операційна система Windows 11 professional предінстальована виробником моноблоку, з використанням технологію ОЕМ активації ОА 3.0. Справжність встановленої ліцензії повинна бути підтверджена GML наліпкою на ноутбуці без ключа активації, ключ активації повинен бути вшитий у BIOS ноутбука. Мова операційної системи українська. Безкоштовне оновлення на весь період функціонуванн, але не менше 3 років. Можливість динамічного оновлення дистанційно. Наявність дистанційного робочого столу.
Гарантія не менше 36 місяців.
На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію сертифікату з додатком ISO 14001:2015
На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію сертифікату з додатком ISO 9001:2015
На підтвердження відповідності товару, у складні пропозиції надати копію декларації про відповідність.
Документальне підтвердження у вигляді авторизаційного листа (електронна копія) від виробника запропонованого Товару або його офіційного представника на території України щодо партнерських відносин з Учасником, які необхідні для продажу (постачання) запропонованого Товару, із зазначенням найменування Замовника, найменування запропонованого Товару та номера оголошення в електронній системі закупівель. У разі, якщо авторизаційний лист (електронна копія) надається Учасником від офіційного представника на території України, Учасник додатково у складі своєї пропозиції повинен надати лист (електронна копія) від виробника запропонованого Товару на офіційного представника компанії виробника на території України щодо повноважень по наданню (підписанню) авторизаційних листів.
Інформаційний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні , в якому підтверджується термін гарантії на обладнання, наявність гарантійної підтримки в місті поставки обладнання та надається перелік авторизованих сервісних центрів.
Лист про відповідність обладнання технічним вимогам підписаний виробником товару або його офіційним представництвом / представником в Україні.
Гарантійний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні щодо, що товар, який пропонується учасником до постачання, є оригінальним та офіційно завезеним на територію України.
Гарантійний лист від виробника товару або його представництва/філії (якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України), або від офіційного представника виробника в Україні щодо, що товар, який пропонується учасником до постачання, не є EOL.
12
2 Інтерактивна панель мінімальна діагональ 65″ з стійкою зазначити марку, модель, артикул, виробника
Діагональ – не менше 65”
Тип – інтерактивний;
Операційна система – не нижче Android 13 з можливістю її відключення.
Кріплення : підлогова пересувна платформа , на яку кріпиться панель, повинна надійно витримувати навантаження панелі, та бути стійкою до перевертання, мати коліщатка.
Програмне забезпечення та додатки
Встановлені програми на ОС Android повинні дозволяти працювати, змінювати, відправляти файли в таких форматах, як Word, Excel, PowerPoint, PDF. Обов'язкова наявність функції розпізнавання жестів в цих форматах.
Наявність в ОС Android додатку «біла дошка» з можливістю збереження анотацій на диску Google за допомогою QR-коду. Додаток повинен підтримувати поділ екрану на три автономні робочі зони.
Налаштування дисплея в ОС Android повинні мати можливість персоналізації: установка та відображення логотипу, герба, прапора та ін. на робочий стіл дисплея. Логотип повинен бути постійно видно в напівпрозорому режимі.
У комплекті з дисплеєм має поставлятися програмне забезпечення:
- магазин App Store з розділами для освіти та бізнесу;
- програмне забезпечення, що забезпечує двосторонню передачу даних з використанням бездротового зв'язку
- програмне забезпечення, що забезпечує централізоване управління інтерактивними дисплеями в будь-якому місці через виділений веб-портал, настройки відображення нового рядка, використання функцій цифрових вивісок або екстрену трансляцію повідомлення на всі інтерактивні дисплеї.
- програмне забезпечення, що забезпечує трансляції контенту по мережі з дисплея будь-якому підключеному учаснику (до 300 учасників)
- програмне забезпечення для навчального процесу (конструктор уроків та презентацій) українською мовою з можливістю імпорту наявних уроків, включаючи IWB, SMART Notebook і Promethean Flipcharts.
Технічні характеристики
Сенсорна технологія - інфрачервона.
Кількість торкань – в ОС Android не менше 20; в ОС Windows не менше 50; в Mac не менше 20; в ОС Linux не менше 20;
Точність – не більше 1мм;
Роздільна здатність - не нижче 3840 x 2160;
Яскравість - не нижче 450nit;
Контраст - не нижче 5000: 1;
Аудіосистема - вбудована, фронтальна, не менше 2х20 Вт;
Скло – матове з антибактеріальним покриттям, сертифіковане TÜV, технологія Certified Zero Bonding
Час роботи на відмову - ≥50000 годин
RAM – не менше 8GB DDR4
ROM – не менше 128 GB
Модуль WiFi – не менше WiFi 6, з’ємний
Bluetooth – не менше 5.2
Контроль – наявність функції контролю по локальній мережі
Гарантійний термін – не менше 36 місяців
Підключення зовнішніх комп'ютерів - одночасне підключення не менше 4 зовнішніх комп'ютерів з функцією управління ними з дисплея в сенсорному режимі.
Інтерфейси:
Наявність динамічних USB (Dynanic USB). USB-накопичувач повинен одночасно відображатися / управлятися в ОС Android дисплея, в ОС Windows на OPS (за умови його використання), а також на всіх підключених до дисплея комп'ютерах.
Інтерфейси фронтальної панелі, не менше ніж:
USB Type-C (PD 65 W) - 1
HDMI IN 2.0 - 1
USB Type-B (Touch) - 1
USB 3.0 Type-A - 2
Microphone In – 1

Тильні порти, не менше ніж:
HDMI IN 2.0 (4k@ 60 Hz) - 2
DisplayPort 1.2 - 1
USB Type-B 3.0 (Touch) - 3
USB Type-C (no PD) - 1
USB Type-A 3.0 - 2
USB 3.0 Type-A to Android - 1
HDMI OUT 2.0 (4k@ 60 Hz) - 1
RS232 - 1
RJ45 (Gigabit) IN x 1 & OUT x 1
OPS - 1
SPDIF - 1
Audio Line out (Jack 3,5 mm) - 1
VGA Adaptor (Cable) - 1
Power Delivery Connection (180W) – 1

Підтримка відео - обов'язкова підтримка і відтворення відео, знятого в режимі 60FPS;
Захист від перегріву - наявність автоматичного захисту від перегріву;
Вага дисплея – не більше 39 кг
Учасниками у складі тендерної пропозиції надається документальне підтвердження у вигляді авторизаційного (-их) листа (-ів) від виробника (-ів) інтерактивної панелі, або його (їх) офіційного (-их) представництва виробника в Україні
1
3 Багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір) Тип апаратаМонохромний лазерний багатофункціональний принтер (зазначити марку, модель, артикул, виробника)
ФункціоналДрук, копіювання, сканування, надсилання, зберігання
Наявність кольорового сенсорного дісплеюТак, обов’язково, Діагональ не менше ніж 5 дюймів
Формат друкуА4, А5, А6
Швидкість друкуНе менше ніж 40 сторінок за хвилину формату А4 До 65,4 стор/хв (A5, альбомна)
ДуплексАвтоматичний двусторонній друк (дуплекс)
Роздільна здатність друкуНе менше ніж 1200х1200 точок на дюйм
Мова опису сторінкиPCL 6, Adobe PostScript Level 3
ОЗПНе менше ніж 1 Гб
Зберігання4 ГБ (eMMC)
Час виведення першої роздруківкиНе більше 5 секунд
Подача паперуЗагальна емність внутрішніх лотків подачи паперу не менше 250 аркушів А4 80 г/м2; Ємність автоподовача - не менше ніж 50 аркушів А4 80 г/м2;
Тип паперуА4, А5, А6 щільністю 60–199 г/м2
Сканування1. Швидкість двостороннього сканування А4: не менше ніж 100 зобр/хв. (чб режим) та не менше ніж 80 зобр/хв.(кольор. режим) 2. Сканування по email/SMB/FTP 3. Сканування в мережеві папки та на зовнішні USB-носії 4. Сканування в формати TIFF, JPEG, PDF (компактний, доступний для пошуку, з пошуком, шифруванням)
Операційні системи які підтримуютьсяWindows® 11 / Windows® 10 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 / Mac OS X 10.13 і вище Linux9
ІнтерфейсUSB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASETX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n
Програмне забезпеченняАвторизація користувача на пристрої за допомогою пін-коду/картки/логіну-паролю; Налаштування правил друку/копіювання/сканування з можливістю заблокувати функції друку/копіювання/сканування для користувача/відділа/групи відділів; Інтерфейс віддаленого користувача керування ідентифікаторами відділів
Витратні матеріалиОригінальний картридж: не менш ніж 10 600 аркушів (5% покриття, А4) у комплекті
Гарантійний термінНе менше ніж 12 місяців
 1. Надати копію декларації про відповідність. Об’єкт декларації повинен відповідати вимогам відповідних технічних регламентів, а саме:
 2. Технiчного регламенту низьковольтного електричного обладнання, затвердженого Постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 16 грудня 2015р. № 1067;
 3. Технiчного регламенту з електромагнiтної сумiсностi обладнання, затвердженого Постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 16 грудня 2015р. № 1077;
 4. Технiчного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнаннi», затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 10 березня 2017 р. № 139;
 5. Технiчного регламенту щодо вимог до екодизайну для споживання електроенергiї електричним i електронним побутовим та офiсним обладнанням у режимi "очiкування", "вимкнено" та мережевому режимi "очiкування", затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 14 серпня 2019 р. № 733.
 6. Надати копію висновку наукової санітарно-епідеміологічної експертизи на відповідність санітарному законодавству
 7. Надати копію декларації про відповідність. Об’єкт декларації повинен відповідати вимогам, а саме:
 8. Технiчного регламенту радiообладнання, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 24.05.2017 р. № 355
 9. Надати копію сертифікату експертизи ТИПУ з додатками.
Якщо Учасник не є виробником товару, то він повинен надати авторизаційний лист від виробника продукції, який підтверджує представницькі (партнерські, дилерські, агентські, дистриб’юторські тощо) повноваження учасника. Лист повинен бути адресований Учаснику або Замовнику, та містити інформацію з посиланням на номер і дату оприлюднення оголошення на веб-порталі Уповноваженого органу, найменування запропонованого Товару.
1
4 Цифровий фрезерувальний верстат з ЧПУ зазначити марку, модель, артикул, виробника
Робоче поле – не менше ніж 300х400х100 мм
Швидкість переміщення не менше ніж 5000 мм/хв
Робоча подача, не менше ніж 3000 мм/хв
Точність позиціонування інструменту не менше 0,05 мм
Тип крокового двигуна - NEMA 23
Тип приводу: КГП
Наявність драйверу крокових двигунів не менше ніж 2,5А та регульованого контролеру швидкості обертів шпинделя
Відстань по осі Z до робочого столу не менше 100мм
Потужність шпинделя не менше ніж 800 Вт
Інвертор (VFD): не менше ніж 0,75 Кв
Оберти шпинделя в діапазоні не гіршому до 24000 об/хв
Цанга для кріплення інструменту ER11/3,175 мм
Програмне забезпечення CNCut
Інтерфейс підключення USB
Підтримка операційної системи Windows 10
Підтримка G-code, Mach2, mm
Верстат повинен бути обладнаний захисним екраном з дверцятами, що виключає доступ в робочу зону верстата в процесі його роботи
Наявність базового набору інструментів для забезпечення роботи з верстатом
Наявність кнопки екстреного вимкнення
Наявність датчику температури шпинделя
Наявність кінцевих датчиків
Наявність методичних рекомендацій роботи з верстатом
Мова інтерфейсу керування верстатом: українська
Матеріал корпусу алюміній
Живлення 220В
Габарити не більше ніж 610Х650Х430 мм
Вага не більше ніж 60 кг
1
5 3D принтер зазначити марку, модель, артикул, виробника
Об’єм друку: не менше 150 x 150 x 150 мм
Технологія друку: Метод наплавлення нитки (FFF)
Містить вбудовану камеру для віддаленого контролю за друком
Розмір нитки не більше 1.75 мм
Тип нитки: PLA, Wood, Copper Fill, Steel Fill, Bronze Fill
Діаметр: не менше 0.4 мм
Товщина шару: не більше 20 - 400 мікрон
Підключення: Wi-Fi, Ethernet, USB, Hotspot
Тип корпуса: Закритий, з вбудованим фільтром НЕРА
Тип платформи: Рухома, знімна, з нагрівом
Програмне забезпечення: MP FlashPrint
Тип сенсорного екрану: не менше 2.8" Color IPS Touch Screen
Розміри: не менше 400 x 380 x 405 мм
Вага: не більше 9 кг
ОС:Windows® XP/Vista®/7/8/10, Mac® OS X®, Linux®
Калібровка:Автоматична
Можливість підсвічування області друку: наявне
Звукове сповіщення про закінчення друку: наявне
1
6 Комплект моделей атомів для складання молекул (дем.) Комплект повинен застосовуватись для проведення демонстраційних моделювань неорганічних та органічних сполук, щодо вивчення будови речовин.
Комплект має містити кольорові пластикові кульки - моделі атомів і стрижні для моделювання різних видів зв'язків. У моделях атомів під певним кутом мають бути отвори для кріплення стрижнів, що дозволяє моделювати не тільки певні валентні кути і направленості зв'язків, але й необхідні форми і структури моделей молекул.
3
7 Ваги електронні (до 200гр) Межа зважування: 200гр
Точність не менше 0,01гр
Одиниці виміру: грами, унції, карати.
Автоматичне калібрування.
Функція обліку ваги тари.
Захист від перевантаження.
Платформа з нержавіючої сталі.
Габарити не більше (ДхШхВ): 120x64x20мм
1
8 Штатив лабораторний хімічний комбінований ШЛХ

Склад штатива повинен бути наступним:
1) підставка 1шт
2) стрижень металевий 1шт
3) муфта вертикальна 1шт
4) муфта горизонтальна 1шт
5) лапка 2шт
6) кільце діаметром 10см 1шт
7) напівкільце діаметром 9см 1шт
8) напівкільце діаметром 6см 1шт
1
9 Штатив фізичний-хімічний

Склад штатива повинен бути наступним:
підставка -1 шт
стрижень - 1 шт
кільце - 3 шт
лапка - 2 шт
гвинтове кріплення - 4 шт
2
10 Спиртівка лабораторна

Місткість, мл: не менше 100
Повинна бути виконана з якісного хімічно стійкого скла. Призначена для робіт, пов'язаних з нагріванням на відкритому полум'ї рідин або плавленням твердих речовин. Крім того, за допомогою спиртівки можна стерилізувати інструменти відкритим вогнем.
1
11 Лоток для роздавального матеріалу Виготовлений з хімічно стійкі пластика. 5
12 Штатив для пробірок на 10 гнізд Призначений для розміщення пробірок, виготовлений з пластмаси та має не менше 10 гнізд діаметром 18мм 10
13 Тримач для пробірок Повинен бути виготовлений з металу з пластмасовою або дерев'яною ручкою. 3
14 Шпатель фарфоровий
200 мм (№3)
Шпатель лабораторний фарфоровий №3 призначений для взяття сипучих проб хімічних реагентів, в тому числі хімічно активних, і їх перемішування, зняття опадів з фільтрів, розтирання і т.д. З усіх боків фарфоровий шпатель №3 покритий глазур'ю.
Загальна довжина, мм не менше 200
Ширина меншою лопатки, мм не менше 35 + 1
Ширина більшою лопатки, мм не менше 40 + 1
5
15 Окуляри захисні Прозора лінза окулярів повинна бути виготовлена з удароміцного полікарбонату з оптичною прозорістю 1 класу (не мати обмеження по тривалості носіння) 1
16 Мідна спіраль Мідна спіраль 3
17 Піпетка-дозатор пастера

Обсяг не менше 3 мл
Ціна поділки не більше 1: 0,5
Повинна бути виготовлена з матеріалу, Який НЕ вступає в реакцію з хімічними та іншими речовинами.
10
18 Пластина для крапельного аналізу виготовлена з хімічностійкого пластику
має 10 гнізд
3
19 Ложка для спалювання речовин маса не більше 0,008кг
габаритні розміри не більше 270х25х20мм
виготовлена з металу і забезпечена подовженою ручкою, що оберігає від опіків
1
20 Підставка-тринога Висота підставки не менше 15см. Виготовлена з металу. 1
21 Набір йоршів для миття посуду набір має містити 3 йорша для миття посуду різних розмірів та діаметрів

2
22 Термометр рідинний (0...+100°С) Ціна поділки не більше 1 º
Довжина термометра не більше 180 мм
Маса не більше 0,010 г
1
23 Ступка з товкачиком маса не більше 210г
габаритні розміри не більше 85х80х40мм
виготовлена з порцеляни
2
24 Крапельниця Шустера Повинна бути виготовлена з хімічно стійкого скла 3
25 Склянка для зберігання розчинів, реактивів 20 мл Скляна банка з кришкою, не менше 20мл 10
26 Колба конічна 500 мл Колба повинна бути виготовлена з термо-хімічно стійкого скла. Обсяг колби не менше 500 мл. 1
27 Мензурка 50 мл Мензурки застосовують для приготування розчинів, для фільтрації та відстоювання рідин, для побутових цілей, для тимчасового зберігання, для переливання, пересипання речовин.
Мензурка являє собою ємність з формою усіченого конуса, злегка розширюється догори. Горловина забезпечена носиком для повного і акуратного зливу розчинів.
3
28 Стакан високий В-1-250 зі шкалою Високий стакан у формі майже правильного циліндра. Горловина повинна мати носик і ободок. Носик допомагає перелити рідину без втрат, а ободок охороняє стінки від відколів і тріщин. Посудина з плоским дном, має гарантувати стійкість на горизонтальних поверхнях. 3
29 Лійка розподільна 50 мл Застосовується для розділення двох незмішуваних рідин.
Місткість не більше 50 мл
Діаметр не більше 45/30 мм
Висота не більше 210/245
1
30 Лійка розподільна 100 мл Застосовується для розділення двох змішуються рідина.
Місткість не більше 100 мл
Діаметр не більше 56/40 мм
Висота не більше 250/290 мм
1
31 Скриня для зберігання
7,9 Л
Контейнер прозорий з пластиковою кришкою.Контейнер призначення для використання учнями, а так само для організації процесу навчання учителем.
Обсяг: не більше 7.9 л.
Розмір: не більше 32x24.5x14 см.
1
32 Набір 3 ВС "Луги" Використовується набір 3 ВС "Луги" в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів і практичних робіт. Фасовка кожного реактиву в наборах, як правило, задовольняє річну потребу для одного кабінету хімії. Повний комплект забезпечує можливість проведення демонстраційних і лабораторних дослідів відповідно до програми.
Буквені позначення:
В - для основної загальноосвітньої школи,
С - для середньої (повної) школи,
ВС - для основної і середньої (повної) школи.
Є набором дрібно фасованих реактивів (вказано в килограмах), кваліфікації "чисті" і "технічні".
Набір 3 ВС "Луги"
Реактив Кваліфікація Маса(кг)
1. Гідроокис калія "Ч" 0,2
2. Гідроокис натрію "Ч" 0,2
3. Гідроокис кальцію "Ч" 0,05

1
33 Набір №1 С "Кислоти" Використовується набір 1С "Кислоти" в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів і практичних робіт.
Буквені позначення:
 • В - для основної загальноосвітньої школи,
 • С - для середньої (повної) школи,
 • ВС - для основної і середньої (повної) школи.
Фасовка кожного реактиву в наборах, як правило, задовольняє річну потребу для одного кабінету хімії. Повний комплект забезпечує можливість проведення демонстраційних і лабораторних дослідів відповідно до програми. Є набором дрібно фасованих реактивів (вказано в килограмах), кваліфікації "чисті" і "технічні".
1
34 Набір №13 ВС "Галогени" Використовується набір 13 ВС "Галогени" в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів і практичних робіт.
Буквені позначення:
В - для основної загальноосвітньої школи,
С - для середньої (повної) школи,
ВС - для основної і середньої (повної) школи.
1
35 Набір №14 ВС "Сульфати, сульфіти, сульфіди" Використовується набір 14 ВС "Сульфати, сульфіти, сульфіди" в кабінеті хімії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів і практичних робіт.
Буквені позначення:
В - для основної загальноосвітньої школи,
С - для середньої (повної) школи,
ВС - для основної і середньої (повної) школи.
Фасовка кожного реактиву в наборах, як правило, задовольняє річну потребу для одного кабінету хімії. Повний комплект забезпечує можливість проведення демонстраційних і лабораторних дослідів відповідно до програми. Є набором дрібно фасованих реактивів (вказано в килограмах), кваліфікації "чисті" і "технічні".
1
36 Сухе паливо В упаковку входить не менше 8 таблеток 3
37 Фільтрувальний папір - діаметр не більше 55 мм
- маса не більше 0,03кг
3
38 Індикаторний папір pH-тест забезпечує швидкий і економний спосіб вимірювання pH будь-якої рідини і суміші. Необхідно занурити смужку паперу в необхідний розчин на 1-3 секунди, папір відразу змінить свій колір. Результат порівнюєте з прикріпленою кольоровою шкалою і обчислюєте значення. Лакмусові паперові смужки фіксують рівень pH в діапазоні від 1 до 14.
Виготовлений у вигляді паперових стрічок, не більше 5 х 75 мм.
Упаковка – пластмасовий тубус.
В упаковці не менше 100 шт.
5
39 Циліндр вимірювальний з носиком, 50 мл ПП Тип – циліндр з носиком
Об’єм не менше 50 мл.
3
40 Циліндр вимірювальний з носиком, 100 мл ПП Тип – циліндр
Об’єм не менше 100 мл.
3
41 Стакан низький 100 мл зі шкалою Тип – стакан зі шкалою
Об’єм не менше 100 мл.
3
42 Набір мікропрепаратів "Загальна біологія" Набір повинен складатись з наступних елементів:
 • 1.Зелені водорості. Вольвокс - 1шт.;
 • 2. Зелені водорості. Хлорела - 1шт;
 • 3. Зелені водорості. Евглена зелена - 1шт;
 • 4. Зелені водорості. Спірогіра- 1шт;
 • 5. Зелені водорості. Улотрикс - 1шт;
 • 6. Гідра – 1 шт;
 • 7. Амеба – 1 шт;
 • 8. Інфузорія туфелька – 1 шт;
 • 9. Спорогон зозулиного льону – 1 шт;
 • 10.Сорус папороті – 1 шт;
 • 11. Дріжджі – 1 шт;
 • 12. Поперечний зріз пиляка – 1 шт;
 • 13. Поперечний зріз зав’язі – 1 шт;
 • 14.Пилок сосни – 1 шт;
 • 15. Внутрішня будова стебла (базилік) – 1 шт;
 • 16. Внутрішня будова кореня - 1шт;
 • 17. Внутрішня будова листка (Лист камелії ) – 1 шт;
 • 18. Тканини рослинного організму. Провідна - 1шт;
 • 19. Тканини рослинного організму. Покривна - 1шт;
 • 20. Тканини рослинного організму. Механічна - 1шт;
 • 21. Тканини рослинного організму. Фотосинтезуюча- 1шт;
 • 22. Мітоз у клітинах кінчика кореня цибулі - 1шт;
 • 23. Мейоз - 1шт;
 • 24. Кров жаби - 1шт;
 • 25. Членики свинного ціп’яка - 1шт;
 • 26. Шкірка цибулі – 1 шт;
 • 27. Сперматозоїди людини – 1шт;
 • 28.Жіночі хромосоми людини – 1шт;
 • 29.Чоловічі хромосоми людини – 1шт;
 • 30. Хромосоми дрозофіли – 1шт.
1
43 Гербарій «Систематика рослин.Вищі спорові та насінні рослини»

У гербарії повинні бути представлені зразки рослин висушені і ламіновані на аркуші з описом зразка . Лист гербарію має бути ламінований плівкою 100 мк способом холодної ламінації. Формат не менше А 4 - 20 планшетів 1
44 Модель-аплікація "Будова клітини" Модель-аплікація повинна містити картки з зображенням різноманітних структур та органоїдів клітини.
Всі картки повинні бути ламіновані та оснащені магнітним кріпленням, що дозволяє демонструвати посібник на металевій класній дошці без застосування додаткового кріплення.
1
45 Модель-аплікація "Розмноження папороті" Модель-аплікація містить не менше 8 карток, що демонструють етапи життєвого циклу папороті на прикладі щитовника чоловічого.
Всі картки повинні бути ламіновані та оснащені магнітним кріпленням, що дає змогу демонструвати посібник на металевій класній дошці без застосування додаткового кріплення.
1
46 Модель-аплікація "Розмноження сосни" Модель-аплікація містить не менше 9 карток, що демонструють особливості розмноження голонасінних на прикладі сосни.
Всі картки повинні бути ламіновані та оснащені магнітним кріпленням, що дає змогу демонструвати посібник на металевій класній дошці без застосування додаткового кріплення.
1
47 Скельця предметні (50 шт.) Скельця предметні мають бути прямокутної форми і мають мати розміри не менше 24х74х1мм.
Одна упаковка містить не менше 50 предметних скелець.
3
48 Скельця покривні (100 шт.) Скельця покривні мають бути квадратної форми і мають розміри не менше 18х18мм або 24х24мм.
Одна упаковка містить не менше 100 покривних скелець.
3
49 Чашка Петрі (ПП) Складається з двох частин - нижньої та верхньої (кришки)
Діаметр чашки не менше 100(70)мм.
Діаметр верхньої частини більший від нижньої на товщину пластика.
Виготовлена з термо- та хімічно стійкого пластика.
3
50 Чашка Петрі (Скло) Прозора, без відливів.
Підвищена жаропрочность.
Конструкція чашки являє собою скляний плоский низький циліндр з кришкою, що щільно закривається.
Діаметр верхньої чаші: не більше 110 мм.
Діаметр нижньої чаші: не більше 100 мм.
Висота підстави: не більше 20 ± 2,0 мм.
Товщина стінки не більше 3-4 мм.
1
51 Піпетка медична Виготовлена з термостійкого скла
Оснащена гумовим ковпачком.
5
52 Мікроскоп біологічний 1) збільшення мікроскопа не гірше 40 – 400х
2) збільшення об’єктивів не гірше 4х;10х;40х;
3) окуляр не менше FW10X, F.N. 18мм
4) освітлення за допомогою вмонтованого освітлювача з лампою 5W/220V або 12W/6V
5) предметний столик прямокутний або круглий з координатним переміщенням
6) довжина тубуса не менше 160мм
Біологічний мікроскоп, призначений для типових лабораторних досліджень та демонстрації досліджуваних зразків з метою навчання. Діапазон збільшення мікроскопа не гірше 40x-1600x:
До комплектації моделі має бути включено 4 ахроматичних об'єктиви (4x, 10x, 40x і 100x), найпотужніший з них розрахований на роботу імерсійним методом.
Вузли управління мікроскопом влаштовано так, що більшість налаштувань можна виконати, не відволікаючись від спостережень. Зокрема, мікрометричні механізми переміщення слайду і руху столика в горизонтальній площині мають коаксіальні барабани регулювання. Ручки тонкого і грубого фокусування також розташовані коаксіально.
Мікроскоп, для зручності, працює від електромережі або вбудованого акумулятора. Світлодіодна лампа в підставці колектора надае рівномірне освітлення платформи. Перемикач для підсвічування та ручка регулювання яскравості розташовані по різні сторони корпуса. Час безперервної роботи мікроскопа – 8-10 годин (без дозарядки) в залежності від інтенсивності підсвічування.
3
53 Лупа шкільна Повинна бути виготовлена зі скла в пластмасовій оправі з ручкою.
Збільшення не менше 3х-5х.
3
54 Набір для препарування

Комплект повинен складатися з 7 найнеобхідніших предметів:
шила, ножиць та скальпеля;
шпателя та піпетки;
пінцета та палички для перемішування.
3
55 Скриня для зберігання
7,9 л.
Обсяг: не більше 7.9 л.
Розмір: не більше 32x24.5x14 см.
1
56 Лоток для роздавального матеріалу Виготовлений з хімічно стійкі пластика. 1
57 Набір для спостереження за розвитком і ростом рослин

Склад набору (не менше):
- підставка для дослідних зразків розміром не менше 25х20см., виготовлена з деревини – 1шт.;
- піпетки ПП 5мл. – 3шт.;
- посудина об'ємом не менше 100мл. – 3шт.;
- лупа, збільшення не менше 5х – 1шт.;
- шпатель-розпушувач ґрунту (ПП) - 1 шт.;
- лінійка не менше 10см. пластикова - 1шт.;
- набір насіння для пророщування (гарбуз, квасоля, редька, горох) – 1шт.;
- торф'яні горщики - не менше 9шт.;
- органічне добриво (торф) - 3 таблетки.;
- таблички для підпису зразків (ПП) - 3шт.;
- набір субстратів (не менше 3 одиниць) - 1шт.
1
58 Колекція "Корали" У колекції повинні бути представлені зразки коралів які можливо побачити на морському дні Зразки пронумеровані і мають мати назву і опис відповідає номеру на ламінованих вкладках. Розмір коробки (ламінований картон) не менше 29*28*5 см.
Кількість коралів не менше 20 шт.
1
59 Колекція "Лишайники" Колекція має містити зразки найбільш поширених видів лишайників (не менше 6 зразків).

1
60 Курвіметр Курвіметр використовується для вимірювання відстані на картах і планах.
Дозволяє вимірювати відстань (з урахуванням масштабу) на картах і планах по річках і звивистих дорогах або в інших умовах, коли важко застосувати масштабну лінійку
5
61 Компас шкільний Компас виготовлений з пластику, скла та металу.
Діаметр не менше 40 мм.
10
62 Гномон Даний навчальний прилад повинен використовуватись для визначення часу по зміні довжини тіні відповідно гномону та руху по циферблату. 1
63 Барометр-анероїд а) від 96000 до 104000Па
б) від 720 до 780мм рт.ст
ціна розподілу шкали 100Па, 1мм рт. ст
діаметр не менше 7 см
1
64 Модель «Формування гір» Модель повинна демонструвати ділянки земної кори, що зображують формування гір. Має бути виготовлена з пластика і розфарбована в природні кольори 1
65 Модель «Рельєф морського дна» Модель повинна демонструвати ділянку рельєфу морського дна. Має бути виготовлена з пластика і розфарбована в природні кольори. 1
66 Модель «Циклон і антициклон» Посібник повинен складатися з моделей циклону і антициклону, що мають спіралевидну форму і встановлюються на підставці.
Відповідно до загальноприйнятого позначенням синя спіраль являє циклон, червона -антициклон.
1
67 Географічна модель Використовується в кабінеті географії для дослідження різновидів рельєфу.
Модель складається не менше ніж з 8 частин та забарвлена в природні кольори.
Розмір пакування не більше 47х31х12 см
1
68 Глобус-модель «Паралелі та меридіани Землі» Тема: "Паралелі та меридіани Землі".
Діаметр моделі не менше 320 мм.
1
69 Моденль-глобус «Будова Землі» Диаметр модели не менше 320мм.
Материал - пластик.
Упаковка - картонная коробка.
1
70 Колекція «Мінерали та гірські породи»

У колекції повинні бути представлені зразки мінералів та гірських пород України розміщених в пластикових боксах в картонному ложементі. Зразки пронумеровані і мають назву і опис, відповідає номеру на ламінованих вкладках.
Склад не менше 20 зразків мінералів та гірських пород, 2 вкладки, підкладка, пакувальна коробка.
Пакування : коробка з ламінованого картону не менше 35*28*6 см
1. Бурштин 11. Граніт червоний
2. Аметист 12. Граніт сірий
3. Кварц 13. Базальт
4. Кремень 14. Мармур червоний
5. Сердолік 15. Мармур зелений
6. Кальцит 16. Мармур білий
7. Слюда 17. Вапно
8. Магнетит 18. Пісковик
9. Шпат 19. Ракушняк
10. Крейда 20. Сланець
1
71 Гірські породи та мінерали роздаткова (лабораторна)

У колекції повинні бути представлені зразки мінералів та гірських порід України. Зразки пронумеровані, мають назву. Опис відповідає номеру на ламінованих вкладках.
До складу колекції має входити:
1.бурштин
2.сердолік
3.кальціт
4.слюда
5. крейда
6.граніт
7.базальт
8.мармур
9.пісчаник
10.ракушняк
10
72 Колекція «Корисні копалини»

Зразки корисних копалин (неменше 20 зразків) пронумеровані згідно зі списком. В колекцію має входити дві ламіновані вкладки: класифікація корисних копалин, та список. Ламінована коробка не менше 36х28х4см з ложементом у якому зберігаються у спеціальних контейнерах корисні копалини
Склад (не менше):
1. Нафта
2. Газ природний
3. Сіль кам'яна
4. Мінеральна вода
5. Пісок кварцовий
6. Пісок річковий
7. Торф
8. Залізна руда (гематит)
9. Вапняк
10. Крейда
11. Граніт червоний
12. Граніт сірий
13. Базальт
14. Вугілля кам'яне
15. Гіпс
16. Мармур
17. Глина
18. Пісковик
19. Кварцит
20. Сланець
1
73 Колекція "Корисні копалини" роздаткова Колекція "Корисні копалини" роздаткова 10
74 Колекція «Нафта і продукти її переробки»

Колекція має містити зразки сирої нафти і продукти її крекінгу.
Склад, не гірше:
сира нафта
бензин
гас
дизельне пальне
мазут
машинне масло
толуол
нафтовий газ
бензол
каучук
пластик
парафін
Зразки повинні знаходитись у склянках, горючі, вибухові та отруйні речовини імітовані.
Пакування : коробка з ламінованого картону не менше 35*28*6 см
1
75 Нафта та продукти (роздаткова) Нафта та продукти (роздаткова) 10
76 Колекція «Кам’яне вугілля та продукти його переробки»

Колекція повинна містити натуральні зразки кам'яного вугілля та продуктів його переробки:
Барвник
Бензол
Нафталін
Мінеральні добрива
Кам’яно-вугільна смола
Аміачна вода
Анілін
Толуол
Сахарин
Пек
Кам’яне вугілля
Пластик
Пакування : коробка з ламінованого картону не менше 35*28*6 см
1
77 Колекція «Кам’яне вугілля» (роздаткова) Колекція має містити натуральні зразки кам'яного вугілля та продуктів його переробки
Пакування : коробка з ламінованого картону не менше 23*15*3 см

10
78 Колекція «Залізна руда та продукти її переробки»

Колекція має містити зразки основних видів залізної руди та продуктів її переробки:
Гематит
Магнетит
Бурий залізняк
Шпат (флюс)
Залізо
Чугун
Шлак (відходи виробництва)
Арматура залізна
Труба залізна
Пакування : коробка з ламінованого картону не менше 26*28*6 см
1
79 Колекція "Залізна руда та продукти її переробки" (роздаткова) Колекція "Залізна руда та продукти її переробки" роздаткова 10
80 Колекція «Типи грунтів»

Колекція має містити зразки всіх основних типів ґрунтів.
Склад:
1.Глина
2.Дернево-підзолистий грунт
3.Сірний лісовий грунт
4.Чернозем
5.Каштановий грунт
6.Солонці
7.Грунт пустелі
8.Червоно-бурий грунт
9.Аловіольний грунт
10.Гірсько-лучний грунт
11.Гірсько-лісовий грунт
12.Грунт Тундри
1
81 Колекція «Типи грунтів»
(роздаткова)
Колекція має містити зразки основних типів ґрунтів не менше 6 шт.
Розміщені на підкладці в коробці для зберігання. Зразки пронумеровані і мають назву і опис відповідає номеру на ламінованих вкладках. Розмір коробки (ламінований картон) 23 * 15*3 см
10
82 Колекція «Мінеральні та органічні добрива»

Колекція має містити зразки основних мінеральних добрив, що широко використовуються у сільському господарстві.
мідний купорос
залізний купорос
сечовина
суперфосфат
аміачна селітра
калійна сіль
сульфат калію
вапнякове борошно
нітро амофоска
амофос
Пакування : коробка з ламінованого картону не менше 35*28*6 см
1
83 Набір прозорих геометричних фігур з розгорткою

Склад набору, не гірше :
8 геометричних фігур (висотою не меньше 80 мм) виготовлених з міцного прозорого пластику. В середині кожної фігури розміщуєтеся площинна, геометрична розгортка даної фігури , що виготовлена з кольорового пластику. Для демонстрації розгортки кожної фігури її можна дістати та розгорнути на площині.
Пакування: картонна коробка не більше 32*32*9 см
1
84 Набір геометричних тіл та фігур (дерево)

Набір має бути виготовлений з бука, покриття - льняна олія з бджолиним воском, або фарбою на водній основі.
Склад набору, не менше:
• прямокутний паралелепіпед - 1 шт.
• конус - 1 шт.
• куля - 1 шт.
• куб - 1 шт.
• циліндр - 1 шт
трикутник, прямокутник, коло, квадрат.
Виготовлено з натурального дерева. Пофарбовано фарбою на водній основі.
Розмір: не менше 60мм.
1
85 Комплект осі координат (пластик)

Посібник повинен складатись з трьох координатних осей (X, Y, Z), які вивішуються на металевій класній дошці на весь період вивчення теми і дозволяють економити час уроку при побудовах. Не заважають стиранням крейди з дошки.
осі координат надруковані на пластику
шкали не оцифровані, ціна ділення 5 см
осі не скріплені між собою
посібник кріпиться на класну дошку магнітними кнопками.
123.05.2024

Обґрунтування  технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формуваньДепартамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, код за ЄДЕРПОУ – 39356695.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: Навчальні засоби (комплект демонстраційного та навчального обладнання для учнів 5-6 класів) (Код за ДК 021:2015 (CPV)-80520000-5- Навчальні засоби).

3. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями,
UA-2024-05-23-010584-a

4. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 14 917 600,00 гривень з ПДВ. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме: методом порівняння ринкових цін.

5. Обсяг закупівлі: 643 комплекти.

6. Розмір бюджетного призначення: 14 917 600,00 гривень з ПДВ згідно з кошторисними призначеннями на 2024 рік за кодами бюджетних програм 0611291 та 0611292.


7. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Складені у відповідності до потреб закладів загальної середньої освіти області з урахуванням вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 29.04.2020 № 574 «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій» та прописані в тендерній документації наступним чином:

Найменування  Технічні та якісні характеристики


Навчальне обладнання для предмету природознавство:
1.1 Мікроскоп Збільшення: не менше ніж 40x-400x
Лінзи мають мати ахроматичний об’єктив 45 мм DIN 4x, 10x, 40x (s)
Окуляр має бути WF10X
Довжина оптичної трубки не менше 160 мм
Тип мікроскопії має мати світле поле
Фокусування має бути двостороннє коаксіальне, грубе і точне
Тип фокусування має бути монокулярна головка, кут нахилу не менше 45°, поворот не менш ніж на 360°
Має мати двошаровий механічний столик, не менше 110 * 125 мм,
діапазон переміщення X-Y: не менше 60 * 20 мм;
Мікрометричні штангенциркулі мають бути з ноніусною шкалою
Конденсор має мати діафрагму діаметром 2-30 мм і фільтр діаметром не менше 32; Конденсатор ABBE, N.A. 1,25;
Механізм регулювання має бути коаксіального грубого та точного фокусування: не менше 14 мм
Підсвічування: має бути нижня і верхня підсвітка
Тип освітлення: світлодіодні лампи з плавним регулюванням яскравості
Живлення має бути від мережі 220В та батарейок
1.2 Цифрова камера на мікроскоп 5MP Цифрова камера на мікроскоп має бути не менше 5MP, має бути металевий корпус; Сенсор зображення має бути SONY типу 1/2.8 CMOS,
загальна кількість пікселів: не менше 2704(H) x 2104(V), 60fps;
інтерфейс має бути type-c
1.3 Мікропрепарати «Ботаніка» Постійні мікропрепарати вміщені в середовища, нерозчинні в воді. Мікропрепарати монтуються на предметних скельцях з використанням накривних скелець, з етикеткою, на якій зазначаються назва препарату українською та латинською мовами та його номер за переліком. Зрізи максимально тонкі, в один шар клітин, і мають всі таксономічні ознаки. Забарвлені барвниками, що не порушують структуру об’єкта. Набір мікропрепаратів розміщується в спеціальних пластмасових коробках з пазами для предметних скелець.
Мікропрепарати постійні за терміном зберігання, чіткі, якісні (позбавлені бруду, сторонніх об’єктів), придатні для вивчення за допомогою шкільних мікроскопів або луп
Всі зразки мають бути ретельно виготовлені - у фіксуючому шарі не має бути бульбашок і тріщин, скло має бути максимально прозоре, має бути без дефектів та має бути однакової товщини по всій довжині скла.
Склад набору: Епідермальні клітини цибулі, Мітоз – поздовжній зріз кореня цибулі, Корінь молодої квасолі (Vicia faba) – зріз, Стебло злаків – поперечний зріз, Стебло гарбуза (Cucurbita pepo) – поперечний зріз, Стебло злаків - поздовжній розріз, Стебло гарбуза (Cucurbita pepo) – поздовжній розріз, Стебло липи (Tilia cordata) – поперечний розріз, Стебло пеларгонії (Pelargonium zonale) – поперечний розріз, Лист сосни – поперечний розріз, Лист соняшнику (Helianthus) – поперечний розріз, Проростання пилку - поперечний розріз, Пильовик лілії - поперечний розріз, Зав'язь лілії - поперечний розріз, Зародок пастушої сумки - розріз, Молоде насіння зерна з зародком - поздовжній розріз, Чоловіча соснова шишка з мікроспорами - поперечний розріз, Клітини склеренхіми, Заросток папороті, Молодий спорофітний заросток папороті, Зріз осипу лишайника, Мох Протонема, Спорангій ризопуса, Дріжджі, Зелена пліснява (Penicillium), Чорна пліснява (Aspergillus niger), Гриб - розріз, Вольвокс, Спирогіра, Стебло - поздовжній зріз, Носток, Спіруліна
1.4 Мікропрепарати «Зоологія» Постійні мікропрепарати вміщені в середовища, нерозчинні в воді. Мікропрепарати монтуються на предметних скельцях з використанням накривних скелець, з етикеткою, на якій зазначаються назва препарату українською та латинською мовами та його номер за переліком. Зрізи максимально тонкі, в один шар клітин, і мають всі таксономічні ознаки. Забарвлені барвниками, що не порушують структуру об’єкта. Набір мікропрепаратів розміщується в спеціальних пластмасових коробках з пазами для предметних скелець.
Мікропрепарати постійні за терміном зберігання, чіткі, якісні (позбавлені бруду, сторонніх об’єктів), придатні для вивчення за допомогою шкільних мікроскопів або луп
Всі зразки мають бути ретельно виготовлені - у фіксуючому шарі не має бути бульбашок і тріщин, скло має бути максимально прозоре, має бути без дефектів та має бути однакової товщини по всій довжині скла.
Склад набору: Парамеція, Евглена, Гідра, Гідра – статеві клітини, Гідра – статеві залози, Гідра – медузоїдний поліп, Нематода (Heterodera), Доросла цестода - проглоттіди, Аскарида - самка і самець, Яйце аскариди - ділянка мітозу, Хробак, Бджола - мундштук, Комар - мундштук, Комар звичайний - личинка, Мухи кімнатні - мундштук, Зябра панцира, Озерна жаба - яйце - розріз, Голубина кров – мазок


Навчальне обладнання для кабінету географії
2.1 Анемометр чашковий Вимірювальний прилад, на вертикальній осі якого хрестоподібно закріплені чашки-півкулі, які обертаються під дією вітру.
Діапазон вимірювання швидкості вітру має бути 0~30 м/с.
Датчик швидкості вітру має починати працювати при 0,5 м/с.
Точність вимірювання швидкості вітру має бути ±(0,3+0,03xV)м/с
(V — фактична швидкість вітру)
Мають відображатися такі параметри швидкості вітру: миттєва швидкість вітру, середня швидкість вітру, миттєвий рівень вітру, середній рівень вітру, відповідна висота хвилі
Роздільна здатність дисплея має бути не більше 0,1 м/с (швидкість вітру)/ рівень 1 (рівень вітру)/ 0,1 м (висота хвилі)
Робоче середовище температура має бути: -45~60℃, вологість: ≤100% RH (без конденсації)
Напруга живлення: не більше 4,5 В, має мати 3 батарейки типу АА
Має мати середнє споживання електроенергії: ≤5 мА
2.2 Термометр демонстраційний Має дві шкали - Цельсія і Фаренгейта
Діапазон вимірювання: -40 ℃ ~ 50 ℃/ 40 ℉ ~ 120 ℉
Мінімальне значення градуювання (ціна поділки шкали): 1,0 ℃/ 2 ℉
Розміри моделі повинні дозволяти розрізняти її елементи з відстані не менше 5 м
2.3 Дощомір (Опадомір) Для збору і вимірювання кількості опадів
Набір має бути з нержавіючого металу та пластику.
Діаметр водоприймача: має бути не менше 200 мм, глибина: має бути не менше 230 мм
Діапазон вимірювання:
Кількість опадів: має бути 0~250 мм
Об'єм: 0~800 мл
Має бути оснащений мірною чашкою для дощу, об'єм: 0~800 мл


Навчальне обладнання для кабінету математики
3.1 Набір класних інструментів на магніті Набір виготовлений з пластмаси у складі:
транспортир класний 180° з тримачем; ціна поділки 1º - 1;
трикутник класний, кути 30º та 60º (40*50 см) з тримачем - 1;
трикутник класний, кути 45º та 45º (30*30 см) з тримачем - 1;
циркуль класний – 1 ;
метр демонстраційний (лінійка довжиною 100 см; ціна поділки 1 см) - 1.
Матеріал: пластик з магнітним блоком
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux