Закупівлі за державні кошти в управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації

станом на 28.02.2023 :

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формування, його категорія: Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністраціївул. Сахарова, 23-А, м. Івано-Франківськ, індекс 76014; код ЄДРПОУ – 40008068; категорія замовника: юридична особа, орган державної влади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015-90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Забезпечення екологічно безпечного збирання, зберігання, перевезення та утилізації побутових ламп розжарювання, отриманих у рамках реалізації експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-23-003446-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 10.01.2023 № 25 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням», Програми охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області до 2025 року, затвердженої рішенням обласної ради від 23.12.2020 № 30-2/2020 (зі змінами).

Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначені у відповідному додатку до тендерної документації відповідно до потреб замовника.

Отримання послуги, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 10 січня 2023 р. №25 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням», необхідне для:

- недопущення забруднення навколишнього природного середовища відпрацьованим лампами розжарення, отриманими акціонерним товариством «Укрпошта» від населення в рамках реалізації експериментального проекту;

- переробки відсортованих відходівотримання вторинних матеріальних ресурсів для їх подальшого використання у галузях промисловості.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 13.02.2023 № 52/64-р «Про спрямування залишку коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища», яким у 2023 році для управління передбачено 2000000,00 гривень на забезпечення екологічно безпечного збирання, зберігання, перевезення та утилізації побутових ламп розжарювання, отриманих у рамках реалізації експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 2000000,00 (два мільйони) гривень.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: визначено відповідно до розміру бюджетного призначення та складає 2000000,00 гривень, а також здійснено пошук та аналіз в мережі Інтернет діяльності суб’єктів господарювання у даній сфері та направлено запити щодо надання інформації про орієнтовну вартість послуги для забезпечення збирання, зберігання, перевезення та утилізації орієнтовно 2644000 шт. ламп розжарювання, які планується одержати АТ «Укрпошта» від населення в рамках експериментального проекту, про що отримано відповіді від постачальників.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux