Про тих, хто був з нами

На п'ятдесят першому році життя раптово помер директор департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації Володимир Корженьовський.

У засвіти відійшла хороша і чуйна людина, люблячий батько та чоловік, фахівець своєї справи, відповідальний та справедливий керівник.

Смерть Володимира Корженьовського — непоправна втрата для всього Прикарпаття, адже все своє життя він присвятив служінню людям, очолюючи департамент соціальної політики облдержадміністрації. Тривалий час був міським головою міста Тлумач.

Володимир Корженьовський володів мистецтвом керівництва, вмів приймати правильні, вмотивовані рішення, завжди підтримував та допомогав тим, хто опинився у скруті.

Це була людина, котра до останньої хвилини жила улюбленою справою, була взірцем високого професіоналізму, непереборної сили духу та життєрадісності.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, сумуємо разом з усіма, хто знав, любив Володимира Михайловича. Нехай пам'ять про чуйну та справедливу людину назавжди залишиться у серцях прикарпатців.

Голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук


На 68-му році життя відійшов у вічність Ігор Євгенійович Басюк, який майже 30 років очолював Раду профспілок області.

Ігор Євгенійович після закінчення у 1980 році Івано-Франківського інституту нафти і газу 10 років працював у НГВУ «Надвірнанафтогаз». Із лютого 1992 року очолював Раду профспілок Прикарпаття.

За цей час значно зросла роль профспілкових організацій у вирішенні питань соціально-економічного захисту громадян. З його ініціативи в області забезпечується розвиток та вдосконалення системи соціального діалогу, поглиблення взаємодії профспілок з органами виконавчої влади та об’єднаннями роботодавців. Завдяки цьому досягнуто значних результатів у питаннях колективно-договірного регулювання праці, зростанні рівня заробітної плати та своєчасної її виплати, збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Як голова правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Ігор Басюк багато уваги приділяв наповненню бюджету Фонду, організації оздоровлення працівників та їх дітей, зниженню захворюваності громадян області.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родині, близьким І. Є. Басюка. Світла пам’ять про Ігоря Євгенійовича залишиться у наших серцях.


Колектив

обласної державної адміністрації

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux