Київ
Про комісії з обстеження будівель місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів на відповідність вимогам доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Про комісії з обстеження

будівель місцевих державних

адміністрацій та їх структурних

підрозділів на відповідність

вимогам доступності для осіб

з інвалідністю та інших 

маломобільних груп населення


Керуючись пунктом 1 частини першої статті 23, пунктом 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 № 35 «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій» (із змінами станом на 08.10.2021), та з метою обстеження будівель місцевих державних адміністрацій Івано-Франківської області та їх структурних підрозділів вимогам доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення:

1. Утворити комісії при Івано-Франківській облдержадміністрації з обстеження будівель місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів на відповідність вимогам доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у складі згідно з додатками 1-6.

2. Комісіям, утвореним відповідно до пункту 1 цього розпорядження, здійснити обстеження будівель місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів на відповідність вимогам доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення з урахуванням розроблених Міністерством розвитку громад та територій України рекомендацій.

3. Управлінню з питань ресурсного забезпечення Івано-Франківської облдержадміністрації (Т. Гладенький) забезпечити транспортом комісійні виїзди.

4. Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як) про результати здійснення обстежень інформувати облдержадміністрацію до 25.12.2021.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Б. Футерка.

 

 

 

Голова облдержадміністрації                                                                        Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux