Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 20 лютого 2023 р. № 63
Київ
Про зміни у структурі Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Про зміни у структурі

Івано-Франківської

обласної державної

адміністрації


Відповідно до статті 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 № 91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), від 12.03.2005 № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій», від 18.04.2012 № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» (зі змінами) та від 26.09.2012 № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації» (зі змінами), з метою підвищення ефективності діяльності Івано-Франківської обласної державної адміністрації у сфері зовнішніх зв’язків у межах граничної чисельності, фонду оплати праці працівників і видатків на утримання Івано-Франківської обласної державної адміністрації:


1. Утворити департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації як структурний підрозділ Івано-Франківської обласної державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права зі штатною чисельністю 25 одиниць.

2. Покласти виконання обов'язків директора департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації на головного спеціаліста відділу зовнішніх зв'язків управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Торган Крістіну Ельбрусівну (реєстраційний номер облікової картки платника податків .......) з 20.02.2023 тимчасово, до дня призначення директора департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації у встановленому порядку та уповноважити її здійснити всі юридичні дії, пов’язані з державною реєстрацією департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

3. Реорганізувати управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації шляхом приєднання до департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

4. Затвердити структуру департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації згідно з додатком 1.

5. Затвердити положення про департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації згідно з додатком 2.

6. Утворити комісію з реорганізації управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (далі – комісія з реорганізації) та затвердити її склад згідно з додатком 3.

7. Установити, що до комісії з реорганізації переходять повноваження щодо управління справами управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації у частині забезпечення здійснення заходів, пов'язаних з його реорганізацією.

8. Призначити начальника відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Передерка Віталія Петровича (реєстраційний номер облікової картки платника податків .....) головою комісії з реорганізації та уповноважити його вчиняти всі юридичні дії, повʼязані з реорганізацією управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

9. Голові комісії з реорганізації Передерку В. П. забезпечити:

подання необхідних документів в орган, що здійснює державну реєстрацію, протягом трьох робочих днів з дати видання цього розпорядження;

проведення процедури реорганізації управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації в термін до 20.05.2023 у порядку, встановленому чинним законодавством.

10. Встановити двомісячний строк з дня оприлюднення повідомлення про прийняття рішення щодо припинення управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації для предʼявлення кредиторами своїх вимог до нього. Вимоги кредиторів розглядаються у порядку, встановленому чинним законодавством.

11. Начальнику управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Зрайку О. Г. попередити, y порядку, встановленому чинним законодавством, працівників управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про їх наступне вивільнення із займаних посад згідно з пунктом 1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу» та пунктом 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України, а також довести до відома державної служби зайнятості інформацію про заплановане вивільнення працівників.

12. Попередити начальника управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Зрайка Олександра Григоровича про його наступне вивільнення із займаної посади згідно з пунктом 1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу» у звʼязку із реорганізацією управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

13. Установити, що департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації є правонаступником майна, прав та обов’язків управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

14. Зменшити чисельність департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації на 3 штатні одиниці.

15. Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Подошва) внести відповідні зміни та подати на затвердження структуру і штатний розпис департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації та здійснити інші необхідні заходи згідно з чинним законодавством.

16. Внести зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 29.06.2021 № 253 «Про структуру обласної державної адміністрації», виклавши додаток 2 до нього у новій редакції, що додається.

17. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) врахувати зміни у структурі Івано-Франківської обласної державної адміністрації при розподілі бюджетних асигнувань.

18. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ управління персоналом апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (М. Логуш).

19. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської облдержадміністрації Я. Дем'янчука.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux