Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 17 листопада 2021 р. № 447
Київ
Про затвердження Положення про призначення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради

Про затвердження Положення

про призначення стипендії

голови Івано-Франківської

обласної державної адміністрації

та голови Івано-Франківської

обласної ради (зареєстроване в Південно-Західному міжрегіональному

управлінні юстиції (м. Івано-Франківськ) 23.11.2021 за № 121/242)Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 14 Закону України «Про вищу освіту», статті 16 Закону України «Про фахову передвищу освіту», статті 9 Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту», пункту 4.23 підпрограми 4 «Обдаровані діти» Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 25 грудня 2015 року № 42-2/2015 (із змінами), з метою сприяння у здобутті вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО або Операції Об’єднаних Сил; членами родин загиблих або померлих внаслідок поранення, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Положення про призначення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої, фахової передвищої освіти, учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО або Операції Об’єднаних Сил; один з членів родини яких загинув або помер внаслідок поранення, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності, що додається.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.

 

Голова обласної 

державної адміністрації                       Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux