Київ
Про утворення робочої групи з розроблення проєкту Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Івано-Франківської області

Про утворення робочої групи 

з розроблення проєкту 

Плану заходів на 2024-2027 роки

з реалізації Стратегії розвитку 

Івано-Франківської області Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про засади державної регіональної політики», постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів» (зі змінами), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31.03.2016 № 79 «Про затвердження Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації» (зі змінами), з метою розроблення проєкту Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Івано-Франківської області:


 1. Утворити робочу групу з розроблення проєкту Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Івано-Франківської області, виокремивши в її складі експертні групи з відбору технічних завдань на проєкти регіонального розвитку у рамках програм, що відповідають стратегічним цілям, та затвердити її склад згідно з додатком 1.
 2.  Затвердити Положення про робочу групу з розроблення проєкту Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Івано-Франківської області, що додається.
 3.  Визначити головним розробником проєкту Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Івано-Франківської області (далі – проєкт Плану заходів) департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Подошва).
 4.  Керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, головам районних державних (військових) адміністрацій надати до 27.03.2023 департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Подошва) пропозиції до проєкту Плану заходів за формою згідно з додатком 2.
 5.  Рекомендувати органам місцевого самоврядування, установам, організаціям, громадським об’єднанням Івано-Франківської області надати до 27.03.2023 департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Подошва) пропозиції до проєкту Плану заходів за формою згідно з додатком 2.
 6.  Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Подошва) узагальнити надані пропозиції та до 01.05.2023 винести їх на розгляд робочої групи з розроблення проєкту Плану заходів.
 7.  Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Подошва).
 8.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка.Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                         Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux