Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 12 серпня 2021 р. № 305
Київ
Про розподіл субвенції

Про розподіл субвенції


Відповідно до частини 8 статті 23, статті 108 Бюджетного кодексу України, частини 1 статті 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 № 237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 17.05.2021 № 476 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році»:


1. Врахувати в доходах загального фонду обласного бюджету на 2021 рік субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за кодом доходів 41037200 в сумі 62246,8 тис. грн. та спрямувати її департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації:

за кодом бюджетної програми 0611182 «Виконання заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» в сумі 35863,6 тис. грн., з них по загальному фонду (видатки споживання) – 4830,2 тис. грн., в т.ч. на оплату праці – 2821,3 тис. грн., по спеціальному фонду (видатки розвитку) – 31033,4 тис. грн. та здійснити розподіл згідно з додатками 1, 2, 3.

за кодом бюджетної програми 0619350 «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» по загальному фонду в сумі 26383,2 тис. грн. з них видатки споживання – 15021,4 тис. грн., видатки розвитку – 11361,8 тис. грн. та здійснити розподіл згідно з додатками 1, 2.

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на суму 31033,4 тис. гривень.

2. Департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації (В. Кімакович):

2.1. Здійснити використання коштів субвенції з урахуванням Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 № 237, згідно з додатками 3, 4.

2.2. Здійснити використання коштів субвенції на умовах співфінансування з місцевих бюджетів для закупівлі сучасних меблів, комп’ютерного обладнання і засобів навчання та обладнання (крім комп'ютерного) на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» згідно з додатками 3, 4.

2.3. Забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації (І. Мацькевич) після погодження зазначеного розподілу внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною класифікацією видатків.

4. У разі необхідності закупівлі засобів навчання та обладнання, навчально-методичної та навчальної літератури, зошитів з друкованою основою, у тому числі їх електронних версій та з аудіосупроводом, для навчальних кабінетів початкової школи (або структурних підрозділів закладів освіти, що забезпечують здобуття початкової освіти) та закладів загальної середньої освіти, що є учасниками всеукраїнського інноваційного освітнього проекту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти», що відповідно до законодавства є малоцінними необоротними матеріальними активами, кошти, визначені розподілом субвенції як видатки розвитку, можуть спрямовуватися на видатки споживання для такої закупівлі.

5. Рекомендувати міським, селищним та сільським радам територіальних громад забезпечити виконання пункту 2.1. цього розпорядження.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації (В. Кімакович).

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова обласної

державної адміністрації                                  Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux