Київ
Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Івано-Франківської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022/23 року

Про підготовку підприємств

паливно-енергетичного комплексу,

житлово-комунального господарства

та об’єктів соціальної сфери

Івано-Франківської області до роботи

в осінньо-зимовий період 2022/23 року


Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», наказу Міністерства палива та енергетики України та Мінжитлокомунгоспу від 10.12.2008 № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», з метою координації дій щодо підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2022/23 року:

1. Утворити обласний оперативний штаб із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення Івано-Франківської області в осінньо-зимовий період 2022/23 року у складі згідно з додатком.

2. Затвердити план заходів з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Івано-Франківської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022/23 року (додається).

3. Начальникам районних військових адміністрацій (головам районних державних адміністрацій) утворити аналогічні оперативні штаби із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення відповідних районів в осінньо-зимовий період 2022/23 року, затвердити відповідні плани заходів і забезпечити їх виконання.

4. Рекомендувати міським, селищним, сільським головам забезпечити виконання завдань, визначених у пункті 3 цього розпорядження.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця ̶ департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як).

6. Співвиконавцям розпорядження надавати інформацію головному відповідальному виконавцю про виконання завдань, визначених у розпорядженні, щомісячно до 05 числа місяця, наступного за звітним, для подальшого узагальнення та інформування керівництва Івано-Франківської облдержадміністрації щомісячно до 15 числа місяця, наступного за звітним.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                   Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux