Розпорядження ОДА
Київ
Про організацію роботи Івано-Франківського обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Про організацію роботи

Івано-Франківського обласного

штабу з ліквідації наслідків 

надзвичайної ситуації

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 76 Кодексу цивільного захисту України, статей 4, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), пункту 40 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014
№ 11 (із змінами), наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26.12.2014 № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.01.2015 за № 47/26492, з метою безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій регіонального рівня на території Івано-Франківської області:

1. Затвердити:

1.1. Примірну організаційну структуру Івано-Франківського обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, згідно з додатком.

1.2. Положення про Івано-Франківський обласний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (далі – Положення), що додається.

1.3. Перелік оперативно-технічної і звітної документації Івано-Франківського обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 03.04.2015 № 210 «Про затвердження Положення про обласний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» та від 23.03.2017 № 149 «Про організацію роботи регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації».

3. Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області (В. Чернецький), управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Стебницький) розробити документи Івано-Франківського обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації згідно з нормами чинного законодавства.

4. Керівникам Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області В. Чернецькому, департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації С. Подошві, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації І. Лакізі, рятувально-водолазної служби Івано-Франківської області
М. П’ятковському, Дністровського басейнового управління водних ресурсів В. Андрійчуку (за згодою), Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області В. Буджаку (за згодою), АТ «Прикар-паттяобленерго» О. Бубену (за згодою), АТ «Оператор газорозподільної системи «Івано-Франківсьгаз» І. Шкіндюку (за згодою), Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області
Р. Гурському (за згодою) надати управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Стебницький) у тижневий строк з моменту набрання чинності цього розпорядження пропозиції щодо представників, які можуть бути включені до персонального складу Івано-Франківського обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (прізвище, ім’я, по батькові, займана посада, контактний телефон), та забезпечити їхню участь у роботі зазначеного штабу у разі його утворення.

5. Головам районних державних адміністрацій – начальникам районних військових адміністрацій, органам місцевого самоврядування (за згодою):

5.1. У місячний термін затвердити Положення про районні (місцеві) штаби з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та переліки оперативно-технічної і звітної документації для їх функціонування.

5.2. При виникненні надзвичайних ситуацій місцевого рівня забезпечити ефективну роботу районних (місцевих) штабів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

7. Управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький) узагальнену інформацію щодо виконання розпорядження подати керівництву Івано-Франківської облдержадміністрації до 01.04.2024.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                  Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux