Київ
Про моніторинг та оцінку результативності реалізації Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки та виконання Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки

Про моніторинг та оцінку

результативності реалізації

Стратегії розвитку Івано-Франківської

області на 2021-2027 роки

та виконання Плану заходів з її реалізації 

на 2021-2023 роки


З метою забезпечення належної організації роботи з реалізації Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки та виконання Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки, затверджених рішенням обласної ради від 21.02.2020 № 1381-34/2020, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів»:

1. Запровадити моніторинг та оцінку результативності реалізації Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки (далі – Стратегія) та виконання Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки (далі – План заходів), затверджених рішенням обласної ради від 21.02.2020 № 1381-34/2020.

2. Визначити відповідальних виконавців за реалізацію завдань Стратегії згідно з додатком 1.

3. Затвердити показники моніторингу досягнення цілей Стратегії згідно з додатком 2 та основні індикатори реалізації завдань Стратегії згідно з додатком 3.

4. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (за згодою), головам райдержадміністрацій забезпечити організацію роботи щодо реалізації Стратегії та виконання Плану заходів (далі – План заходів), підготовку та подання до 5 числа другого місяця, що настає за звітним, щоквартальних (додаток 4) та річних (додаток 5) звітів про виконання Плану заходів з аналітичними записками та показниками моніторингу досягнення цілей Стратегії департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

5. Рекомендувати міським, селищним та сільським головам, громадським організаціям, вищим навчальним закладам, регіональному відділенню Асоціації міст України, Агенції регіонального розвитку, представникам Програми U-LEAD з Європою, Асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття» та іншим виконавцям забезпечити виконання завдань, визначених у пункті 3 цього розпорядження.

6. Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації (С. Подошва) забезпечити:

підготовку до 20 числа другого місяця, що настає за звітним періодом, узагальненого звіту з виконання завдань Плану заходів за відповідний період та подання керівництву обласної державної адміністрації з подальшим оприлюдненням на офіційному веб-сайті облдержадміністрації;

подання до 25 числа другого місяця року, що настає за звітним, звітів про результати моніторингу та звітів з оцінки результативності на затвердження Івано-Франківській обласній раді.

подання обласною державною адміністрацією Мінрегіону копій звітів про результати моніторингу та звітів з оцінки результативності, затверджених Івано-Франківською обласною радою.

7. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації (С. Подошва).

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації А. Ярмольського.

 

Голова обласної

державної адміністрації                                     Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux