Відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з мініфутболу
Управління спорту та молодіжної політики ОДА, опубліковано 25 квітня 2023 року о 16:00

Днями у селищі Отинія відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з мініфутболу, приурочений Всесвітньому дню здоров'я.

Долучилися до змагань діти з сіл Отинійської територіальної громади: селища Отинія, сіл Лісний Хлібичин, Струпків, Угорники, Сідлище, Виноград, Голосків, Грабич та Торговиця.

Загалом вибороти чемпіонський титул приїхало понад 80 учасників. Переможцем заходу стала команда села Лісний Хлібичин, друге місце посіла команда Селища Отинія, а третє - команда села Угорники.

Переможці та призери заходу нагороджені медалями, грамотами та спортивним інвентарем, а всі решту учасників  - грамотами та спортивним інвентарем. Принагідно додамо, що у заході взяли участь 4 дітей ВПО.