Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 17 листопада 2022 р. № 438
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для забезпечення виплати стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам, які беруть або брали участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, (у т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах її проведення), та за кошти фізичних осіб здобувають вищу або фахову передвищу освіту у закладах державної або комунальної форм власності чи проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у закладах вищої освіти

Про затвердження Порядку 

використання коштів обласного

бюджету для забезпечення виплати

стипендії голови Івано-Франківської 

обласної державної адміністрації та

голови Івано-Франківської обласної 

ради студентам, які беруть або брали

участь у бойових діях, здійсненні 

заходів з національної безпеки і оборони,

відсічі і стримування збройної агресії 

Російської Федерації проти України,

починаючи з 20 лютого 2014 року,

(у т. ч. які залучалися і брали безпосередню

участь в антитерористичній операції

та Операції Об’єднаних Сил в районах

її проведення), та за кошти фізичних осіб

здобувають вищу або фахову передвищу

освіту у закладах державної або комунальної

форм власності чи проходять навчання

за програмою підготовки офіцерів запасу

у закладах вищої освіти

Зареєстровано у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 21.11.2022 за № 68/327


Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини п’ятнадцятої статті 44 Закону України «Про вищу освіту», частини одинадцятої статті 43 Закону України «Про фахову передвищу освіту», пункту 10.3 додатка до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 25 грудня 2015 року № 42-2/2015 (із змінами), з метою надання підтримки учасникам бойових дій у здобутті вищої та фахової передвищої освіти

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:


1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету для забезпечення виплати стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам, які беруть або брали участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (у т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах її проведення), та за кошти фізичних осіб здобувають вищу або фахову передвищу освіту у закладах державної або комунальної форм власності чи проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у закладах вищої освіти, що додається.


2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 08 січня 2020 року № 5/1-р «Про затвердження Положення про призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради учасникам антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил», зареєстроване в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 16 січня 2020 року за № 3/12 (із змінами).


3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.


4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).


5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка.

 

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                            Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux