Розпорядження ОДА
Департамент охорони здоров’я ОДА, від 31 жовтня 2023 р. № 429
Київ
Про затвердження Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, на період до 2030 року у Івано-Франківській області та операційного плану її реалізації у 2023-2025 роках

Про затвердження Стратегії розвитку 

імунопрофілактики та захисту населення 

від інфекційних хвороб, яким можна 

запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, 

на період до 2030 року у 

Івано-Франківській області та операційного плану її реалізації 

у 2023-2025 роках

Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про правовий режим воєнного стану”, указів Президента України
від 24.02.2022 № 68/2022 “Про утворення військових адміністрацій” та
від 24.02.2022 № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами), на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.06.2023
№ 562-р “Про схвалення Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, на період до 2030 року та затвердження операційного плану її реалізації у 2023-2025 роках”, з метою організації та здійснення заходів щодо профілактики інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, у Івано-Франківській області:

1. Затвердити Стратегію розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, на період до 2030 року у Івано-Франківській області, що додається.

2. Затвердити операційний план реалізації у 2023-2025 роках Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, у Івано-Франківській області на період до 2030 року, що додається.

3. Співвиконавцям завдань операційного плану реалізації у 2023-2025 роках Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, у Івано-Франківській області на період до 2030 року подавати головному відповідальному виконавцю інформацію про виконання щоквартально до 10 числа наступного за звітним кварталом та щорічно до 10 лютого.

4. Головному відповідальному виконавцю – департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації узагальнювати інформацію про виконання та інформувати керівництво Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації щороку до 01 березня.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації, щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Дзьомбак).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації               Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux