Розпорядження ОДА
від 16 квітня 2024 р. № 176
Київ
Про встановлення лімітів використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань на 2024 рік

Про встановлення лімітів 

використання лісових ресурсів

при здійсненні побічних лісових

користувань на 2024 рік

Відповідно до статей 30, 31, 67, 73 Лісового кодексу України, статей 6, 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (із змінами), розглянувши подання Західного міжрегіо-нального управління лісового та мисливського господарства від 26.03.2024 № 09/515-24, з метою державного контролю в галузі охорони, збереження, раціо-нального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення та забезпечення їх відтворення:

1. Встановити ліміти використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань на 2024 рік згідно з додатками 1 та 2.

2. Постійним лісокористувачам проводити видачу лісових квитків на заготівлю лісових ресурсів місцевого значення в межах встановлених лімітів.

3. Державній екологічній інспекції Карпатського округу (С. Гаєвсь-

кий), відділу лісового та мисливського господарства Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства в Івано-Франківській області (Р. Поціхович) здійснювати контроль за дотриманням встановлених лімітів та видачею дозволів на використання лісових ресурсів місцевого значення.

4. Відділу лісового та мисливського господарства Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства в Івано-Франківській області (Р. Поціхович) забезпечити подання цього розпорядження до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, та Івано-Франківській обласній раді для погодження в установленому порядку.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ лісового та мисливського господарства Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства в Івано-Франківській області (Р. Поціхович).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.

 Голова обласної державної 

 адміністрації – начальник 

 обласної військової адміністрації                      Світлана ОНИЩУК 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux