Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент соціальної політики ОДА, від 23 вересня 2022 р. № 349/476-р
Київ
Про утворення конкурсної комісії з розгляду проєктів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій і інших ветеранів війни Івано-Франківської області та членів їх сімей

Про утворення конкурсної комісії

з розгляду проєктів (програм), 

розроблених інститутами 

громадянського суспільства, 

спрямованих на здійснення 

соціально-психологічної реабілітації 

учасників бойових дій і інших 

ветеранів війни Івано-Франківської 

області та членів їх сімей


Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання заходів обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували і перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 11.05.2022 № 417-14/2022, Положення про порядок проведення конкурсу з визначення проєктів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), та членів їх сімей, затвердженого рішенням Івано-Франківської обласної ради від 06.07.2022 № 474-15/2022:


1. Утворити при Івано-Франківській обласній військовій адміністрації (Івано-Франківській обласній державній адміністрації) та Івано-Франківській обласній раді конкурсну комісію з розгляду проєктів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій і інших ветеранів війни Івано-Франківської області та членів їх сімей, та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про конкурсну комісію з розгляду проєктів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій і інших ветеранів війни Івано-Франківської області та членів їх сімей (додається).

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 18.02.2022 № 56/73-р “Про конкурсну комісію з розгляду проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних сил в районах їх проведення, та членів їх сімей”.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (У. Миронюк).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Л. Сірко та першого заступника голови обласної ради В. Гладія.

 

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації Світлана ОНИЩУК

 


Голова обласної ради Олександр СИЧ

Це може бути цікаво:
 1. № 56/73-р - Про конкурсну комісію з розгляду проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних сил в районах їх проведення, та членів їх сімей

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux