Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент соціальної політики ОДА, від 18 лютого 2022 р. № 56/73-р
Київ
Про конкурсну комісію з розгляду проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних сил в районах їх проведення, та членів їх сімей

Про конкурсну комісію

з розгляду проектів (програм), 

розроблених інститутами 

громадянського суспільства, 

спрямованих на здійснення 

соціально-психологічної реабілітації 

учасників бойових дій, осіб, які

перебувають чи перебували у 

складі добровольчих формувань, 

що утворилися для захисту 

незалежності, суверенітету та 

територіальної цілісності України, 

та інших громадян, які залучалися 

і брали безпосередню участь в 

антитерористичній операції та 

Операції Об’єднаних сил в районах 

їх проведення, та членів їх сімей


Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання заходів обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 12.11.2021 № 274-10/2021, в частині здійснення соціально-психологічної реабілітації постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах її проведення та членів їх сімей:


1. Утворити при Івано-Франківській обласній державній адміністрації та Івано-Франківській обласній раді конкурсну комісію з розгляду проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних сил в районах їх проведення, та членів їх сімей та затвердити її склад (додається).

2. Затвердити Положення про конкурсну комісію з розгляду проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних сил в районах їх проведення, та членів їх сімей (додається).

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (Г. Сеник).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Л. Сірко та першого заступника голови обласної ради В. Гладія.

 

Голова облдержадміністрації                                                   Світлана ОНИЩУК


Голова обласної ради                                                                 Олександр СИЧ
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux