Розпорядження ОДА
Київ
Про територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту

Про територіальні спеціалізовані 

служби цивільного захисту 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 25 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 № 469 «Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту» (зі змінами), враховуючи лист управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації від 21.03.2023 № 81/0/04-04/008, з метою проведення спеціальних робіт і заходів з цивільного захисту, що потребують залучення фахівців певної спеціальності, техніки і майна спеціального призначення:

1. Утворити територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту регіонального рівня Івано-Франківської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (далі – спеціалізовані служби) згідно з переліком, що додається.

2. Затвердити примірне Положення про територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту регіонального рівня Івано-Франківської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (далі – примірне Положення), що додається.

3. Керівникам органів управління, суб’єктів господарювання, на базі яких формуються спеціалізовані служби:

- затвердити персональний склад та організаційну структуру керівного складу спеціалізованої служби;

- забезпечити розроблення положень про спеціалізовані служби згідно з примірним Положенням, їх погодження у встановленому порядку та подання у місячний термін на затвердження Івано-Франківській обласній державній (військовій) адміністрації.

4. Начальникам спеціалізованих служб:

- визначити підприємства, установи, організації, сили і засоби яких необхідно включити до складу відповідної спеціалізованої служби для виконання на території Івано-Франківської області в повному обсязі передбачених положенням про спеціалізовану службу завдань;

- забезпечити облік та періодичне уточнення сил та засобів очолюваної спеціалізованої служби, надання управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації зазначеної інформації щоквартально до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом для узагальнення та інформування керівництва Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації щоквартально до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом;

- здійснити координацію роботи щодо утворення та функціонування територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту місцевого рівня за напрямком, забезпечити залучення сил та засобів місцевих спеціалізованих служб до складу територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту регіонального рівня.

5. Головам районних державних адміністрацій (начальникам районних військових адміністрацій):

- утворити на підпорядкованих адміністративних територіях відповідні територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту місцевого рівня (далі – спеціалізовані служби місцевого рівня), затвердити положення про них;

- організувати включення до складу спеціалізованих служб місцевого рівня сил та засобів, необхідних для виконання в повному обсязі завдань, визначених положеннями про спеціалізовані служби місцевого рівня;

- здійснювати облік та періодичне уточнення працівників спеціалізованих служб місцевого рівня, техніки та майна, якими ці служби укомплектовані;

- забезпечити систематичне уточнення інформації про склад сил та засобів спеціалізованих служб місцевого рівня та її щоквартальне подання до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом для узагальнення та інформування керівництва Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації щоквартально до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 25.04.2016 № 257 «Про територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту» (зі змінами).

7. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                      Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux