Розпорядження ОДА
Київ
Про схвалення проєкту Програми підтримки діяльності установи «Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області» на 2024-2025 роки

Про схвалення проєкту 

Програми підтримки діяльності 

установи «Агенція регіонального 

розвитку Івано-Франківської області» 

на 2024-2025 роки

Відповідно до статей 6, 29, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про засади державної регіональної політики», статей 4, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022
№ 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022
№ 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2022 № 1203 «Деякі питання діяльності агенцій регіонального розвитку», розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 25.09.2017 № 555/734-р «Про заснування установи «Агенція регіонального розвитку в Івано-Франківській області», з метою забезпечення діяльності установи «Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області»:

1. Схвалити проєкт Програми підтримки діяльності установи «Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області» на 2024-2025 роки (далі – Програма), що додається.

2. Департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О. Зрайко):

2.1. Забезпечити подання проєкту Програми на розгляд Івано-Франківської обласної ради для затвердження в установленому порядку.

2.2. При складанні та поданні департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації бюджетних запитів на 2024 та 2025 роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) при формуванні обласного бюджету щороку передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.

4. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми передбачаються щорічно при формуванні обласного бюджету, виходячи з можливостей його дохідної частини, і затверджуються рішенням Івано-Франківської обласної ради про бюджет на відповідний бюджетний період.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О. Зрайко).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації
В. Ільчишина.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                       Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux