Проект нормативно-правового документа
Київ
Про схвалення проєкту регіональної програми інформатизації Івано-Франківської області «Цифрове Прикарпаття» на 2022-2024 роки

Про схвалення проєкту регіональної програми інформатизації

Івано-Франківської області «Цифрове Прикарпаття» на 2022-2024 рокиВідповідно до статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 644 «Про затвердження Порядку формування та виконання регіональної програми і проекту інформатизації» (зі змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.05.2013 № 386-р «Про схвалення Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні», з метою цілеспрямованого управління цифровізацією Івано-Франківської області та створення оптимальних умов для задоволення інформаційних потреб громадян, органів державної влади і місцевого самоврядування, організацій, громадських об’єднань на основі формування і використання інформаційних ресурсів та реалізації сучасних інформаційних технологій:

1. Схвалити проєкт регіональної програми інформатизації Івано-Франківської області «Цифрове Прикарпаття» на 2022-2024 роки (далі – Програма), що додається.

2. Управлінню цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Фіняк):

2.1. Внести проєкт Програми на розгляд Івано-Франківської обласної ради.

2.2. При складанні та поданні департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації бюджетних запитів на 2022 рік та наступні роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) при розробці проектів обласного бюджету на 2022-2024 роки передбачати кошти на виконання Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Фіняк).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Б.Футерка.Голова

облдержадміністрації           Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux