Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 29 листопада 2022 р. № 461
Київ
Про схвалення проєкту обласної цільової соціальної програми «Розвиток пластового руху Прикарпаття» на 2023-2027 роки

Про схвалення проєкту обласної

цільової соціальної програми

«Розвиток пластового руху Прикарпаття»

на 2023-2027 рокиВідповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про визнання пластового руху та особливості державної підтримки пластового, скаутського руху», з метою розвитку пластового руху на Прикарпатті, поширення та популяризації пластової методики виховання, формування в дітей та молоді патріотичної свідомості, здорового способу життя та активної громадянської позиції:


Схвалити проєкт обласної цільової соціальної програми «Розвиток пластового руху Прикарпаття» на 2023-2027 роки (далі – Програма), що додається.

2. Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович) забезпечити внесення проєкту Програми на розгляд Івано-Франківської обласної ради.

3. Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович) та управлінню спорту та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О. Оклієвич) при складанні та поданні департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) бюджетних запитів на 2023 рік та наступні роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.

4. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) при розробці проєктів обласного бюджету на 2023-2027 роки передбачати кошти на виконання Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Б. Футерка.

 

 

Голова обласної державної
адміністрації – начальник
обласної військової адміністрації                                        Світлана ОНИЩУК

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux