Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент освіти і науки ОДА, від 23 грудня 2021 р. № № 549/985-р
Київ
Про призначення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти

Про призначення стипендії

голови Івано-Франківської

обласної державної адміністрації

та голови Івано-Франківської

обласної ради студентам 

закладів вищої та фахової 

передвищої освіти


Відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 17.11.2021 № 446 «Про затвердження Положення про призначення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти», зареєстрованого в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 23.11.2021 за № 122/242, пункту 4.17 Переліку заходів, обсягів та джерел фінансування Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 25.12.2015 № 42-2/2015 (зі змінами) (далі – Програма), враховуючи рішення комісії із встановлення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти (протокол засідання комісії із встановлення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти, від 13.12.2021 № 1):


1. Призначити стипендію голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої освіти, які здобувають освітній ступінь бакалавра або магістра, згідно з додатком 1, та студентам закладів фахової передвищої освіти, які здобувають освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста), згідно з додатком 2.

2. Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович) забезпечити виплату стипендії з вересня 2021 року до червня 2022 року за рахунок коштів Програми (підпрограма 4. «Обдаровані діти», пункт 4.17).

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка та першого заступника голови Івано-франківської обласної ради В. Гладія.


Голова обласної державної адміністрації               Світлана ОНИЩУК 


Голова обласної ради                                                 Олександр СИЧ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux