Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 01 вересня 2021 р. № 336
Київ
Про нагородження переможців III етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році та їх наукових керівників

Про нагородження переможців

III етапу Всеукраїнського конкурсу-

захисту науково-дослідницьких робіт 

учнів-членів Малої академії наук України 

у 2021 році та їх наукових керівників

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25.12.2015 № 42-2/2015 (зі змінами), враховуючи лист департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації від 28.08.2021 № 944/01-12/12, з метою стимулювання, підтримки й заохочення талановитої молоді та їх наставників:

1. Преміювати педагогічних працівників, які підготували учнів-переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, по 1300 гривень кожному відповідно до затвердженого списку (додається).

2. Виплатити грошову винагороду учням, які зайняли І, ІІ та ІІІ місця у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, по 1500, 1300, 1100 гривень відповідно кожному згідно із затвердженими списками (додаються).

3. Департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації (В. Кімакович) забезпечити організацію та проведення нагородження за рахунок коштів, передбачених у 2021 році на реалізацію Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки (підпрограма 4. «Обдаровані діти», п. 4.10), згідно з кошторисом, що додається.

4. Департаменту фінансів облдержадміністрації (І. Мацькевич) профінансувати департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації (В. Кімакович) на суму 54025 (п’ятдесят чотири тисячі двадцять п’ять) гривень за рахунок коштів, передбачених за кодом бюджетної програми 0611142 «Інші програми та заходи у сфері освіти».

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації (В. Кімакович).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Б. Футерка.


Голова обласної 

державної адміністрації                            Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux