Розпорядження ОДА
Київ
Про Івано-Франківську регіональну спеціальну комісію з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

Про Івано-Франківську регіональну 

спеціальну комісію з ліквідації наслідків 

надзвичайних ситуацій 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини четвертої статті 6 та пункту 2 частини першої статті 71 Кодексу цивільного захисту України, статей 4, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 14.06.2002 № 843 «Про затвердження Загального положення про спеціальну Урядову комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і Загального положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального, місцевого та об’єктового рівня», з метою оперативного прийняття необхідних управлінських рішень щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій регіонального рівня:

1. Затвердити:

1.1. Посадовий склад Івано-Франківської регіональної спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій згідно з додатком.

1.2. Положення про Івано-Франківську регіональну спеціальну комісію з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що додається.

2. Районним державним (військовим) адміністраціям, органам місцевого самоврядування (за згодою) у місячний термін затвердити:

2.1. Посадовий склад районних (місцевих) спеціальних комісій з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

2.2. Положення про районні (місцеві) спеціальні комісії з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 06.01.2017 № 8 «Про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального рівня».

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

5. Управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький) узагальнену інформацію щодо виконання розпорядження подати керівництву Івано-Франківської облдержадміністрації до 15.06.2024.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                    Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux