Протокол комісії ТЕБ і НС
Київ
Протокол № 22 позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 07 грудня 2021 року

ПРОТОКОЛ № 22

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

від 07 грудня 2021 року


Головує: Голова Івано-Франківської облдержадміністрації, голова регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Онищук Світлана Василівна.

Присутні: Члени комісії, запрошені (за окремим списком).


 Слухали: I. Про встановлення рівня епідемічної небезпеки СOVID-19 на території Івано-Франківської області (Т. Джус, І. Дмитренко, Р. Гурський).


За результатами доповідей та з урахуванням сприятливої епідемічної ситуації в регіоні та відповідності ознакам для послаблення протиепідемічних заходів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та на виконання вимог протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.12.2021 № 47 комісія вирішила:


1. Відповідно до абзацу третього пункту 34 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»:


скасувати з 00 год. 00 хв. 07 грудня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Івано-Франківської області;


застосувати на території Івано-Франківської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».


2. Головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської облдержадміністрації, обласних територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівникам суб’єктів господарювання незалежно від форми власності, рекомендувати головам територіальних громад Івано-Франківської області:


вжити заходів щодо запровадження посиленого контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;


забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад та за необхідності вживати додаткових заходів, направлених на стримування швидкого поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: на час дії карантину


3. Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області (С. Безпалько), Головному управлінню Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Р. Гурський), управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О. Костенко) посилити контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Івано-Франківської області.

Термін: на час дії карантину


4. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Лакіза), Державній установі «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» (Р. Савчук), Головному управлінню Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Р. Гурський), Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький) залучити засоби масової інформації для проведення широкого інформування та роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання карантинних обмежень та правил.


5. Контроль за виконанням рішення комісії залишаю за собою.


Слухали: II. Про внесення змін до пункт 1 протоколу № 19 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 03 листопада 2021 року (В. Стебницький).


Заслухавши інформацію начальника управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації (В.Стебницький) та з урахуванням обговорення комісія вирішила:

Викласти пункт 1 протоколу № 19 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 03 листопада 2021 року у такій редакції:

1. Доручити головам райдержадміністрацій, рекомендувати головам територіальних громад Івано-Франківської області та зобов’язати керівників відпочинкових і рекреаційних комплексів вжити заходів:


щодо недопущення відвідувачів у зазначені заклади без «зелених» COVID-сертифікатів або без негативного результату тестування на COVID-19, який проведений не більш як за 72 години, або без довідки про одужання від зазначеної хвороби, чинність якої підтверджена за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатку «Портал Дія»;

Термін: на час дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки


щодо розміщення на офіційних сайтах інформації про додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, які відповідають рівню епідемічної небезпеки, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Термін: на час дії карантину

 

Голова регіональної комісії з питань 

техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій                                           Світлана ОНИЩУК

 

 

Відповідальний секретар комісії                                                                         Віктор ФЕДОРІВ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux