Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 10 квітня 2023 р. № 136
Київ
Про зміни у структурі Івано-Франківської облдержадміністрації

Про зміни у структурі 

Івано-Франківської

облдержадміністрації

Відповідно до статті 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 № 91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), від 12.03.2005 № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій», від 18.04.2012 № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» (зі змінами), у межах граничної чисельності, фонду оплати праці працівників і видатків на утримання Івано-Франківської обласної державної адміністрації:

1. Зменшити чисельність працівників департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації на 9 штатних одиниць.

2. Збільшити чисельність працівників структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації:

департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури – на 8 штатних одиниць;

служби у справах дітей – на 1 штатну одиницю.

3. Внести зміни до структури департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 09.09.2022 № 320 (із змінами), виклавши її в новій редакції (додається).

4. Внести зміни до структури департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 17.11.2021 № 454 (із змінами), виклавши її в новій редакції (додається).

5. Внести зміни до структури та штатної чисельності служби у справах дітей Івано-Франківської обласної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 28.01.2022 № 32, виклавши її в новій редакції (додається).

6. Керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, зазначеним у пунктах 1 і 2 цього розпорядження, внести відповідні зміни та подати на затвердження штатні розписи відповідних підрозділів, у разі необхідності внести зміни до положень та затвердити посадові інструкції працівників і здійснити інші необхідні заходи згідно з чинним законодавством.

7. Внести зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 29.06.2021 № 253 «Про структуру обласної державної адміністрації», виклавши додаток 2 до нього у новій редакції, що додається.

8. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) врахувати зміни у структурі Івано-Франківської обласної державної адміністрації при розподілі бюджетних асигнувань.

9. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ управління персоналом апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (М. Логуш).

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської облдержадміністрації Я. Дем'янчука.

 

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                      Світлана ОНИЩУК

Це може бути цікаво:
 1. № 454 - Про затвердження Положення та структури департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації
 2. № 32 - Про затвердження структури та штатної чисельності служби у справах дітей Івано-Франківської обласної державної адміністрації
 3. № 320 - Про затвердження структури департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux