Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 17 листопада 2022 р. № 439
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для забезпечення виплати стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентамзакладів вищої, фахової передвищої освіти, учням закладів професійної (професійно- технічної) освіти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (у т. ч. якщо залучався і брав участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах її проведення); один з членів родини яких загинув або помер внаслідок поранення, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності

Про затвердження Порядку 

використання коштів обласного

бюджету для забезпечення виплати

стипендії голови Івано-Франківської 

обласної державної адміністрації та

голови Івано-Франківської обласної 

ради студентамзакладів вищої, 

фахової передвищої освіти, учням 

закладів професійної (професійно-

технічної) освіти, один з батьків яких 

загинув (пропав безвісти), помер 

внаслідок поранення, контузії чи 

каліцтва, а також внаслідок захворювання, 

одержаного в період участі у бойових діях, 

здійсненні заходів з національної 

безпеки і оборони, відсічі і стримування 

збройної агресії Російської Федерації 

проти України, починаючи з 20 лютого 

2014 року (у т. ч. якщо залучався і брав 

участь в антитерористичній операції 

та Операції Об’єднаних Сил в районах 

її проведення); один з членів родини 

яких загинув або помер внаслідок 

поранення, контузії чи інших ушкоджень 

здоров’я, одержаних під час участі у 

Революції Гідності 

 

Зареєстроване в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 21.11.2022 за № 69/328


 Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини п’ятнадцятої статті 44 Закону України «Про вищу освіту», частини одинадцятої статті 43 Закону України «Про фахову передвищу освіту», частини першої статті 41 Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту»,пункту 4.23 додатка до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 25 грудня 2015 року № 42-2/2015 (із змінами), з метою надання підтримки членам родин загиблих або померлих учасників бойових дій, Революції Гідності у здобутті вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету для забезпечення виплати стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої, фахової передвищої освіти, учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (у т. ч. якщо залучався і брав участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах її проведення); один з членів родини яких загинув або помер внаслідок поранення, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 17листопада 2021 року№447«Про затвердження Положення про призначення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради», зареєстроване в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 23 листопада 2021 року за № 121/242.

3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка.

 

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                           Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux