Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 17 листопада 2022 р. № 440
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для забезпечення безкоштовного професійного навчання учасників бойових дій, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), та членів їх сімей за діючими навчальними програмами

Про затвердження Порядку 

використання коштів обласного 

бюджету для забезпечення безкоштовного 

професійного навчання учасників бойових 

дій, які залучалися і залучаються та брали

і беруть безпосередню участь у бойових 

діях, здійсненні заходів з національної 

безпеки і оборони, відсічі і стримування 

збройної агресії Російської Федерації проти 

України, починаючи з 20 лютого 2014 року 

(в т. ч. які залучалися і брали 

безпосередню участь в антитерористичній

операції та Операції Об’єднаних Сил в 

районах їх проведення), та членів їх сімей

за діючими навчальними програмами

Зареєстроване в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 21.11.2022 за № 70/329


Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 3.25 розділу 3 додатка до обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували і перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 11 травня 2022 року № 417-14/2022 (із змінами), з метою забезпечення безкоштовним професійним навчанням учасників бойових дій, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), та членів їх сімей за діючими навчальними програмами

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:


1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету для забезпечення безкоштовного професійного навчання учасників бойових дій, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), та членів їх сімей за діючими навчальними програмами, що додається.


2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 11 жовтня 2021 року № 386 «Про затвердження Положення про забезпечення безкоштовним професійним навчанням учасників антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил і членів їх сімей за навчальною програмою «Підприємництво та лідерство» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу шляхом оплати його вартості за рахунок коштів обласного бюджету», зареєстроване в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 18 жовтня 2021 року за № 112/233.


3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.


4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).


5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка.


Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                       Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux