Наказ ОВА
Юридичний департамент ОДА, від 22 березня 2022 р. № 11
Київ
Про затвердження Порядку виготовлення, видачі, заміни, зберігання та повернення перепусток на території Івано-Франківської області під час дії комендантської години

Про затвердження Порядку

виготовлення, видачі, заміни,

зберігання та повернення

перепусток на території

Івано-Франківської області

під час дії комендантської години


Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Порядку здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування в окремих місцевостях, де введено воєнний стан, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 № 573 «Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану», з метою впорядкування пропускного режиму на території Івано-Франківської області, забезпечення громадського порядку в умовах воєнного стану:


1. Затвердити Порядок виготовлення, видачі, заміни, зберігання та повернення перепусток на території Івано-Франківської області під час дії комендантської години (далі – Порядок).

2. Затвердити зразок та опис бланка перепустки на право пересування в умовах комендантської години (додаток 1).

3. Встановити, що перепустки, видані відповідно до Порядку, діють з 26.03.2022.

4. Повноваження із забезпечення дотримання Порядку покласти на коменданта Івано-Франківської області.

5. Коменданту Івано-Франківської області організувати пропускний режим до адміністративної будівлі, яка розташована за адресою: вул. М. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, за службовими посвідченнями та/або перепустками для відвідування адміністративної будівлі (додаток 2).

6. Начальникам районних військових адміністрацій довести до відома підприємств, установ, організацій, що функціонують на території Івано-Франківської області, цей наказ та забезпечити організацію процесу видачі перепусток під час дії комендантської години на території відповідного району з урахуванням Порядку.

7. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Лакіза) забезпечити опублікування інформації про видачу перепусток на території Івано-Франківської області під час дії комендантської години на офіційному веб-сайті Івано-Франківської облдержадміністрації.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                            Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux