Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 08 липня 2021 р. № 271
Київ
Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Івано-Франківська обласна державна адміністрація, та їх Розміру (зареєстровано у Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 19.07.2021 за № 76/197, додатки до нього зареєстровані 19.07.2021 за № 76/197 та № 77/198)

Про затвердження Порядку відшкодування 

фактичних витрат на копіювання або друк документів,  

що надаються за запитом на інформацію, 

розпорядником якої є Івано-Франківська 

обласна державна адміністрація, та їх Розміру

 

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» (із змінами), з метою забезпечення доступу до публічної інформації,


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Івано-Франківська обласна державна адміністрація (додається).
 2. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Івано-Франківська обласна державна адміністрація (додається).
 3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (В. Джигіта) забезпечити офіційне опублікування розпорядження.
 4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 02 грудня 2011 року № 812 «Про затвердження розміру фактичних норм витрат та порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», зареєстроване в Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 21 грудня 2011 року за № 66/1096, та Порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затверджений розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 02 грудня 2011 року № 812, зареєстрований в Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 21 грудня 2011 року за № 67/1097.
 5. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного опублікування.
 6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату обласної державної адміністрації В. Солов’я.


Голова обласної 

державної адміністрації                                                     Андрій БОЙЧУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux