Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 12 грудня 2022 р. № 493
Київ
Про затвердження Порядку переведення на навчання за регіональним замовленням окремих категорій здобувачів освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої освіти, фінансування яких здійснюється за кошти обласного бюджету, до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Про затвердження Порядку

переведення на навчання за

регіональним замовленням

окремих категорій здобувачів

освіти, які зараховані до закладів

фахової передвищої освіти,

фінансування яких здійснюється

за кошти обласного бюджету,

до 2021 року включно на місця,

що фінансуються за кошти

фізичних та/або юридичних осіб


Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з урахуванням пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2022 № 1224 «Про затвердження Порядку переведення на навчання за державним замовленням окремих категорій здобувачів фахової передвищої, вищої освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої, вищої освіти до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб», з метою забезпечення окремих категорій здобувачів освіти,які були зараховані на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб,навчанням за регіональним замовленням:

1. Затвердити Порядок переведення на навчання за регіональним замовленням окремих категорій здобувачів освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої освіти, фінансування яких здійснюється за кошти обласного бюджету, до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб, що додається.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації              Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux