Проект нормативно-правового документа
Департамент освіти і науки ОДА, від 04 листопада 2021 р.
Київ
Про затвердження Положення про забезпечення безкоштовного здобуття вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час Революції Гідності, антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, шляхом оплати його вартості за рахунок коштів обласного бюджету

Про затвердження Положення 

про забезпечення безкоштовного

здобуття вищої, фахової передвищої,

професійної (професійно-технічної) 

освіти дітьми, батьки яких загинули

або постраждали під час Революції

Гідності, антитерористичної операції

та Операції  Об’єднаних Сил,

шляхом оплати його вартості за 

рахунок коштів обласного бюджету

 

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 44 Закону України «Про вищу освіту», статті 43 Закону України «Про фахову передвищу освіту», статті 441 Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту», пунктів 2.11 та 3.19 Переліку заходів, джерел та обсягів фінансування обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 06 червня 2014 року № 1259-28/2014 (із змінами), з метою забезпечення здобуття вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час Революції Гідності, антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил,

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:


1. Затвердити Положення про забезпечення безкоштовного здобуття вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час Революції Гідності, антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, шляхом оплати його вартості за рахунок коштів обласного бюджету, що додається.


2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 19 грудня 2016 року № 878 «Про затвердження положення про забезпечення безкоштовним навчанням у державних професійно-технічних, вищих навчальних закладах дітей, батьки яких загинули або постраждали під час масових акцій громадського протесту або під час антитерористичної операції, шляхом оплати його вартості за рахунок коштів обласного бюджету», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 20 грудня 2016 року за № 62/1328.


3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).


4. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного опублікування.


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова обласної державної адміністрації                                                               Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux