Розпорядження ОДА
Київ
Про затвердження Плану заходів з реконструкції (модернізації) та створення автоматизованих систем централізованого оповіщення на території Івано-Франківської області

Про затвердження Плану заходів

з реконструкції (модернізації)

та створення автоматизованих систем

централізованого оповіщення на

території Івано-Франківської областіВідповідно до пункту 6 частини першої статті 19 Кодексу цивільного захисту України, пунктів 9 та 10 Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 № 733, пункту 68 Плану дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування під час збройної агресії Російської Федерації проти України, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.04.2022 № 265-р, на виконання пункту 8 Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку та технічної модернізації системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 488-р:


1. Затвердити План заходів з реконструкції (модернізації) та створення автоматизованих систем централізованого оповіщення на території Івано-Франківської області (далі — план), що додається.

2. Начальникам районних військових адміністрацій (головам районних державних адміністрацій) Івано-Франківської області до 01.07.2022 розробити відповідні плани заходів щодо реконструкції (модернізації) або створення місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення з можливістю організаційно-технічної інтеграції їх у обласну територіальну автоматизовану систему централізованого оповіщення.

3. Рекомендувати міським, селищним, сільським головам Івано-Франківської області до 01.07.2022 розробити відповідні плани заходів щодо реконструкції (модернізації) або створення місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення з можливістю організаційно-технічної інтеграції їх у обласну територіальну автоматизовану систему централізованого оповіщення.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

5. Співвиконавцям розпорядження надавати головному відповідальному виконавцю інформацію про розробку та виконання планів щоквартально до 10 числа. Остаточну інформацію надати до 30.06.2023.

6. Головному відповідальному виконавцю здійснити узагальнення наданої інформації та проінформувати керівництво Івано-Франківської обласної військової адміністрації (Івано-Франківської обласної державної адміністрації) про виконання завдань, визначених планом, до 10.07.2023.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.

 

 

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                                  Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux