Київ
Про затвердження плану заходів з реалізації в області у 2021-2023 роках Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки

Про затвердження плану заходів

з реалізації в області у 2021-2023 роках

Державної стратегії регіонального

розвитку на 2021-2027 роки 


На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 497-р «Деякі питання реалізації у 2021-2023 роках Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 931 «Про затвердження Порядку розроблення Державної стратегії регіонального розвитку України і плану заходів з її реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених Стратегії і плану заходів»:


1. Затвердити план заходів з реалізації в області у 2021-2023 роках Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки (далі – План заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, відповідальним за виконання Плану заходів, забезпечити його реалізацію та щопіврічно до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом, подавати звіт департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

3. Рекомендувати територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам міських, селищних, сільських рад забезпечити виконання завдань, визначених у пункті 2 цього розпорядження.

4. Департаменту фінансів облдержадміністрації (І. Мацькевич) при формуванні обласного бюджету на відповідний рік передбачати кошти, необхідні для виконання Плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

5. Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації (С. Подошва) готувати узагальнений звіт про хід виконання Плану заходів для інформування керівництва облдержадміністрації щопіврічно до 30 числа місяця, наступного за звітним періодом.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації (С. Подошва).

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова обласної 

державної адміністрації                                            Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux