Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 25 листопада 2021 р. № 468
Київ
Про затвердження нового складу комісії з оцінки корупційних ризиків в облдержадміністрації та проведення оцінки корупційних ризиків

Про затвердження нового складу комісії 

з оцінки корупційних ризиків 

в облдержадміністрації 

та проведення оцінки корупційних ризиків

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 № 126 «Про затвердження Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.12.2016 за № 1718/29848, Положенням про комісію з оцінки корупційних ризиків в облдержадміністрації, затвердженим розпорядженням Івано-Франківської облдержадміністрації від 13.04.2018 № 179 «Про утворення комісії з оцінки корупційних ризиків в облдержадміністрації» ( із змінами, внесеними розпорядженнями Івано-Франківської облдержадміністрації від 22.04.2019 № 165 «Про затвердження нового складу комісії з оцінки корупційних ризиків в облдержадміністрації та проведення оцінки корупційних ризиків», від 24.01.2020 № 33 «Про затвердження нового складу комісії з оцінки корупційних ризиків в облдержадміністрації та проведення оцінки корупційних ризиків»), з метою підготовки антикорупційної програми Івано-Франківської облдержадміністрації на 2022-2023 роки та у зв’язку з кадровими змінами:


1. Затвердити новий склад комісії з оцінки корупційних ризиків в облдержадміністрації (далі – комісія), що додається.

2. Комісії провести оцінку корупційних ризиків в Івано-Франківській облдержадміністрації та підготувати звіт за її результатами.

3. Розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 24.01.2020 № 33 «Про затвердження нового складу комісії з оцінки корупційних ризиків в Івано-Франківській облдержадміністрації та проведення оцінки корупційних ризиків» визнати таким, що втратило чинність.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Івано-Франківської облдержадміністрації (О. Ханенків).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської облдержадміністрації І. Тимчук.Голова 

облдержадміністрації                                  Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux