Розпорядження ОДА
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету у 2024-2026 роках для забезпечення осіб з інвалідністю з порушенням функцій опорно-рухового апарату та інших категорій осіб із соціально незахищених сімей, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, засобами особистої гігієни

Про затвердження Порядку 

використання коштів обласного 

бюджету у 2024-2026 роках для 

забезпечення осіб з інвалідністю з 

порушенням функцій опорно-рухового 

апарату та інших категорій осіб 

із соціально незахищених сімей

які не здатні до самообслуговування 

і потребують постійної сторонньої 

допомоги, засобами особистої гігієни 

Зареєстроване в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 05 липня 2024
року за № 91/581

Відповідно до частини першої статті 6, пунктів 1, 3 частини першої статті 23, частин першої, шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини першої статті 4, частини першої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», частини першої статті 9, частини першої статті 10 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ, пункту 4 розділу 2 додатка до обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 12 листопада 2021 року № 276-10/2021, з метою підвищення рівня соціального захисту осіб з інвалідністю з порушенням функцій опорно-рухового апарату та інших категорій осіб із соціально незахищених сімей, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги

ЗОБОВ’ЯЗУЮ: 

1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету у 2024-2026 роках для забезпечення осіб з інвалідністю з порушенням функцій опорно-рухового апарату та інших категорій осіб із соціально незахищених сімей, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, засобами особистої гігієни, що додається.

2. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Лемчак).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.

Голова обласної державної

адміністрації  начальник

обласної військової адміністрації                        Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux