Розпорядження ОДА
Київ
Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації на 2023 рік

Про затвердження плану 

основних заходів цивільного 

захисту Івано-Франківської

обласної державної (військової)

адміністрації на 2023 рік

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини першої статті 19, пункту 5 частини першої статті 130 Кодексу цивільного захисту України, пункту 5 Порядку розроблення планів діяльності єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.08.2017
№ 626 (зі змінами), Плану основних заходів цивільного захисту України на 2023 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.04.2023 № 370-р, наказу ДСНС України від 14.12.2021 № 821 «Про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2022-2023 роки»:

1. Затвердити:

1.1. План основних заходів цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації на 2023 рік, що додається.

1.2. Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення Івано-Франківської області до дій при надзвичайних ситуаціях на 2023 рік, що додаються.

2. Головам районних державних адміністрацій (начальникам районних військових адміністрацій) Івано-Франківської області, керівникам підприємств, установ та організацій Івано-Франківської області (в межах компетенції):

2.1. Основні зусилля зосередити на:

забезпеченні нормальних умов життєдіяльності населення, функціонування об’єктів життєзабезпечення;

підготовці керівного складу органів управління, сил цивільного захисту до дій за призначенням, навчанні та підготовці населення до дій в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій;

відпрацюванні в ході навчань та тренувань заходів, передбачених планами цивільного захисту;

зниженні рівня ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій шляхом виконання місцевих програм з питань цивільного захисту та створення матеріально-технічних резервів.

2.2. У двотижневий термін з часу прийняття розпорядження розробити і затвердити власні плани заходів цивільного захисту на 2023 рік та довести їх до виконавців.

2.3. Провести в лютому 2024 року збори керівного складу органів управління цивільного захисту щодо підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту за 2023 рік та визначення основних завдань на 2024 рік.

2.4. Пропозиції щодо планування заходів з підготовки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області на 2024 рік подати управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації до 01.07.2023.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Івано-Франківської області забезпечити виконання завдань, визначених у пункті 2 цього розпорядження.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

5. Співвиконавцям розпорядження інформацію про виконання вимог і заходів, передбачених цим розпорядженням, подавати управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації:

за другий квартал – до 01.07.2023; за рік – до 30.12.2023.

6. Управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький) узагальнену інформацію щодо виконання розпорядження подати керівництву Івано-Франківської облдержадміністрації до 15.01.2024.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux