Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 02 червня 2023 р. № 217
Київ
Про затвердження обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів і фахових молодших бакалаврів для закладів професійної (професійно-технічної) освіти та робітничих кадрів для закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області

Про затвердження обсягів регіонального

замовлення на підготовку робітничих кадрів

і фахових молодших бакалаврів для закладів

професійної (професійно-технічної) освіти та

робітничих кадрів для закладів фахової передвищої

освіти Івано-Франківської області 

Відповідно до статей 6, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 9 Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 994-р «Про схвалення методичних рекомендацій щодо формування та розміщення регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів» (зі змінами), з метою задоволення потреб економіки регіону та суспільства у кваліфікованих кадрах, забезпечення конституційного права громадян на здобуття професійної освіти відповідно до їх покликань, інтересів та здібностей:

 1. Затвердити обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів і фахових молодших бакалаврів для закладів професійної (професійно-технічної) освіти та робітничих кадрів для закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області (далі – регіональне замовлення), що додаються.
 2. Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович) до 01 липня 2023 року довести обсяги регіонального замовлення до керівників закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти Івано-Франківської області.
 3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).
 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка

Голова обласної державної

адміністрації - начальник 

 обласної військової адміністрації                      Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux