Київ
Про затвердження обласного плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації в Івано-Франківській області Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

Про затвердження обласного 

плану заходів на 2023-2024 роки 

з реалізації в Івано-Франківській 

області Національної стратегії із 

створення безбар’єрного простору 

в Україні на період до 2030 року


Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.04.2021
№ 366-р «Про схвалення Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року», від 25.04.2023 № 372-р «Про затвердження плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року»:

1. Затвердити обласний план заходів на 2023-2024 роки з реалізації в Івано-Франківській області Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (далі – обласний план заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, головам районних державних адміністрацій – начальникам районних військових адміністрацій:

2. 1. Забезпечити в межах компетенції виконання обласного плану заходів.

2. 2. Подавати щокварталу до 05 числа наступного місяця департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації інформацію про стан виконання обласного плану заходів.

3. Рекомендувати виконавчим органам міських, селищних та сільських рад забезпечити виконання завдань, визначених у підпунктах 2.1 та 2.2 пункту 2 цього розпорядження.

4. Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як) подавати щокварталу до 10 числа наступного місяця керівництву облдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання обласного плану заходів.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Вадима Созоника.

  

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                          Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux