Про видачу ліцензій

 

 Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про ліцензування видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22.03.2017 № 308 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання», розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 30.10.2015 № 721 «Про ліцензування» (зі змінами) та враховуючи протокол ліцензійної комісії з питань ліцензування господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії від 10.03.2023 № 12:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії суб’єкту господарювання – КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО«ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС», код ЄДРПОУ43290562, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, місто Тлумач, вулиця Шевченка, будинок 3А.

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами суб’єкту господарювання –КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС», код ЄДРПОУ 43290562, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, місто Тлумач, вулиця Шевченка, будинок 3А.

3. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії суб’єкту господарювання –КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС», код ЄДРПОУ 43290562, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, місто Тлумач, вулиця Шевченка, будинок 3А.

4. Рекомендувати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС», код ЄДРПОУ 43290562, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, місто Тлумач, вулиця Шевченка, будинок 3А, внести плату за отримані ліцензії в розмірі 10 відсотків від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день видання цього розпорядження, у строк, передбачений Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності», на рахунок UA618999980334139896040009001 Головного управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області, код ЄДРПОУ 37951998, код класифікації доходів бюджету 22011800 (плата за ліцензії, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності), код відомчої ознаки – 40 (обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації).

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника


 

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                 Світлана ОНИЩУК

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux