Про встановлення лімітів використання
лісових ресурсів при заготівлі деревної зелені
(новорічних ялинок і гілок) на 2021 рік
Відповідно до пункту 9 статті 31, статей 67, 72 Лісового кодексу України, Порядку заготівлі другорядних лісових матеріалів і здійснення побічних лісових користувань в лісах України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1996 року № 449, Порядку спеціального використання лісових ресурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2007 року № 761, статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи подання Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства від 11 листопада 2021 року № 03-18/303-1313, з метою раціонального і невиснажливого використання лісових ресурсів:
1. Затвердити ліміти використання лісових ресурсів при заготівлі деревної зелені (новорічних ялинок і гілок) на 2021 рік для постійних лісокористувачів Івано-Франківської області (додаються).
2. Постійним лісокористувачам:
заготівлю проводити в межах затверджених лімітів на обстежених та погоджених Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства ділянках;
реалізацію новорічних ялинок здійснювати з обов’язковим маркуванням пластиковими бирками зі штриховим кодом.
3. Івано-Франківському обласному управлінню лісового та мисливського господарства (О. Ярошик) забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства екології та природних ресурсів України для погодження у встановленому порядку.
4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства (О. Ярошик).
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.
Голова
облдержадміністрації Світлана ОНИЩУК