Розпорядження ОДА
Департамент фінансів ОДА, від 05 серпня 2022 р. № 259
Київ
Про врахування субвенцій з місцевих бюджетів

Про врахування

субвенцій з місцевих бюджетів


Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статей 23, 93 та 101 Бюджетного кодексу України, пункту 22 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 05.05.2022 № 160 «Про затвердження переліків автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області»:

1. Врахувати в доходах загального фонду обласного бюджету субвенції з місцевих бюджетів за кодом класифікації доходів бюджету 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» в сумі 15 900 000 (п'ятнадцять мільйонів дев’ятост тисяч) гривень, а саме з:

бюджету Білоберізької сільської територіальної громади – 10 000 000 (десять мільйонів) гривень;

бюджету Рожнятівської селищної територіальної громади – 900 000 (дев’ятсот тисяч) гривень;

бюджету Коршівської сільської територіальної громади – 700 000 (сімсот тисяч) гривень;

бюджету Брошнів-Осадської селищної територіальної громади – 2 000 000 (два мільйони) гривень;

бюджету Перегінської селищної територіальної громади – 2 300 000 (два мільйони триста тисяч) гривень

та спрямувати їх департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (для ДП «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ») за кодом бюджетної програми 1917461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» для фінансування об’єктів експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах відповідно до переліків, затверджених Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією на період дії воєнного стану.

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною ознаками.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Л. Остап’як).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                           Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux