Про врахування субвенції

з місцевих бюджетівВідповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статей 23, 93 та 101 Бюджетного кодексу України, пункту 22 розділу VI «Прикінцеві перехідні положення» Бюджетного кодексу України, розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 05.05.2022 № 160 «Про затвердження переліків автомобільних доріг загального користування місцевого значення Івано-Франківської області»:

1. Врахувати в доходах загального фонду обласного бюджету субвенції з місцевих бюджетів за КБКД 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» в сумі 22 973 532 (двадцять два мільйони дев’ятсот сімдесят три тисячі п’ятсот тридцять дві) гривні, а саме з:

бюджету Делятинської селищної територіальної громади – 2 062 242 (два мільйони шістдесят дві тисячі двісті сорок дві) гривні;

бюджету Перегінської селищної територіальної громади – 4 000 000 (чотири мільйони) гривень;

бюджету Коршівської сільської територіальної громади – 500 000 (п’ятсот тисяч) гривень;

бюджету Богородчанської селищної територіальної громади – 4 099 091 (чотири мільйони дев’яносто дев’ять тисяч дев’яносто одна) гривня;

бюджету Коломийської міської територіальної громади – 5 000 000 (п’ять мільйонів) гривень;

бюджету Тисменицької міської територіальної громади – 900 000 (дев’ятсот тисяч) гривень;

бюджету Букачівської селищної територіальної громади – 1 912 199 (один мільйон дев’ятсот дванадцять тисяч сто дев’яносто дев’ять) гривень;

бюджету Нижньовербізької сільської територіальної громади – 2 000 000 (два мільйони) гривень;

бюджету Чернелицької селищної територіальної громади – 1 500 000 (один мільйон п’ятсот тисяч) гривень;

бюджету Новицької сільської територіальної громади – 1 000 000 (один мільйон) гривень

та спрямувати їх департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (для ДП «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ») за кодом бюджетної програми 1917461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» для фінансування об’єктів експлуатаційного утримання автомобільних доріг, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах відповідно до переліків, затверджених Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією на період дії воєнного стану.

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмою та економічною ознаками.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Л. Остап’як).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.
Голова обласної державної 

адміністрації ‒ начальник

обласної військової адміністрації                                                                Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux