Київ
Про внесення змін до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 29.03.2021 № 88

Про внесення змін

до розпорядження 

Івано-Франківської

облдержадміністрації

від 29.03.2021 № 88

 

Відповідно до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», частини третьої статті 1031 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 № 1085 «Про затвердження Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду», рішення Івано-Франківської обласної ради від 23.12.2020 № 42-2/2020 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 № 1433-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах», розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 15.01.2019 № 9 «Про створення Державного підприємства «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ», з метою ефективного розвитку дорожнього господарства Івано-Франківської області:

1. Внести зміни до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 29.03.2021 № 88 «Про визначення одержувача коштів» (із змінами), а саме:

1. Пункт 1 розпорядження викласти у наступній редакції:

«1. Визначити у 2021 році Державне підприємство «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» одержувачем коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за кодом бюджетної програми 2717462 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок субвенції з державного бюджету» в сумі 555 989,20 тис. грн. (п’ятсот п’ятдесят п’ять мільйонів дев’ятсот вісімдесят дев’ять тисяч двісті гривень) для забезпечення утримання, ремонту, реконструкції та будівництва мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, з них:

- капітальний ремонт доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – у сумі 428 853,40 тис. грн. (чотириста двадцять вісім мільйонів вісімсот п’ятдесят три тисячі чотириста гривень);

- експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – у сумі 127 135,80 тис. грн. (сто двадцять сім мільйонів сто тридцять п’ять тисяч вісімсот гривень)».

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника.


Голова

облдержадміністрації                                Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux