Розпорядження ОДА
Київ
Про внесення змін до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 10.08.2021 № 302

Про внесення змін до розпорядження 

Івано-Франківської обласної державної 

адміністрації від 10.08.2021 № 302

  

Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», Земельним кодексом України, Лісовим кодексом України, Водним кодексом України, з метою виконання доручення Прем'єр-міністра України від 19.07.2021 № 19111/66/1-21 стосовно виконання пункту 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15.04.2021 «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29.04.2021 № 180/2021, та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до пункту 2 розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 10.08.2021 № 302 «Про склад міжвідомчої регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад», затвердивши новий склад міжвідомчої регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад (додається).

2. Вважати таким, що втратив чинність, склад міжвідомчої регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад, затверджений розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 10.08.2021 № 302 «Про склад міжвідомчої регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад».

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (А. Пліхтяк).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.


Голова облдержадміністрації                                            Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux