Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 05 квітня 2024 р. № 155
Київ
Про внесення змін до складу комісії з реорганізації

Про внесення змін до складу 

комісії з реорганізації

Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про правовий режим воєнного стану”, частини третьої статті 105 Цивільного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1635-р "Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій" (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1321 “Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються”, з метою належного виконання комісією з реорганізації Городенківської, Снятинської районних державних адміністрацій шляхом їх приєднання до Коломийської районної державної адміністрації своїх повноважень:

1. Звільнити Свіщовського Богдана Романовича від виконання обов'язків заступника голови комісії з реорганізації Городенківської, Снятинської районних державних адміністрацій шляхом їх приєднання до Коломийської районної державної адміністрації.

2. Призначити першого заступника голови Коломийської районної державної адміністрації Михайлишин Любов Іванівну (реєстраційний номер облікової картки платника податків ХХХХХХХХХХ) заступником голови комісії з реорганізації Городенківської, Снятинської районних державних адміністрацій шляхом їх приєднання до Коломийської районної державної адміністрації.

3. Внести зміни до складу комісії з реорганізації Городенківської, Снятинської районних державних адміністрацій шляхом їх приєднання до Коломийської районної державної адміністрації, виклавши додаток 2 до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 04.01.2021 № 2 “Про утворення комісій з реорганізації районних державних адміністрацій” у новій редакції (додається).

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління організаційної роботи апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О. Зрайко).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Я. Дем’янчука.

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                         Світлана ОНИЩУК

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux